Sekite mus :

Nolan N87 Rapid N-com šalmo apžvalga


Nereikia pristatyti nolan prekės ženklas kuri jau 45 metus užtvindo rinką savo šalmais. Kita vertus, nolan N87 Rapid N-com šalmas, kad aš galiu! Grįžkite prie šio testo viso veido šalmas daugiau nei 1500 kilometrų.

Neatsiejama dalis, kaip mums jie patinka

Atidarę dėžutę turite pasakyti, kas tai yra: atrodo puikiai polikarbonato šalmas. Paveikslas " Plokščias lavos pilkas » yra labai gerai išbaigtas, korio juostos puikiai atrodo, o aerodinaminė išvaizda suteikia lenktyninę išvaizdą. Trumpai tariant, dizainas, kuris gali atrodyti klasikinis, bet kuris žino, kaip išsiskirti iš minios. nolan N87 Rapid N-COM šalmas taip pat yra " metalas baltas ».

Vizualiai kalbant, apdaila yra aukščiausios klasės. Antveidis yra puikiai atsparus vandeniui ir, maloniai nustebęs, pinlock jau sumontuotas ir tinkamai sureguliuotas. Vidinės putos malonios liesti, o raudonos siūlės atrodo vientisos. Visos putos yra nuimamos, todėl jas galima skalbti. Jums tereikia įsisavinti, kad galėtumėte juos tinkamai pritvirtinti. Tinklelis yra tam tikrose strateginėse vietose, kad būtų užtikrintas geras tekstilės vėdinimas. Tačiau dėl nedidelio ir labai diskretiško blizgesio dažų sluoksnis atrodo labai plonas ir gana trapus.

N-COM technologija reikalauja, du įdėklai korpuso dešinėje ir kairėje leis įterpti a domofonas perkant a adapteris. Smakro apsauga yra gana pažangi, tai leis jums sutalpinti mikrofoną. Nolan N87“ šalmas taip pat yra pritaikytas priimti a eSS įrenginys (Avarinio stabdymo signalas), kad signalizuotų apie stiprų stabdymą arba padidintų matomumą, kai reikia.

Jei nešioji akinius, Nolan pagalvojo apie tave su savo akinių adaptacinė sistema. Iš tiesų, dalį skruostų pagalvėlių galima išardyti (atšaukiamai), kad nejaustumėte akinių smilkinių spaudimo ir nesupūtumėte važiavimo. Trumpai tariant, optimali palaikymas ir patogumas visomis aplinkybėmis.

Vienintelė problema kils dėl baltų šviesą atspindinčių lipdukų. Apgailėtina, kad šiuo metu gamintojai ir toliau tiekia baltus lipdukus prie tamsių šalmų, o juodų lipdukų pasiūla didėja...

Nolan N87 šalmas atitinka standartą ECE 22.05 P. Tekstilės etiketė yra užmaskuota, kad laikui bėgant būtų apribotas jos nusidėvėjimas.

Naudojamas Nolan N87 šalmas

Užsidėję šalmą ir užsegę Microlock sagtį suprasite, kad prigludimas prie galvos yra optimalus. Esu S dydis, todėl pasiėmiau S ir jokių blogų netikėtumų nebuvo. Pirmojo naudojimo metu putos yra standžios ir labai spaudžia žandikaulį. Laimei, jausmas gana greitai atslūgsta.

Kalbant apie pagrindinį skydelį, matymo laukas yra gana platus. Pinlock puikiai priglunda prie skydelio, neleidžia rasoti šaltu ir lietingu oru. Jį pakelti leidžianti auselė yra skydelio viduryje, o tai nėra labai praktiška, juolab, kad jis yra gana mažas. Būtų tikęs platesnis kairėje pusėje.

L’nuimamas kremas nuo saulės yra gana paprasta valdyti. Be to, jis yra labai efektyvus ir pakankamai dengia, kad apsaugotų akis, kai šviečia saulė. Kaip ir antveidis, jis turi VPS (Regėjimo apsaugos sistema), kuri padeda apsisaugoti nuo įbrėžimų. Technologijos, kurias reikia patobulinti, nes gavus kremą nuo saulės buvo... subraižytas. Be to, jis yra šiek tiek įdubęs, kad atitiktų (netilptų, bet atitiktų) smakro apsaugos ventiliacijos įrenginio konstrukciją. Tai tikrai gaila, nes jei naudosite jį tik kaip skydelį nuo saulės, tai tikrai sutrikdys jūsų regėjimą.

Paskelbta, kad svarstyklės sveria 1 410 gramų be papildomų parinkčių, jos rodo 1 500 g pinlock ir Vėjo apsauga įtraukta (abu standartiniai). Nebūdamas pats lengviausias šalmas, po 1000 km per dvi su puse dienos pradėjau jausti diskomfortą kakle, atlikęs tik antrinį tinklą.

Aeracija

Mažiausiai galime pasakyti, kad nolan N87 šalmas atvirai vėdinamas visa apimtimi. Be smakro apsaugos ventiliacijos, šalmas turi „ Oro stiprintuvo technologija “. Virš šalmo yra dvi diskretiškos oro įleidimo angos, kurios cirkuliuoja jį į gale esančius ištraukiklius ir sukuria spoilerio efektą. Šiuos du įėjimus, esančius dešinėje ir kairėje šalmo pusėje, galima valdyti atskirai, norint reguliuoti oro tankį. Atvirai kalbant, vėdinimas yra optimalus, net kai visi įėjimai yra uždaryti. Labai geras taškas vasarą, bet manau, kad balaklava bus neišvengiama žiemą.

Nolan N87“ šalmas taip pat yra tuščiaviduris ant pagrindo, todėl kaklas lieka plikas. Dvigubas geras vėdinimo taškas vasarą ir palengvina judėjimą dėvint šaliką žiemą.

Triukšmas

Reikia pripažinti, kad oro srautą girdite net važiuojant mažu greičiu. Labiau atrodo, kad taip yra dėl ausinių dizaino, nes įdėjus galvą beveik nepajusite skambučio ar stiprinimo efekto. Kita vertus, jei važiuoji „ pilnas barofas "TA klausos apsauga bus reikalingas ilgoms kelionėms.

Šalmas gana girgžda, tikriausiai dėl daugybės surinktų plastikinių detalių. Kuris nėra malonus ir atima gerai išbaigtą išvaizdą.

Svoris3.5
Ergonomika4.3
Komfortas4.5
Garso izoliacija3
Vėdinimas5
Apdaila4

Mano nuomonė: geros ausinės, kurias dar galima patobulinti

Nolan N87 Rapid N-COM“ šalmas yra geras vidutinės klasės šalmas su puikia išvaizda. Apdaila, kaip ir ergonomika, yra teisinga, nors jas būtų galima patobulinti. Jis skirtas būti labai praktiškas ir patogus kasdien bet kokiu oru. Tačiau dėl oro trinties sukeliami švilpimo garsai gali erzinti ne vieną žmogų. Vienas dalykas yra aiškus, aš radau visą rinkinį ateinantiems keleriems metams…
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo