Sekite mus :

Shark Spartan GT Carbon Skin“ šalmo apžvalga


shark Spartan GT šalmo testas

Nuo metų pradžios pasiekiama nauja versija shark Spartan GT šalmas atneša mums daug naujų funkcijų: visiškai atnaujintas vidinis pamušalas, naujas skydelio ir ventiliacijos veikimas, sustiprintas pelekų tvirtumas ir atnaujinta išvaizda. Panaudojus jos ankstesnė versija, atėjo eilė GT anglies oda eiti į bandymų stendą.

Labai gerai laikosi, bet nelengva užsidėti

Kaip ir ankstesnė versija, shark Spartan GT šalmas nėra lengva apsivilkti pirmomis dienomis. Siekiant maksimaliai padidinti šalmo atramą ir izoliaciją, buvo pridėta tampri tekstilinė juosta. Dėvėdami šalmą, turite praeiti šią juostą, kad galėtumėte pasinaudoti atrama, kuri iš tikrųjų yra.

Interjeras labai patogus, nėra minkštesnis nei senoji versija. Visiškai nuimamas, putos yra Alveotech. Tai audinys, pasižymintis antimikrobinėmis, kvapus ir prakaitavimą mažinančiomis savybėmis. Ši plėtra ypač ištaiso elektrostatinį poveikį ir nešvarumus, kurie labai įsitvirtino senoje vidaus dangoje.

shark Spartan GT šalmo apžvalga

Nelengva tilpti į Shark Spartan GT šalmą. Čia aiškiai matome anti-eddy seilinuko siūlomą aprėptį.

Iš esmės tai shark šalmas siūlo apsauginį atvartą ir avarinio pašalinimo sistemą. Norint dar labiau izoliuoti, galima įsigyti ir dar labiau dengiantį seilinuką. Dėl visų šių pokyčių jaučiate visišką aprėptį, o tai labai malonu. Net jei tai nėra labiausiai apsaugantis šalmas garso izoliacijos prasme, jame gerai apsigauni. Tai taip pat daro jį labiau prieinamą žiemos sezonu.

Norėdami papasakoti šiek tiek daugiau apie triukšmo valdymą, jo veikimas pablogėja dideliu greičiu. Vėjas švilpia ausyse. Kai ventiliacijos uždarytos arba važiuojant valstybiniais keliais, šis poveikis susilpnėja, todėl jis yra labai minimalus.

Aukštos kokybės ventiliacija ir aerodinamika

Vėdinimo pusėje, shark Spartan GT šalmas 2020 m. versija siūlo 3 angas. Vienas yra ant smakro, skirtas valdyti ekrano ventiliaciją, vienas šalmo viršuje, skirtas kaukolės vėdinimui, ir paskutinis gale, kad padidintų oro cirkuliaciją. Vėdinimas yra labai efektyvus ir tinka visais metų laikais. Mažas minusas, susijęs su atidarymo sistema šalmo viršuje, kuri, nors ir labai estetiška ir prisidedanti prie šalmo aerodinamikos, yra sunkiai naudojama. Čia yra suveikimo taškas, tai visas blokas, kuris tarnauja kaip anga.

atpažįstama Shark Spartan GT šalmo estetika

Spartiečio sunku neatpažinti! Čia aiškiai matome jo izoliaciją kaklo lygyje.

Aerodinaminiu požiūriu, Shark optimizavo savo modelio veikimą, išlaikydama „ Shark odos“ šoninio skydelio priedus su aerodinaminiu profiliu, skatinančiu pasyvų triukšmo mažinimą. Kelyje, shark Spartan GT šalmas nepakenčia turbulencijos ir išlieka labai stabilus net ir dideliu greičiu.

Naujos kartos ekranas Shark Spartan GT šalmui

Shark peržiūrėjo vieną iš silpnųjų savo senosios „Spartan“ versijos vietų: skydelio atsparumą vandeniui. Šis naujas modelis dabar siūlo užrakinimo sistemą uždarytoje padėtyje. Ekrane integruota iškyša užsifiksuoja priekinėje šalmo dalyje. Norėdami atrakinti skydelį, tiesiog paspauskite mygtuką kartu su judesiu aukštyn. Mygtukas yra gana minkštas liesti, todėl valdymas yra labai intuityvus. Vienintelis trūkumas yra šis skydelio išsikišimas, kuris gali trukdyti skydeliui pusiau uždarytame padėtyje.

shark Spartan GT šalmo apžvalga

Shark Spartan GT“ šalmo vaizdas tarsi būtumėte ten! Ar matote augimą?

Itin švelnus VZ 300 ekrano įpjovimas yra labai malonus. Antveidis išlieka vietoje net esant stipriam vėjui ir išlieka labai lankstus naudojant. Atkreipkite dėmesį, kad greito ekrano pašalinimo sistemoje dabar yra saugos funkcija, apsauganti nuo bet kokio netyčinio ekrano pašalinimo. Galiausiai, shark Spartan GT šalmas tiekiamas su Pinlock Max Vision ir turi labai dengiančią apsaugą nuo saulės, pažymėtą UV380. Tai gerai apsaugo nuo saulės ir nėra per tamsus.

Kas dar ?

Šiame modelyje randame smakro dirželį su dviguba D sagtimi. Putplastis yra tuščiaviduris, kad tilptų Sharktooth® domofonas, tačiau tiks bet koks kitas modelis. Kol ausinės nėra per storos.

Tačiau jis pasinaudojo proga šiek tiek priaugti svorio: 150 g. daugiau nei ankstesnėje versijoje, todėl jis sveria iki 1440 g. M dydžiui. Nors svoris buvo didžioji ankstesnės versijos stiprioji pusė, be 2020 m. versijos, ji vis tiek atitinka rinkos standartus.

Norėdami dar nuodugniau apžiūrėti savininką, kviečiu apsilankyti šis 360 laipsnių vaizdas.

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris4.5
Ergonomika4.5
Interjero komfortas4.5
Vėdinimas4
Tyla3.5
Apdaila4.5

Mano nuomonė: nuoroda GT sportinių šalmų sektoriuje

Shark Spartan GT“ šalmas su pelekais turi unikalią ir atpažįstamą išvaizdą. Šis sportiško charakterio šalmas aprūpintas labai išbaigtomis funkcijomis (apsauginis kremas nuo saulės, ventiliacija, „Pinlock“ ir t. t.). Vertinau jo naująjį ekraną, kurį labai malonu naudoti, ir svorį, kuris išlieka labai pagrįstas.
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

meuhsli

Tinklaraščio kūrėjas 2013 m Rankena kampe, Ant savo pirmojo motociklo užsėdau prieš gerus dešimt metų, nuo 50cm³ iki didelio kubo. Šiandien važinėju S1000R, nesvarbu, ar važiuoju motociklu – darbas – miegas, ar ilgos sekmadienio pasivažinėjimai, vienas arba dviese. Mėgaukis kelione!

Be komentarų

Pridėkite savo