Sekite mus :

Nolan N60.5 Specialus šalmo testas


Kalbant apie dviratininkų įrangą, šalmo pasirinkimas visada yra ypatingas momentas... Iš tiesų, jei gerai apsaugote galvą, galėsite važiuoti ramiau. Daugelis gamintojų, siekdami pasiūlyti kokybiškus produktus kuo daugiau žmonių, neseniai atnaujino savo pradinio lygio produktus. Ten nolan prekės ženklas neišvengia taisyklės: siūlo a nolan N60.5 Specialusis šalmas kuri popieriuje rodo dideles ambicijas! Paeiliui apie mano Street Cup ir Daytona , aš pateikiu jums savo nuomonę šiuo klausimu nolan šalmas kuris vertas mūsų dėmesio.

Nolan N60.5 Special“ šalmas, pradinio lygio su rimtu pristatymu

Mažiausiai galime pasakyti, kad premier kontaktas su nolan N60.5 Specialusis šalmas palieka svajoti... Pristatomas WorldSBK ir MotoGP čempionatų spalvų dėžutėje, tonas užduotas! Nepaisant „pradinio lygio“ padėties, nolan prekės ženklas gali pasigirti geriausių pasaulio pilotų pripažinta patirtimi. Norėdami patikėti šiuo bendravimo triuku, prisiminkime, kad Nolan aprūpina tokius vairuotojus kaip Casey Stoner, Marco Melandri ir Enea Bastianini!

Atidarius dėžutę matome, kad tai viso veido šalmas yra supakuota į storą ir gerai apgaubiantį dangtelį. Vėlgi, rimtumas neabejotinas.

Kai pašalinamas nolan N60.5 Specialusis šalmas iš jo viršelio staigmena gera: paveikslas tvarkingas, o dizainas rafinuotas. Tačiau išvaizda šiuolaikiška, aiškiai jaučiame itališko prekės ženklo pistarines šaknis... Puikūs kraštai, o galinis spoileris įneša ryžtingą lenktyninę pusę, labai naudinga vairuotojui. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, Nolan pasirinko suteikite savo šalmui 5 metų garantiją ! Gana raminantis pirkimo metu…

Tinkama, nors ir nepilna įranga

Rodomas po 151,25 € juosta, nolan N60.5 Specialusis šalmas yra gana agresyvus kainos atžvilgiu. Labai dažnai gamintojai, žaisdami kainų korta, aukoja įrangą, siūlo nuluptus šalmus... Toli nuo šių klišių Nolan galvoja apie savo klientus.

Visų pirma, nolan N60.5 Specialusis šalmas komplektuojamas su skydeliu, su kuriuo galima gauti Pinlock tipo lęšį, kuris atstumia rūką iš jūsų regėjimo lauko. Jei pastarasis nebus suteiktas, mes vis tiek įvertinsime pastangas.

Tada priekyje turite tris ventiliacijos angas. Jie reguliuojami 2 lygiais ir yra lengvai naudojami. Ketvirta ventiliacija yra integruota į spoilerį ir yra atsakinga už karšto oro, sklindančio iš piloto galvos, pašalinimą.

Dėl trūkstamos pusės apgailestausime, kad nėra duslintuvo, taip pat seilinuko po smakru. Gaila, šiek tiek nukentės patogumas ir izoliacija... Be to, smakro dirželis yra mikrometrinio tipo. Nors šios technologijos pranašumas yra tai, kad ją labai lengva valdyti, ji nepasiūlo klasikinės Double-D sagties atsparumo. Galiausiai pamirškite įmontuotą kremą nuo saulės. THE nolan N60.5 Specialusis šalmas nepaiso šios dabar madingos sistemos. Savo ruožtu, nieko perdėto, nes visada mėgau naudoti šiek tiek aprūkusį ekraną.

N60.5 išbandytas kelyje

Turėti šalmą, kuris išsiskirtų prieš dviratininkų draugus, yra gerai! Turėti tikrą kasdienį palydovą, kurį galima pamiršti tiek trumpose kelionėse per savaitę, tiek savaitgalio pasivaikščiojimuose – geriau! Apėję aplink nolan N60.5 Specialusis šalmas, laikas leistis į kelius!

Jei samanos pasitinka gana gerai, tai skleidžiamas triukšmas nolan šalmas kai jį užsidedate, jums primenama, kad esate pagrindinio modelio akivaizdoje. Tai triukšminga, kriauklė girgžda ir, atsisėdęs ant vairo, įsivaizduoji blogiausią...

Ir tai patvirtinama naudojant… Jei forma nolan N60.5 Specialusis šalmas siūlo labai padorų stabilumą (ypač mano Street Cup be beveik jokios apsaugos), šalmo viduje labai yra oro. Todėl šis Nolan šalmas yra gana triukšmingas, kai naudojamas rodsteryje.

Kita vertus, matomumas geras. Anga yra plati ir leidžia važiuoti sportine padėtimi, per daug nelenkiant kaklo, geras taškas! Paskutinė detalė: jei didelė ventiliacija, esanti šalmo apačioje, yra pastebima ir užtikrina didelį oro srautą, jo grotelių plotis leidžia mažiausiems šlamučiams patekti į šalmo vidų. Jei nemėgstate keliauti grupėmis, jūsų regėjimo lauke esantys keleiviai dažnai erzina...

Svoris3.5
Ergonomika4
Komfortas3.5
Vėdinimas4
Tyla2
Apdaila3.8

Mano nuomonė: šalmas, kuris vertas dėmesio!

Jei galbūt skeptiškai vertinate pradinio lygio šalmą, žinokite, kad Nolan N60.5 Special šalmas aiškiai rodo, kad geras kokybės ir kainos santykis vis dar egzistuoja. Žinoma, šis visą veidą dengiantis šalmas nėra be jokios kritikos, tačiau jis siūlo įdomias paslaugas ir daugiau nei tinkamą savo kategorijai apdailos lygį! Ypač apgailestausime, kad nėra tokių elementų kaip duslintuvas ir seilinukas po smakru, dėl kurių Nolan N60.5 Special yra triukšmingas kelyje. Dėl prašomos kainos vienas dalykas yra tikras... šis Nolan N60.5 Special šalmas nusipelno jūsų susidomėjimo.
3.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

JBuzZzLightyear

Širdies dviratininkas nuo vaikystės, seniai svajojau, kad galėčiau važiuoti už savo mašinos vairo! Turėdamas rodsterių, sportinių automobilių ar net trasų, būtent ant labai retro kavinių racer vairo važiuoju profesionaliose kelionėse ar ilgesniuose pasivažinėjimuose. Aistringas motociklų varžyboms, man smagu fotografuoti savo mėgstamus vairuotojus Prancūzijos ir Europos trasose...

Be komentarų

Pridėkite savo