Sekite mus :

ICON Variant QuickSilver šalmas, amerikietiškos klasės


Nuo 2011 m iCON Variant šalmas, su savo nepaprasta išvaizda, fantazuoja daugybę baikerių... Iš kurių aš esu vienas. Tačiau ne tik išvaizda, bet ir Variant šalmas amerikos prekės ženklas ICON ar geras šalmas? Kviečiu perskaityti šias kelias eilutes, kad pateiktumėte nuomonę apie šią ICON Variant QuickSilver“ šalmo versiją.

ICON Variant QuickSilver šalmas, kad būtų kitoks

Didelis ypatumas iCON Variant QuickSilver šalmas yra jo netipiška išvaizda. Labai sunku likti nepastebėtam su šiuo vairu ant galvos. Kai paklausi praeivių, vieni galvoja apie šalmą iš vaizdo žaidimo, kiti – apie dažasvydžio šalmą, o net kai kurie galvoja, kad mes – iš ateities. Tiesa, ICON garsėja tuo, kad kuria nepaprastą įrangą nepaprastiems dviratininkams.

Iš normos, ne tiek daug, nes tai iCON šalmas atitinka Europos, Amerikos, Australijos ir Japonijos standartus. Pakanka pasakyti, kad jis puikiai išlaikė daugumą atitikties testų. O kalbant apie saugumą, reikia žiūrėti į savo žarnas.

Amerikietiškas svogūnas

Svogūnas turi kelis sluoksnius. THE iCON Variant QuickSilver šalmas taip pat. Jo išorinis apvalkalas pagamintas iš ne mažiau kaip trijų skirtingų medžiagų: stiklo pluošto, polietileno pluošto ir anglies pluošto. Ant popieriaus jis yra stiprus. Neturėjau drąsos nušokti nuo važiuojančio motociklo ir patikrinti, atleiskite. Tačiau, mano nuomone, ne veltui ICON yra vienas mėgstamiausių praktikuojančių prekių ženklų triukas motociklas…

Vidinis apvalkalas pasižymi dvigubu tankiu, kad būtų užtikrintas geresnis stiprių smūgių sugertis. Ir kadangi to nepakako, ICON Variant šalmas yra ovalo formos, todėl tai daroma viso veido šalmas maloniau nešioti.

Kartą pasodintas ant galvos iCON Variant QuickSilver šalmas spynos su efektyvia dviguba D sagtimi. Lengva užsidėti, kai pripranti, net jei be pirštinių lengviau, pripažinkime.

ICON Variant, erkeris su vaizdu į kelią

Dėl didžiulio burbulo šis šalmas suteikia išskirtinį matymo lauką. Labai gerai matosi šonuose, viršuje ir apačioje. Tobula šiuo klausimu. Iš tiesų, aš galėjau nukentėti nuo regėjimo iškraipymų, bet iš tikrųjų visai. Kad ir kur bežiūrėtume pro skydelį, visos objektų proporcijos išlieka nepakitusios.

Skydelių variantai

THE iCON Variant Quicksilver šalmas komplektuojamas su dviem skydeliais. Tobulai skaidrus, kuris idealiai tinka važiuoti žiemą ir naktį, tada tamsus dūmas, kurio nerekomenduoju naudoti mėnesiais, kurie baigiasi "bre". Truputis anekdotas apie aprūkusį skydelį, prasidėjus popietei užėjau pas giminaitį, kur skydelis saugojo akis nuo spinduliuojančios saulės. Kai grįžau, naktinių vaikščiotojų akyse atrodžiau elegantiškai. Dėl šios tamsios išvaizdos, kurią suteikia šalmas, ir šio tamsaus dūmų skydelio stiliaus blogas berniukas, klajojau tamsiomis gatvėmis ant savo juodo kalno. Tiesą sakant, aš nemačiau tiek daug, kad turėčiau važiuoti su atidarytu skydeliu. Tu buvai ispetaS.

Veidrodis, mano gražus veidrodis!

Atkreipkite dėmesį, kad tiems, kurie nori dar tvirtesnės išvaizdos, ICON sukūrė visą krūvą iridžio skydelių Ramen spalvomis. Kai apie tai sužinojau, iškart užsisakiau sidabrinį iridžio skydelį – tą, kuris suteikia veidrodžio efektą. Galų gale, su tokiu šalmu taip pat galite išeiti iš visų jėgų. Turiu jums pasakyti, kad išvaizda iCON Variant QuickSilver šalmas įrengtas jo iridžio chromo skydelis tampa daugiau nei blogiukas. Leisiu spręsti iš nuotraukų.

Rankų darbo ICON Variant QuickSilver šalmas

Šios QuickSilver spalvos ypatumas slypi tame, kad metaliniai pilki dažai užtepami teptuku. Atidžiau pažvelgus, labai aiškiai matomas rankų darbas. Man labai patinka visos šios detalės, šie teptuko potėpiai, dėl kurių mano šalmas yra visiškai unikalus. Žvelgiant iš tolo susidaro įspūdis, kad šalmas yra nusidėvėjęs nuo nuotykių ir nuotykių valandų, o šalmas yra naujas, ką tik išimtas iš dėžutės, paruoštas nuotykiams.

Išpakavęs buvau labai maloniai nustebintas rūpestingumo gaminant ICON variantą. Šalmas labai gerai išbaigtas, detalių daug, apdaila tvarkinga. Be juoko, jis išsiskiria kokybe. Gerai padaryta ICON !

Ir ar galime su juo važiuoti?

Bet žinoma ! THE iCON Variant QuickSilver šalmas yra šalmas su pusiau miesto, pusiau nuotykių išvaizda. Paruoštas nuotykiams, nesvarbu, ar tai būtų profesionalas namuose, ar savaitgalio išvykos, Variant žino, kaip tai padaryti, kad dviratininkas būtų patogus. Per pirmuosius kelis šimtus kilometrų jaučiau diskomfortą žandikaulyje. Jaučiausi ankšta. Tada erzinantis poveikis išnyko, o komfortas atsirado ilgam.

Skaidrus skydelis ir kiti dūmai yra padengti nuo rasojimo apsaugančia medžiaga, kurią padeda ergo, kuri grąžina išorinį orą į skydelio vidų. Sistema gana efektyvi iki maždaug 10 laipsnių Celsijaus. Esant tokiai temperatūrai problemų nekils.

Žemesnėje temperatūroje mačiau, kad skydelio vidinėje pusėje atsirado rūko dėmių, nepaisant atvirų ventiliacijos angų. Reikia pasakyti, kad seilinuką padėjau slysti smakro lygyje, kad išvengčiau sūkurių. Drįsdamas dėl neįmanomo, nuėmiau šį seilinuką esant mažiau nei 10 laipsnių. Ir kadangi mano veidas labai aiškiai juto jį dengiantį vėsų orą, pastebėjau, kad rasojimas nebėra problema.

Sidabrinis iridžio skydelis yra jautresnis rasojimui nei jo šviesos ir dūmų kolegos. Todėl patariu kasdieniniam naudojimui pirmenybę teikti originaliems skydams.

Įkvėpkite gryno oro su ICON Variant

Su šiuo iCON Variant QuickSilver šalmas, mums naudinga daugybė oro cirkuliacijos galimybių. Galite reguliuoti šalmo viršutinę dalį, priekinę dalį ir garsųjį anti-eddy seilinuką. Turint visa tai, ICON Variant taip pat tinka naudoti tiesioginiuose saulės spinduliuose esant artimai 30 laipsnių temperatūrai. Tokiomis sąlygomis galėsite puikiai vėdinti galvą dėl oro srauto, kuris lengvai praeina per šalmą.

Savaime suprantama, kad esant žiemiškesnei temperatūrai, slydimas ant smakro yra būtinas norint apriboti ledo turbulenciją. Todėl galiu jus užtikrinti, kad ICON Variant gali būti geras kompanionas tiems, kurie visada važiuoja tvirtu stiliumi.

Ar planuojate visus maršruto variantus?

Naudodamas ICON variantą galėjau įveikti visų tipų keliones, nesvarbu, ar važiuodamas rodsteris senoji mokykla arba modernus bėgimas taku.

Užmiestyje, iCON Variant QuickSilver šalmas yra patogus. Dėl savo ovalo formos jis užtikrina gerą oro prasiskverbimą. Spoileris šalmo gale gana gerai filtruoja turbulenciją. Dangtelis ant šalmo kaktos sukuria trauką į piloto veidą esant 130 km/h greičiui, bet manęs niekas nevargina. Mane labai nustebino šalmo garso izoliacija, kurią vertinu kaip gerą, atsižvelgiant į jo dizainą.

Mieste, iCON Variant QuickSilver šalmas yra patogus, o jo platus matymo laukas yra palaima reaguoti į bet kokius atvejus. Beveik 1,7 kg svoris dėl gero paskirstymo nesijaučia tiek daug. Sukame galvą negalvodami ir nebijodami sustingti sprando.

Bekelėje, riba atsiranda nuo rūko, nes bekelėje reikia šiek tiek daugiau pastangų nei kelyje. Tai reiškia, kad padažnėja kvėpavimas, taigi, logiška, susidaro rūkas. Eksperimentavau visiškai nuimdamas skydelį. Smulkmena: labai lengva pakeisti skydelius, o jums padės atsuktuvo raktų pakabukas. Taigi aš sakiau, kad su ICON Variant galima užsidėti nedidelę cross kaukę visiškai išardžius skydelį. Išvaizda keista, bet man pasirodė, kad „pasidaryk pats“ yra veiksminga.

Komfortas4.5
Stilius5
Praktiška3.8
Kokybė4.3
Vėdinimo efektyvumas4.5
Apsauga4.5

Mano nuomonė: ICON Variant šalmas yra labai geras universalus šalmas

Jo išvaizda nepalieka abejingų, mes jį mylime arba nekenčiame. Aš dievinu ! Šis ICON šalmas yra patogus dėl nuimamo putplasčio, didelio matymo lauko ir daugybės ventiliacijos angų. Tai, kad jis egzistuoja daugybe spalvų ir dekoracijų variantų, yra pliusas, kad kiekvienas ras kažką. Skirtingi skydeliai jūsų išvaizdai tobulinti yra privalumas tiems, kurie nori pritaikyti savo apsaugines priemones. ICON Variant šalmas gyvuoja jau daugiau nei 7 metus, tai taip pat kokybės ir sėkmės garantas. Tikiuosi, kad mano testas leido jums aiškiau pamatyti ICON variantą. Rūpinkitės savimi, važiuokite stilingai ir saugiai ;)
4.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Ponas Marcin

Baikeris, kuris gerus žodžius mėgsta ne mažiau kaip gražius motociklus. „Still Ride“ su savo Triumph Scrambler XE, kuriuo jis važiuoja bekele. Jam patinka visų stilių motociklai, jei tik jie turi sukimo momentą, daug sukimo momento. Pilnas prieštaravimų, jis mėgsta viską, high-tech , bet jo mėgstamiausia sritis yra klasikiniai, senoviniai ir individualūs motociklai. Jos tikslas – padėti jums padaryti teisingą pasirinkimą!

Be komentarų

Pridėkite savo