Sekite mus :

Astone FJ10 Jet“ šalmo apžvalga


Astone FJ10 - saulės energija

Santykių pradžia, kuri amžiams keičia jūsų požiūrį į gyvenimą, paverčia tam tikras nereikšmingas detales į artefaktus, turinčius įtakos. Taip yra dėl prancūzų prekės ženklas Astone ir Motoblouz apie mano istoriją su dviračiais. Mano premier šalmas (visą veidą dengiantis visas funkcijas, pirktas už ketvirtadalį pigios kainos Motoblouz ) buvo Astone . „Roadstar“ blizgus juodas, sunkus kaip priekalas, bet kasdien ir bet kokiu oru saugojo kelis neuronus, kuriuos palikau daugiau nei dvejus metus. Kai Motoblouz pasiūlė man išbandyti astone reaktyvinis šalmas FJ10, apsidžiaugiau radusi tokį širdžiai mielo prekės ženklo modelį.

Nepasitikėk pirmu įspūdžiu...

Ant popieriaus, astone FJ10 reaktyvinis šalmas pristato, kaip dažnai būna su Astone , labai motyvuojantį kokybės ir kainos santykį. A reaktyvinis šalmas pluoštuose, mažesnis nei 1200 g su ištraukiamu apsauginiu kremu nuo saulės, ilguoju ekranu, moduline ventiliacija, mažiau nei 161,33 € (arba net mažiau nei 60,50 € šių eilučių rašymo metu!): tai yra bonnard.

astone FJ10 pluošto reaktyvinis šalmas

Švieso pluošto čiurkšlės šalmas, kuris nustato toną

Gavęs ilgai lauktą vairą, kaip įprasta dviem dienomis anksčiau, puoliau jį išpakuoti. bouzin kad su malonumu jį apžiūrėtų.

Astone FJ10“ reaktyviniam šalmui skirtas „Longtrip“ ekranas ir apsauginis kremas nuo saulės

Ilgalaikis ekranas ir apsaugos nuo saulės priemonė – nugalėtojas miesto duetas.

Visai sąžiningai, astone FJ10 reaktyvinis šalmas gražus. Korpusas gana gerai išbaigtas. Išorinis plastikas, nebūdamas optimalios kokybės, neturi akivaizdžių defektų, net jei kai kuriems būtų buvę naudinga geriau nuvalyti šurmulį. Įsidėmėtinos kelios detalės: pavyzdžiui, juodas modelis turi raudoną interjerą, suteikiantį jam tvirtą dinamišką tapatybę. Baltos spalvos (išbandytas modelis) yra labiau klasikinio ir vintažinio rudos/smėlio spalvos užpildas.

Astone FJ10 reaktyvinio šalmo apdaila

Ant galinio Jet sijono įspaustas Astone logotipas ir patraukli smėlio/rudos spalvos apdaila

Taip pat prekės ženklas pasirodo tam tikrose detalėse. Jis yra įspaustas ant galinės šalmo pagrindo, priekyje atsiranda sidabrinis logotipas, logotipas ant apsaugos nuo saulės valdiklio... Tai tikrai sveikintina, padaryta su skoniu ir diskrecija. Tik skruostų pagalvėlių prigludimo skirtumas išduoda galimą mažiau aukščiausios kokybės šalmo kilmę.

astone FJ10 reaktyvinio šalmo angos

Priekinės ventiliacijos angos su diskretiškais, bet puikiai veikiančiais valdikliais

astone FJ10 reaktyvinio šalmo vidus

Tobulos korekcijos, bet malonus dangos minkštumas

Ir tada ateina „sauso“ testo laikas.

Kai ateina laikas užsidėti šalmą (po įprastų prisistatymų nesame kvaili), vaizdas šiek tiek tamsėja. Jodinėdamas ir išbandydamas šalmus greitai suprantu, kada tinkamas dydis. Čia dydis aišku tinkamas, bet šalmas netinka mano kūno formoms. Yra daug žmonių, kuriems daugiau ar mažiau taktiškai buvo pasakyta, kad jiems nepatinka Shoei , Nolan , Shark ir panašiai.

Kai kurie prekių ženklai iš tikrųjų siūlo šalmus, kurie yra daugiau ar mažiau pritaikyti prie jūsų kaukolės formos. Priklausomai nuo to, ar jūsų veidas yra gana apvalus ar trikampis, ar jūsų pakaušis yra gana suapvalintas ar plokščias, ar jūsų parietalas yra smailus, ar ne. Nesvarbu, ar jūsų kaukolė pilna, ar tuščia, ji nebūtinai atsidurs visuose šalmų modeliuose. Apie tai tikrai kalbėjo Montaigne, kai rašė: „ geriau geros formos galva nei pilna galva“. Nors iš atminties nemačiau jokių Montaigne archyvų ant XJR 900.

Net jei palyginimas nėra teisingas, aš greitai palyginau tiesioginį komfortą, kurį patyriau su hJC FG reaktyvinis šalmas, ir „apytiksliai“ jausmas, jaučiamas kartu su astone FJ10 reaktyvinis šalmas. Jaučiau nemalonų jausmą kaktoje, o skruostuose nebuvo jokios atramos. O veidrodyje nemalonus jausmas, kai ant galvos turiu 20 kilogramų sveriantį kiaulienos grybą. Bet šį grybo galvos efektą stipriai paryškino pasirinktos apdailos ryški balta spalva.

Veikiant, Astone FJ10 reaktyvinio šalmo savybės leidžia peržiūrėti premier sprendimą...

Su šiais pustonių įspūdžiais užlipu ant savo ištikimojo žirgo ir, riaumojant nykštukų žiurkėnų ordai, lekiuosi valgyti savo kasdienius asfalto kilometrus. Ir štai kur astone FJ10 reaktyvinis šalmas parodo, ką jis sugeba.

Visų pirma stebina ekranų kokybė. Optiniame lygyje, astone šalmas atsilaiko prieš du ar tris kartus brangesnius šalmus. Jokio regėjimo iškraipymo, regėjimo erdvė beprotiška (angra labai plati ir aukšta). Niekas neblaško vaizdo. Apsauginis kremas nuo saulės yra mažiau tonuotas nei Nolan ar LS2 , tačiau jis puikiai apsaugo ir tinka naudoti net esant žemai saulei gražų rudens rytą.

Iš pradžių atrodė, kad užsakyti kremą nuo saulės šiek tiek pigu. Jame yra dvi įpjovos, leidžiančios užfiksuoti atidarytoje arba uždarytoje padėtyje. Na, man niekada nepavyko jos klaidingai sugauti. Su nuleistu Longtrip ekranu arba be jo niekas nejuda!

astone FJ10 reaktyvinis šalmas nuo saulės

Apsauginio kremo nuo saulės valdymas įpjovomis, labai gerai išdėstytas ir puikiai veikiantis

Longtrip ekranas turi įpjovas, leidžiančias reguliuoti savo padėtį pagal jūsų pageidavimus. Tai veikia labai gerai ir galbūt sumažina aerodinaminį triukšmą, kuris labiau atsiranda, kai ekranas visiškai nuleistas.

Būtent šioje pozicijoje šalmas man tapo daug patogesnis

Nuleidus ekraną, šalmo šonai sutvirtėja, o skruostai spaudžiami, o spaudimas kaktai beveik išnyksta. Geras komforto taškas, tačiau dėl to kyla abejonių dėl šalmo standumo...

Be komforto, kuris labai priklauso nuo FJ suderinamumo su jūsų kaukolės forma, šis purkštukas yra labai gerai įrengtas. Ekranų kokybė už tokią kainą tikrai didelis pliusas. Pinlock nebuvimas ir negalėjimas jo užsidėti gali nuslopinti išrankiausių iš jūsų jaudulį, tačiau matymas maloniomis vairavimo sąlygomis yra puikus.

sutelkite dėmesį į Astone FJ10 reaktyvinį šalmą

Priekinės oro įsiurbimo ir galinės išmetimo angos

Kad būtų kuo išsamesnė, dvi paskutinės pastabos

  • Užsegti mikrometrinę sagtį man neatrodė lengva. Tris kartus iš keturių, su pirštinėmis ar be jų, aš neradau skylės...
  • Nors ir labai mažos, angos, leidžiančios atidaryti/uždaryti ventiliacijos angas, yra labai prieinamos ir gerai išdėstytos.
Svoris3.3
Komfortas2.5
Baigiasi3.8
Garso izoliacija3
Funkcijos4.5

Mano nuomonė: Jet su akivaizdžiu kainos ir kokybės santykiu

Kol jūsų kūno formos atitiks Astone FJ10 reaktyvinio šalmo formą, jus džiugins jo ekranų veikimas ir dinamiškos savybės. Lengvas ir gerai įrengtas, jis lydės jus miesto ir priemiesčio džiunglėse. Jei norite dinamiško ir agresyvesnio stiliaus, juodos spalvos / raudonos spalvos interjeras jus tenkins. Balta apdaila / smėlio spalvos interjeras yra labai sėkmingas.
3.4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo