Sekite mus :

SCORPION EXO -510 oro motociklo šalmo testas


Pasirinkimų buvo tiek daug, kad prireikė dviejų dienų, kol apsisprendžiau dėl spalvos scorpion šalmas šiam testui. Jie visi buvo TOKIAI gražūs. Ir vieną kartą negalime sakyti, kad estetika yra mažiau rūpestinga nei vyrams. Nes jei yra viena įranga, kuria jie rūpinasi, tai jų šalmas. Taigi, ponios, tikrai atsiras toks, kuris tiks prie jūsų motociklo (ar aprangos keleiviams). Ilgai dvejojęs su Raudonasis chameleonas, mano širdis pagaliau nusileido modeliui Pearl White apie scorpion Exo 510 Air šalmas.

Taip pat pasakiau sau, kad baltas šalmas geriau tiktų prie likusios mano vasaros aprangos, ir norėjau tokio šalmo, kuris geriau matomas kelyje, be fluorescencinės geltonos spalvos tačiau. Oi, nesu tam pasiruošęs daraaaa.

Dinamiškas dizainas, labai platus spalvų pasirinkimas

Taigi, nuotraukoje, scorpion Exo 510 šalmas buvo tiesiog ma-gni-fi-que. Ir tada jūs gaunate jį namuose, atidarote dėžutę ir jūsų mintyse yra mažas balsas, kuris jums sako: „Bet taip, atsiminkite, produkto lape SKAITYKITE, kad visi šalmai buvo standartiškai pristatomas su skaidriu ekranu, tu tai žinojai! “. Nors ir tikėjausi, scorpion šalmas buvo TAIP daug mažiau elegantiškas be vaivorykštinio mėlyno ekrano! Tačiau gamintojas, darantis reikalavimų neatitinkančias nuotraukas, parduoda tau svajonę ir... Gaila. Man patinka WYSIWYG (ką matote, yra tai, ką jūs gaunate).

Tai sakė, perlamutrinės baltos spalvos Scorpion Exo 510 šalmas, jis vis dar nuostabus. Tatuiruotės efekto dizaino detalės yra labai tvarkingos, o matinis ir vaivorykštis mišinys atrodo puikiai. Šalmo forma gana dinamiška, užpakalyje yra nedidelis galinis spoileris ir nedidelis lašelis apačioje. Ir jūs visada galite pakeisti ekraną 😉

Galvos dydis ir užsidėjimas: tikras galvos šalmas

Aš skrupulingai gerbiau Motoblouz dydžių lentelę: nuo 57 cm iki 2,5 cm virš antakių = M. Išskyrus ne. M buvo šiek tiek per didelis. Taigi, aš maniau, kad galiu apgauti su infliacijos sistema, išskyrus... ji neveikė. Toliau išsamiai aprašysiu. Taigi pakeičiau jį į S ir buvo tobula. Laimei, Motoblouz aptarnavimas po pardavimo yra aukščiausios klasės, o dydį galite pakeisti greitai ir nemokamai.

A motociklininko šalmas visiškai naujas, niekada nemalonu užsidėti. Tai taip. Gniaužia, tai visiškai traukia plaukus (vyrai negali suprasti). Negalite užsisegti auskarų jų nenusipūtę ar neįsisegę į kaklą, nepasidėję makiažo, kai nereikia vaikščioti pirmyn ir atgal. akių pieštukas ant lanko ir paakių, o pilnas pagrindas ant skruostų pagalvėlių. Todėl dažniausiai dėviu a modulinis šalmas. Yra mažiau pasirinkimų, jie yra šiek tiek mažiau patogūs, daug mažiau gražūs, triukšmingesni ir skersvėjo, BET... jie tinka makiažui. Uždedi iš nugaros, nulenki ir hop ! Net nenutrintas!

Už tai scorpion Exo šalmas, todėl turėjau sumažinti makiažą iki minimumo arba rizikuoti nelaimėmis. vaizdingas. Tušas ir kt.

Vidaus patogumas: maža šlepetė

Putos yra viduje Kwikwick2®, hipoalergiškas, pralaidus orui ir, žinoma, visiškai nuimamas ir skalbiamas mašinoje. Kas dar? Neišmeskite instrukcijų, putų išsiskyrimo būdas kiekvienam šalmui skiriasi ir tai ne visada lengva.

Kalbant apie akinių rankų praėjimą, aš tiesiog greitai išbandžiau, niekada nevažiuoju su akiniais. Tai reiškia, kad ausinės turėtų būti suderinamos (Kwickfit). Jei turite akinius su mažais smilkiniais stiprus, ok, bet negaliu garantuoti, kad ilgai važiuojant jis šiek tiek neslėgs smilkinių.

Kalbant apie svorį, a viso veido šalmas, manau, tai šiek tiek sunkus. Turiu 1250g sveriantį fiber track šalmą, kurį užsidėjus vieną po kito skirtumas akivaizdus. Vėliau, jei važiuojate taku, sėdite tiesiai, o galva ant pečių (haha), Kaip sekasi. Jei mankštinatės nuolat įtemptas kaklas, tai gali jus labiau apsunkti (haha bis).

Kad gautumėte idėją, tai scorpion Exo 510 šalmas sveria maždaug 25 gramus, tiek pat, kiek ir mano modulinis šalmas. Nors moduliniai paprastai yra sunkesni. Ir taip, aš svėriau jas ant savo virtuvinių svarstyklių. Pirmiausia.

„Airfit“: maža punkcija?

Dabar, mano nuomone, mes pasiekiame silpnąją vietą scorpion Exo 510 šalmas : THE airfit® sistema. THE scorpion Exo šalmai turite šią mažą siurblio sistemą, skirtą dydžiui reguliuoti pagal jūsų galvą. Pažadu, tai bus mano paskutinis blogas kalambūras. Iš pastraipos. Uždėję šalmą turite jį pripūsti, o prieš nuimdami - išleiskite orą. Sistemą jau žinojau, nes ją turiu ir ant šalmo Exo-3000 įprastas. Ant scorpion Exo 510 Air šalmas, pripūtimo mygtukas yra smakro lygyje, o išleidimo vožtuvas yra šalia jo. Kuris yra daug praktiškesnis nei jo vieta Exo-3000.

Taigi aš pripūčiau savo M šalmą kiek per didelį iki maksimumo. O kai pradėjau dirbti, kai papurčiau galvą, ausinės šiek tiek pajudėjo. Prireikė kelių dienų, kol supratau, kad turi būti problema. Taigi padariau paprastą testą, padėjau po vandeniu, kad pažiūrėčiau, ar neišbėga burbuliukai. Kaip pramuštas vidinis vamzdis. Naaaaaan, juokauju :) Aš pripūčiau šalmą iki galo ir padėjau ant stalo. Po 15 minučių jis buvo visiškai ištuštintas. Nė menkiausio oro triukšmo išleidžiant orą, nors viduje nebuvo net galvos spaudimo.

Susisiekiau su Motoblouz garantiniu aptarnavimu ir pasinaudojau galimybe pakeisti dydį. Kartą mano scorpion šalmas gavau M dydį, gal žinote nuo ko aš pradėjau? Taip tai viskas ! Padedu šalmą ant stalo ir pakartoju. Nieko. Nė vienas pshitas. Buvau nukritęs iki minimalaus slėgio. Manau, modelio gamybos defektas, nes neturiu šios problemos Scorpion Exo -3000 ir kad mano kolega pastebėjo, kad jis taip pat labai gerai veikia exo-1200 šalmas. Beje, šį kartą dydis buvo tobulas ir man jo nereikėjo. Problema ištaisyta.

Ekranas ir regėjimas – šio Scorpion Exo 510 šalmo turtas

Tai viena iš pagrindinių šalmo dalių. Svarbus geras matomumas bet kokiu oru. Ekranas gerai atidarytas šonuose, netrukdo regėjimo laukas. Tai scorpion Exo 510 Air šalmas yra aprūpinta Ellip-Tec® sistema, todėl ekrano keitimas negali būti paprastesnis ir greitesnis.

Tai scorpion Exo šalmas turi ištraukiamą kremą nuo saulės, kurio aukštį galite reguliuoti trimis lygiais atsuktuvo paspaudimu. Asmeniškai aš norėčiau, kad jis būtų mažesnis, kad būtų išvengta ryškumo dėl lūžio. Neverta viso kremo nuo saulės. Iš tiesų, jis mažiau atpalaiduoja akis, o pakėlus ekraną susikaupia dulkės, bet taip daug praktiškiau! Žinojau šalmą su dviem ekranais: gražu 16 val., užsidedi saulės bateriją, kad išeitum. Jūs grįžtate namo 1 valandą nakties, kai jau tamsu, arba tiesiog eini tuneliu vidury dienos (ko NIEKADA nebūna Paryžiaus regione!), o tada – ai... meh.

Kaip sakiau aukščiau, scorpion Exo 510 Air šalmas yra su bespalviu ekranu ir Maxvision® Pinlock. Sąmoningai jo nepadėjau iš karto, o vėsiais rytais sustojus prie šviesų buvo šiek tiek miglos. Bet kai tik viršysime 10 per valandą, bum! Viskas praeina. Visiškai pritariu šalmo ventiliacijai. Na, o sumontavus Pinlock® nebepamatysi nė menkiausio rasojimo pėdsako.

Garso izoliacija ir skersvėjai

Paprastai dėvi modulinį šalmą, leidžiantį orui ir triukšmui praeiti visur, tai scorpion Exo 510 Air šalmas man atrodė gana gerai izoliuotas nuo garso. Tada vėl užsidėjau HJC bėgimo šalmą ir supratau, kad iš tikrųjų ne... Taigi, tiesa, kad Exo 510 yra šiek tiek triukšmingas, palyginti su kitais visą veidą dengiančiais šalmais.

Be to, aš turėjau mažiau traukos nei mano Exo 3000 šalmas, net jei smakro apsauga praleidžia nedidelį oro srautą, nes jis pagamintas iš labai vėdinamo tinklelio. Žiemą nemanau, kad būčiau galėjęs nešioti be balakvos. Yra integruotas nosies šildytuvas: šiek tiek papildomai nuo šalčio ir rūko.

Tvarkymas ir vėdinimas

TAIP. Apsaugos nuo saulės nuleidimo mygtukas yra virš kairiosios ekrano pusės, todėl važiuodamas turėjau problemų jį rasti. Juolab, kad jis visai netoli nuo mažų įdubimų, leidžiančių užfiksuoti šalmą atviroje padėtyje, o palietus esame linkę juos supainioti.

Be to, ši sistema yra labai praktiška, kai važinėjate mieste vasarą. Tada galite užuosti karšto, degančio oro kvapą iš išmetimo vamzdžių. Mmm, cia parduodu tau svajone, jauciu. #Aš myliu Paryžių

Vėdinimo angų yra labai daug: iš viso 4! Dar niekada nemačiau tiek daug ant šalmo. Vienas ant smakro, reguliuojamas dviem lygiais, vienas viršuje, taip pat ir du maži pelekai šalmo viršuje. Na, drąsos su pirštine juos surasti... Iš pradžių čiupinėsite. Galinėje dalyje rasite dvi oro išleidimo angas. Turėdami visas šias angas, galėtume pasakyti, kad yra tiek daug mechanizmų, kurie gali sugesti. Tačiau jie atrodo tvirti ir tikslūs, be žaismo.

THE scorpion Exo 510 Air šalmas tvirtinasi mikrometrine sagtimi. Labai praktiška bet kuriuo atveju, kai esate patyrę ausines su sudėtingais dvigubais D.

Saugumas ir matomumas

Tiems, kurie neskaitė produkto lapo, tai scorpion Exo 510 Air šalmas yra įpurškiamas polikarbonatas, su trigubo tankio EPS (putų polistirolo) įdėklu ir termoplastinės dervos apvalkalu. Bet ką jūs norite žinoti, kad jis yra patvirtintas ir ar jis atliks savo darbą, ar aš neteisus XD? Gamintojas jam suteikia 5 metų garantiją.

Neseniai pasirodęs pliusas, kurį radau tikrai geras: yra avarinis šalmo anga. Įvykus nelaimei, gelbėtojai gali nuimti skruostų pagalvėles jas traukdami ir taip lengviau nuimti šalmą.

Nuotraukose šviesą atspindinčių lipdukų nepamatysi, bet taip, jie yra kartu. Tiesiog padariau nuotraukas PRIEŠ paskelbdamas, nes tai privaloma, gerai, bet tai nėra graži.

Triukšmas3.5
Sriegimas3
Aeracija5
Spalvų pasirinkimas5
Vizija4.5
Baigiasi4

Mano nuomonė: Scorpion šalmas su patraukliu kokybės ir kainos santykiu!

Geras kokybės ir kainos santykis šiam Scorpion Exo 510 šalmui, kuris turi teisę į komfortą ir standartines savo didžiųjų brolių Scorpion Exo sistemas, nepaisant nedidelės Airfit problemos.
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sonya

600XT, užlieti takeliai, smėlis, jokių pamokų ar licencijų ir keli geri kritimai. Toli nuo savo pradžios Afrikoje prieš 20 metų, tapdama miestiečiu su labai išmintingu NCX750, ypatingą dėmesį skiriu saugumui ir stengiuosi kiek įmanoma suderinti moteriškumą su motociklu. Didelis iššūkis, reikalaujantis kūrybiškumo!

Be komentarų

Pridėkite savo