Sekite mus :

Shoei GT-Air 2 šalmo apžvalga


Premier tokio pavadinimo GT-Air greitai susilaukė pagarbos visą veidą dengiančių šalmų rinkoje. Ar jo palikuonis Shoei GT-Air 2“ yra vertas biudžeto, kurį turėsite sumokėti norėdami jį įsigyti? Mano nuomonė po kelių tūkstančių kilometrų naudojimo!

Japonijos prekės ženklas, istoriškai specializuojasi sportiškesnių šalmų gamyboje, nustebino žmones, 2012 m. išleisdamas pirmąją GT-Air versiją – tikrai į kelius orientuotą visą veidą dengiantį šalmą su ištraukiamu skydeliu nuo saulės. . Parduotas 2019 m., jo tiesioginis įpėdinis GT-Air 2 turėjo patobulinti, ypač ventiliacijos ir garso izoliacijos, taip pat polinkio gauti komunikacijos rinkinį.

Shoei gt-air 2

Aptakios Shoei GT-Air 2“ linijos

Gražus darbas

Kelio šalmui Shoei GT-Air 2 atrodo tikrai sportiška. Dėl profiliuoto dizaino ir aštrių kraštų jis ypač stilingas. Aš nepažįstu daug žmonių, kuriems jis nepatiktų. Tačiau visų pirma jus nustebins gamybos kokybė. Ypač jei naudojate ne tokias aukštos klasės ausines. Surinkimai tobuli: ne nepageidaujamas žaismas, kontaktai tobuli, niekas neišsiskiria. Labai gražus šalmas. Vien tai padeda suvirškinti žvėries kainą!

Shoei gt-air 2 ekranas

Matymo laukas labai platus, tai užtikrina Pinlock objektyvas

Greitas dėmesys svoriui. Yra trijų dydžių, minėto Shoei apvalkalas susideda iš kelių skirtingo pobūdžio pluošto sluoksnių (organinio, stiklo), klojamų rankomis, kad būtų užtikrintas optimalus apsaugos nuo smūgių lygis. Tačiau kelių sportinių šalmų svoris yra vidutinis, o mano virtuvės svarstyklės su Pinlock objektyvu, duslintuvu ir antkrūteliu sveria 1460 gramų. Trumpai tariant, tai gerai, bet galėjome tikėtis šiek tiek geresnio. Tai reiškia, kad kai turi ant galvos ir padeda gerai subalansuoti masę, tu to nejauti. Ir aš važinėjau kelias dienas iš eilės su GT-Air 2 užsuktu ant galvos nieko nepastebėdamas. Trumpai tariant, aš patvirtinu.

shoei GT-Air 2 vidaus putos

Pilnas vidaus putplastis, su seilintuvu ir duslintuvu

Geriau nei namuose

Antroji GT šalmo savybė: salono komfortas. Šiuo atžvilgiu sakyčiau, kad tai yra patogiausios ausinės, kurias kada nors bandžiau. Nepagailėsiu palyginimo su šarentaisais, bet noro čia patalpinti man netrūksta. Galbūt Shoei GT-Air 2“ ypač tinka apvaliai / ovaliai mano kuklios kaukolės formai. putos (keičiamas) suteikite reikiamą tvirtos paramos kiekį be spaudimo taškų. Viskas tinkamai vėdinasi, o tekstilė maloni liesti, net kai karšta. Nešioti akinius suteikia Shoei . Pas mane pakaušyje esantis putplastis šiek tiek spaudžia smilkinius ir akiniai šiek tiek pasislenka aukštyn, kad netilptų ant nosies. Neerzina ir tikrai tinka mano kūno tipui.

Ventiliacija Shoei gt-air 2

Viršutinė ventiliacija siūlo dvi padėtis

Putų komfortą palaiko vėdinimo sistema, kuri man taip pat pasirodė labai veiksminga. GT-Air 2 jis pagrįstas dviem įspūdingomis oro įleidimo angomis priekyje ir dviem išmetimo angomis gale. Tiesą sakant, nieko revoliucingo. Bet reikalas tas, kad skirtingai nuo daugelio kitų šalmų, kur tiekiamas oro srautas yra „simbolinis“, čia jį atidarius pučia vėsiai, labai vėsiai. Labai gerai jaučiasi ant galvos odos. Šiuo klausimu neįmanoma suklysti tvarkant ventiliacines angas: atidaromus sklendes lengva valdyti, o įpjovos yra aiškios.

ekrano užrakto sistema

Ekrano užrakto sistema yra per daug uoli

Ekranas: įprotis ir energingumas

To negalima pasakyti apie Shoei GT-Air 2“ ekraną... Nors jis yra labai geras optine kokybe, matymo lauko pločiu ir rūko valdymu, jo valdymas reikalauja mokymosi ir nemažos jėgos. Sujungimų įbrėžimai pasirodo itin tvirti... Mėnesių tvarkymas nieko pastebimai nepakeitė. Ir visų pirma, saugos fiksatorius visiškai apsunkina ekrano uždarymą, o tuo labiau jo atidarymą.

Shoei GT-Air“ kremas nuo saulės

Apsauga nuo saulės, ilgesnė nei premier tokio pavadinimo Shoei GT-Air

Kartais manome, kad jį uždarėme, bet jis yra oro srauto padėtyje (labai naudinga mieste esant drėgnoms sąlygoms). Norėdami užbaigti užduotį, turite ranka suspausti visą ekraną. Ir atvirkščiai, turite stipriai paspausti ekrano skirtuką, kad jį atsegtumėte ir atsidarytų. Bevardės virtuvės su žieminėmis pirštinėmis. Nuramina netvarkos atveju, bet cilindro galvutės tarpinės pavadinimas, su naudojimu, išspjauname, keiksmažodžiai! Kita vertus, be sumažėjusios atsitiktinio atsidarymo rizikos, tai tikrai turi įtakos ekrano atsparumui vandeniui. Periferinis sandariklis yra gerai suspaustas, o išėjimai per lietų man įrodė, kad vanduo nepraėjo.

Shoei GT-Air 2 kremo nuo saulės ilgio reguliavimas

Sureguliuokite kremo nuo saulės ilgį naudodami šią svirtelę, o kitoje pusėje - jos dvynį

Kalbant apie kremą nuo saulės, peržiūrėtą nuo GT-Air V1, jis puikiai atlieka savo darbą. Jo rūkymo laipsnis man atrodo tinkamas. Ir tada, kai įdiegta (lengvai ir švelniai, prašau!), jis apima visą regėjimo lauką. Jei jūsų nosis yra per didelė, nesijaudinkite, Shoei turi dvi mažas svirtis prie smilkinių, kurios leidžia jai nusileisti maždaug 1,5 cm.

Vieta Sena SRL2 domofonui

Dvi iš trijų vietų, skirtų Sena SRL2 domofonui. Ausinės taip pat turi savo korpusus.

Kuris domofonas skirtas Shoei GT-Air 2“?

Į klausimą greitai atsakoma: bus Sena srl2 ryšio sistema (Remiantis Sena 20S) ir nieko daugiau. Įskaičiuoti 302,50 € – neįskaitant reklamos. Tai ausinės (geras pokštas), bet jokio pasirinkimo, nes viskas sukurta taip, kad tilptų šis domofonas. Galvutės gale yra tuščiaviduris lizdas akumuliatoriui, o nuimami šoniniai dangteliai atlaisvina vietos valdymo moduliui prisegti. O iš tikrųjų kito prekės ženklo domofono pritvirtinti neįmanoma, nes vietą užima šie korpusai. Arba teks klijuoti, ir nelabai praktiškoje vietoje... Pažiūrėk iš gerosios pusės: domofonas atrodo gerai pagamintas, o integracijos prasme geresnio nerasi.

Mažos detalės, prabėgomis atskleidžiančios šalmo dizaino kokybę: polistireno vidinio apvalkalo storiui, suteikiančiam amortizaciją, aukščiau nurodytos vietos įtakos neturi. Saugumas pirmiausia Shoei !

Shoei gt-air 2 spoileris

Shoei GT-Air 2“ dizainas, tyrinėtas vėjo tunelyje

GT-Air II dinamika

Užfiksuojame mikrometrinę nerūdijančio plieno sagtį, kuri yra saugi ir intuityviai naudojama. Dar kartą susiduriame su labai geru Shoei pasirodymu. Darbas vėjo tunelyje atsipirko, o Shoei GT-Air 2 nesuteikia didelio pasipriešinimo, kuris ilgainiui vargins kaklą. Tai supranti, kai pasuki galvą dėl patikrinimų (be radaro, ach, akloji zona). Tada pasipriešinimas didėja ir traukia dar labiau. Kaip ir turi būti su kelių technika, ją pamiršti, kad ir koks būtų greitis. Efektyvumo ženklas!

Remiantis savo patirtimi, daug liaupsinama garso izoliacija man neatrodo tokia revoliucinga. Vertinčiau vidutiniškai, ne daugiau. Būkite atsargūs, mes kalbame ne apie šiurkštų švilpimą, o į baltą triukšmą panašų sprogimą, kuris vis tiek vargina. Ilgose kelionėse nepamiršite naudoti ausų kištukų. Tai nėra didelis dalykas, dauguma keliautojų jau yra užsiprenumeravę.

Shoei Pinlock objektyvo raktas

Pateikiamas raktas Pinlock objektyvui priveržti

O kitaip?

Ausines, kurias išbandžiau, puošia graži paprasta matinė juoda spalva. Premier instinktas: „Tikiuosi, kad ant jo nebus per daug pirštų atspaudų ir jį bus lengva išvalyti“. Nesijaudinkite dėl to, tikrai taip, drėgnos mikropluošto servetėlės ​​ir atsikratysite visko, kas dėmių ir traiško.

Kalbant apie detales, man patiko tai, kad Shoei GT-Air 2 yra su raktu priveržkite Pinlock, arba kad dėl gana plokščio pagrindo jis yra gana stabilus, kai dedamas ant bako. Nebent dangtelio laidas neturi kamščio arba kad ekrano nuėmimas reikalauja daug pastangų.

EQRS Shoei

Avarinio šalmo ištraukimo sistema, EQRS

EQRS, avarinių tarnybų putų ištraukimo sistema, veikia gerai. Ką tik išbandžiau jį savo „Apple“ – atrodau protingai su ausinėmis priešais kompiuterį... Iš tikrųjų skruostų pagalvėlės atsiskiria patraukiant už rankenų. Tada šalmas lengvai nuimamas, per stipriai netraukiant kaklo. Sistema, kuri vieną dieną gali išgelbėti jūsų dieną.

Svoris4
Garso izoliacija3.8
Interjero komfortas5
Matymo laukas4.5
Kokybė/apdaila5
Vėdinimas4.5

Mano nuomonė: Labai geras paminėjimas!

Shoei GT-Air 2“ nusipelnė tų laurų, kuriuos jam skyrė motociklų presas. Be jokios abejonės, šis gražus, labai gerai išbaigtas objektas suteiks jums vertę už jūsų pinigus! Tai puikus šalmas kelyje, kuris tiks vairuotojams, stovintiems vertikalioje padėtyje arba šiek tiek palinkusiems į priekį, norintiems įveikti mylias senatoriškai patogiai. Putos puikiai palaiko, užtikrina ventiliaciją, nepraleidžia vandens, ekranas, nors ir sunkiai valdomas, užtikrina puikų komfortą, kaip ir kremas nuo saulės. Dinamiškai jis taip pat laikosi duoto žodžio ir yra labai stabilus, nors ir ne toks tylus, kaip tikėtasi (todėl toks įvertinimas), o tai gali varginti ilgose kelionėse. Beje, lengva ištaisyti naudojant ausų kištukus!
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo