Sekite mus :

HJC V90 šalmo, neoretro modulinio šalmo, bandymas


Modulinio šalmo HJC V90 profilis

A modulinis šalmas su tvirtu neo-retro stiliumi, kuris siūlo komfortą ir saugumą, mano kuklia nuomone, buvo HJC inžinierių specifikacijos pradėjus V90 projektą. Rezultatas, hJC V90 šalmas. Ar HJC pavyko įgyvendinti šį projektą? Išsamus atsakymas likusioje šio rašinio dalyje iš hJC V90 neo-retro modulinis šalmas.

HJC kas?

Ten hJC prekės ženklas buvo įkurta 1971 metais Pietų Korėjoje. Šiandien HJC turi 2 gamyklas ir 5 biurus visame pasaulyje, įskaitant vieną Prancūzijoje, netoli Strasbūro. HJC visada investavo į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad sukurtų savo šalmų, skirtų motociklininkams visame pasaulyje, gamybos metodus. Šalmai yra rankų darbo dviejose gamyklose – viename Pietų Korėjoje, o kita – Vietname. Kasmet šias gamyklas palieka daugiau nei milijonas šalmų.

Iki šiol jie garsėja MotoGP lenktynininkų galvomis su šalmais iš RPHA asortimento. Manau, kad jūs taip pat matėte vieną iš jų šalmų su garsiais personažais, tokiais kaip Venom, Captain America ir Joker. Šiame teste mes pasiliksime prie klasikos... kad ir kaip būtų.

HJC ateities neoretro šalmas

hJC V90 šalmo testas
Pirmas dalykas, kurį pastebite, kai pamatysite atvykstantį motociklininką su a hJC V90 šalmas, tai šis burbulo formos ekranas. Kitose ausinėse yra ekranai burbulas, tačiau mažai kas jį integravo kaip HJC . Su šia 70-ųjų kosmonauto išvaizda mes turime teisę tikėtis, kad šalmas tik gerai atrodys. Klystate, mano draugai, kai mes artėjame prie V90, jis yra po dangteliu.

Burbulo ekranas

hJC V90 šalmo burbulinis ekranas

Šis garsusis burbulas, be estetinio aspekto, siūlo labai plačią ir labai aukštą kelio ir jo pečių panoramą. Tiesą sakant, per daug nesukdami galvos galime aiškiai matyti, kas vyksta. Tai geras premier punktas. Kita vertus, esant tokiai konstrukcijai, Pinlock ten patalpinti neįmanoma. Tada galėtume bijoti rasojimo... Nesijaudinkite, aš išbandžiau tai už jus. Net lyjant šaltam lietui, sąmoningai sunkiai kvėpuodamas, negalėjau sukelti ekrano rasojimo. Nebandžiau jo ilgiau nei 30 minučių, bet manau, kad priemonė nuo rasojimo truks ilgą laiką, priklausomai nuo jūsų naudojimo.

Ekrano animacijos mechanizmas yra įpjautas, todėl diafragmą galima reguliuoti į kelias pozicijas. Patogus ir efektyvus. Nedidelis skirtukas ekrano kairėje leidžia lengviau atidaryti ekraną, jokių priekaištų. Tikrasis šių ausinių išskirtinumas nėra jos ekranas.

Modulinis retro šalmas

hJC V90 šalmo kremas nuo saulės

Kai artėjame prie dviratininko, dėvinčio hJC V90 šalmas, matome vertikalią liniją, kuri prasideda nuo ausies ir baigiasi ties šalmo pagrindu. Tiesą sakant, tai yra a modulinis ir neoretro šalmas. Ir tai pakankamai reta, kad tai būtų stiprioji pusė.

Dvigubo P/J patvirtinimo dėka galite važiuoti arba visiškai pakelę smakro apsaugą, arba užsidėję šalmą kaip visą veidą. Šalmas atidaromas stipriu nykščiu spaudžiant raudoną stūmiklį, esantį po smakro apsaugos viduriu. Anga yra lengvai valdoma, tiesiog tvirtai pakelkite smakro apsaugą, kad užfiksuotumėte ją viršutinėje padėtyje. Po kelių bandymų susigauni ir tai tampa vaikišku žaidimu.

Mano pirmas kartas modulinėje

smakro apsauga pakelta ant HJC V90 šalmo

Man tai pirmas kartas. Prieš hJC V90 šalmas, niekada su juo nevažiavau modulinis šalmas. Turiu pasakyti, kad patirtis maloniai nustebino. Jau tik užsidedant šalmą: prieš užsidėdami šalmą turite iki galo pakelti smakro apsaugą, antraip galva netilps. Tiesą sakant, V90 yra maloniau užsidėti nei kai kuriuos visą veidą dengiančius šalmus. Jis turi mikrometrinę sagtį, todėl užsegimas yra daug paprastesnis ir greitesnis nei pradedantiesiems skirtas dvigubas D.

Moduliniai šalmai suteikia neabejotinų praktinių pranašumų. Kai reikia pasikalbėti su žmogumi, kuris nėra dviratininkas, tiesiog pakelkite smakro juostą, kad būtų lengviau su juo kalbėtis. Sustoję prie raudono šviesoforo signalo arba pasipildyti degalų, galite greitai įkvėpti gryno oro. Dabar daug geriau suprantu tokio šalmo pamišimą, ypač tarp sunkiųjų motociklininkų. Nepaisant visko, visa tai turi šiek tiek minusų.

Oro modulis

atviras modulinis su apsauga nuo saulės

Dangtelis iš hJC V90 šalmas pagamintas iš kompozitinio pluošto, kurio svoris yra apie 1580 gramų. Moduliniam modeliui jis nėra toks sunkus, netgi šiek tiek lengvesnis už konkurentus. Beje, modulinis dažnai bus sunkesnis už pilną... Turėtumėte tai žinoti, jei turite trapius kaklus. „Pilnoje“ padėtyje svoris labai gerai paskirstomas. Net po ilgų minučių maksimaliu leistinu greičiu greitkelyje jis išlieka patogus.

Be to, važiuojant greitkeliu garso izoliacija yra vidutinė visą veidą dengiančių šalmų atveju. Kuris gali būti puikus taškas visą veidą dengiančiam šalmui... Kita vertus, pakėlus smakro apsaugą ir vos pasiekus 60 km/h greitį įsiveržia oro srautas ir neša galvą atgal. Net jei kai kam tai atrodo logiška, turėtumėte žinoti, kad moduliai nėra sukurti taip, kad būtų aerodinamiški dideliu greičiu. Todėl „pakelta“ padėtis labiau skirta važiuoti nedideliu greičiu mieste. Nebūdamas važiavimo į vėją mėgėjas, išbandžiau jį iki 50 km/val. Tai gana malonus ir gaivus per karščius, tačiau saugokitės kritimų.

Mažos detalės

smulkios HJC V90 šalmo detalės

THE hJC V90 šalmas turi dvi ventiliacijas priekyje ir ištraukimą gale. Nepaisant intensyvaus karščio, patirto bandymo metu, V90 leido man kvėpuoti neprakaituojant. Ačiū jam. Vidinis paminkštinimas yra labai prašmatnus su siūlėmis ir mikroperforacijomis, gryniausio vintažinio stiliaus. Tai klasė.

hJC V90 šalmo vidus

Nepaisant prašmatnumo, hJC V90 šalmas yra modernus. Silvercool vidus leidžia šilumą ir prakaitą pašalinti į šalmo išorę. Apipjaustymai lengvai nuimami, kad būtų lengviau prižiūrėti. Be to, interjero tekstilė yra anti-kvapas, antiperspirantas ir antibakterinis, tikras pliusas jautriai odai. Man asmeniškai V90 labai malonu nešioti net kelias valandas. Gerai padaryta HJC .

Akinių nešiotojams bus malonu sužinoti, kad yra griovelių, kurie nukreipia jūsų akinių gaubtelius. Išbandžiau su akiniais nuo saulės, tai nepriekaištinga! Norėdami baigti detales, V90 yra pasirengęs suderinti su Smart HJC Bluetooth, prekės ženklo daugialypės terpės ryšio sistema.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris4.5
Garso izoliacija4.5
Interjero komfortas5
Kokybė / apdaila4.5
Smakro dirželio tvarkymas4
Vėdinimas4

Mano nuomonė: malonus šalmas, tinkantis visoms kelionėms

Važiavau mieste, greitkeliais, greitkeliais, departamentų keliais ir net bekele. Su HJC V90 šalmu ant galvos galite važiuoti apsaugotai, valgyti, gerti, kalbėtis, kaip ir su bet kokiu reaktyviniu ar moduliniu šalmu. Išskyrus tai, kad uždarius, stebėtojams siūlome senovinį vaizdą, kuris gerai paslepia savo žaidimą. Šalmo, ekrano ir apsaugos nuo saulės atidarymo ir uždarymo valdikliai yra lengvai naudojami, todėl V90 naudojimas yra paprastas ir sklandus. Trumpai tariant, tai puikus kelionės draugas, nesvarbu, ar jis ilgas, ar trumpas. Dabar, kai esu gana įsitikinęs moduliu, rizikuoju ieškoti daugiau aukščiausios klasės modelių, kad užbaigčiau savo kolekciją. Šalmas HJC V90 yra 3 spalvų už artimą 300 eurų kainą, už šią kainą siūlomas aptarnavimo lygis tikrai geras. Jei ieškote šalmo, kuris kitiems būtų akivaizdžiai neoretro stiliaus, o būtų modernus ir patogus jo dėvėtojui, V90 verta apsvarstyti. Rūpinkitės savimi ir važiuokite saugiai!
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Ponas Marcin

Baikeris, kuris gerus žodžius mėgsta ne mažiau kaip gražius motociklus. „Still Ride“ su savo Triumph Scrambler XE, kuriuo jis važiuoja bekele. Jam patinka visų stilių motociklai, jei tik jie turi sukimo momentą, daug sukimo momento. Pilnas prieštaravimų, jis mėgsta viską, high-tech , bet jo mėgstamiausia sritis yra klasikiniai, senoviniai ir individualūs motociklai. Jos tikslas – padėti jums padaryti teisingą pasirinkimą!

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo

Pridėti naują komentarą