Sekite mus :

Shark EVOJET modulinio šalmo apžvalga


Evojet – uždaryta dešinėn

THE modulinis šalmas : trūksta dviratininko šalmo jungties, mutantas, kuris teoriškai siūlo purkštuko ir integralo pranašumus. Chimera ar realybė? Taip šio išbandymo pradinį postulatą galėjo pateikti dvyniai Igoris ir Grichka. Deja, nė vieno nebuvo galima išbandyti. Todėl man teko išskirtinė garbė išbandyti naują prancūziško prekės ženklo modelį shark EVOJET modulinis šalmas.

Shark EVOJET modulinis šalmas, vienaragis tarp chimerų.

Taigi taip, ruduo jau čia ir ne, psilocibus rinkti nevažiavau. Šio kabliuko paslaptis slypi smakro dirželyje shark Evojet modulinis šalmas, tiksliau, pradine forma. Tačiau pirmiausia pereikime prie „Žvėries“ įžangų.

modernus Shark Evojet modulinio šalmo dizainas

Modernus dizainas ir didelis ekranas

Paimkite naująjį „Citycruiser“ šalmą iš Shark , įskiepykite trūkstamą viršutinio žandikaulio apsaugos tiltelį ant ilgos kelionės ekrano ir jis sulankstytas. Labai protingi prancūzų prekės ženklo inžinieriai. Shark siūlomas „Citycruiser“ buvo sukurtas siekiant optimizuoti „Jet“ šalmo veido apsaugą, išlaikant regėjimo lauko amplitudės charakteristikas, kurias puoselėja šio tipo šalmo naudotojai.

Shark “ pasirinkimas sukurti modulinę versiją, skirtą specialiai miesto ir užmiesčio pilotams, yra pagrįstas. Pats siekdamas tikslo ir suvokdamas savo kasdienės dviračių važiavimo pratimų keliamus pavojus, žinau, kad nešioti gryną Jet yra azartas ant kastuvo, kurio nesiimčiau. Su shark Evojet modulinis šalmas, galiu sustiprinti savo veido apsaugą įtemptesnėse kelionių fazėse. Taip pat galiu pasinaudoti grynu oru ir Citycruiser panoraminiu vaizdu, pavyzdžiui, statiškai arba ant „daugiau“ dalių saugus« .

Evojet: klasikos ir įžūlumo sąjunga

Evojet dizainas gana paprastas: nėra stiklo pluošto ar anglies. Korpusas pagamintas iš įpuršktos termoplastinės dervos. Svoris proto ribose (1500 g ir karučiai). Net jei manote, kad ausinės gerai įdiegtos, jos iš esmės yra pakenčiamos ir apskritai gana gerai paskirstytos.

shark Evojet modulinio šalmo išvaizda

Užrakinami žandikauliai yra neatsiejama išvaizdos dalis

Smakro dirželis užsegamas naudojant mikrometrinę sagtį, itin paprasta naudoti net su vidurio sezono pirštinėmis. Tai shark šalmas turi vėdinimo sistemą su priekiniu įėjimu, prie kurio taip pat labai lengva patekti. Norint atidaryti arba uždaryti oro įleidimo angą, manipuliuoti reikia tik pirmyn/atgal. Evakuacija atliekama per labai gerai integruotą ventiliaciją šalmo gale.

priekinis Evojet šalmo oro įsiurbimas

Priekinis oro įsiurbimas

shark Evojet“ šalmo oro evakuacija

Oro evakuacija

Kaip ir dauguma miesto ar turizmo šalmų iš Shark , šis modelis turi ištraukiamą kremą nuo saulės su labai gerai sukalibruotu atspalviu, kuris stilingai apsaugos jus nuo perteklinės šviesos spinduliuotės. Kinematika gana paprasta: kairioji komanda ausies lygyje. Be to, valdymą trikdo korpuso viršaus dizainas ekrano apačioje. Šiek tiek sunku pirštu atskirti valdiklį nuo korpuso viršaus krašto. Nieko dramatiško.

shark šalmo apsaugos nuo saulės kontrolė

Dizaineris ir gerai integruotas apsaugos nuo saulės valdiklis

Didelis ekranas, kuris keičia vaizdą!

Sistema, leidžianti kinematinį ekraną / smakro apsaugą, yra visiškai paslėpta po labai estetiškai integruotais šoniniais dangčiais. Be to, jų stabilumą, ypač kairėje pusėje, reikia stebėti intensyvaus naudojimo metu. Dienos pabaigoje turėjau reguliariai atsukti kairįjį dangtelį, nes sulygiavimas su likusia apvalkalo dalimi nebebuvo lygus. Nereikia kurti daugiau aerodinaminio triukšmo, pabloginant labai gerą Evojet sklandumą.

Evojet – kairysis reaktyvinis

randame Citycruiser su pakelta smakro apsauga

Ilgos kelionės ekranas pats savaime yra technologijų rinkinys: apsauga nuo įbrėžimų ir rasojimo, 1 optinė klasė, įvairaus storio. Būkime aiškūs, įbrėžimų ir rasojimo apsaugančios priemonės turi savo ribas. Jei tuo nepasirūpinsite, ekrano vientisumas greitai bus pažeistas. Lygiai taip pat dėl ​​apsaugos nuo rasojimo neverta geros šeimos Pinlock.

Kita vertus, ekrano 1 optinės klasės klasifikacija nėra uzurpuota. Kai būnate įprasto storio zonoje (su kaušeliu, 80% paviršiaus), regėjimas yra tobulas. Tikras malonumas pasinaudoti tokiu aiškumu apsaugančia nuo vėjo. Skirtingo storio ekrano apačioje vaizdas akivaizdžiai iškraipytas, bet daugiau nei pakankamai. Galėsite visiškai ramiai tikrinti savo arklio indikatoriaus lemputes ir ratukus, taip pat saugoti vaizdinius GPS ar išmaniojo telefono rodmenis.

Dieviška staigmena

Dar vienas iš privalumų shark Evojet modulinis šalmas slypi jos santykiuose su Citycruiser. Ilga, apgaubianti dangtelio forma viršutiniame žandikaulių lygyje leidžia, be angų, skirtų „Bluetooth“ rinkiniui įrengti, įdėti mikrofoną visą veidą dengiančiam šalmui. Nereikia dėti buominio mikrofono moumouté absoliučiai purvinas, tikras virimas iš purkštuko, prieš burną. Man pavyko įdiegti labai ekonomišką sistemą 3S sukūrė Sena kuris tiko mano D-Skwal. Sistema yra labai diskretiška, bet neįtikėtinai efektyvi. Mikrofono padėtis (įdėta kairiojo žandikaulio projekcijos gale) leidžia maksimaliai efektyviai užfiksuoti mielą balsą.

O vienaragis?

THE shark Evojet modulinis šalmas iš karto pavers jus šiuo legendiniu arkliuku, kai dėvėsite savo brangųjį arkliuką su pakeltu smakro dirželiu.

evojet modulinis šalmas atidarytas

O gražuolis vienaragis

Ir žinai ką? Tai net nejuokinga. Dizainas tikrai pavykęs, tiek atviras, tiek uždaras, o smakro apsaugos valdymas vaikiškas. Staiga greitai ir viena ranka persijungiate iš reaktyvinio į pilną režimą. Žinoma, aerodinaminis pasipriešinimas primins jums tvarką, tačiau skverbtis ore yra geras visu režimu. Taip vienu gestu rasite švelnesnes sąlygas savo kaklui.

Ko vertas Evojet kasdien, bet kokiu oru?

Turėkite omenyje šio modulio „paskirties vietą“. Jis priklauso miesto Jet šalmų asortimentui. Mes neprašysime tiek daug, kiek Evo ES ar Valliant iš LS2 . Išleistos smakro apsaugos aerodinamika nėra tokia optimizuota. Ant šio Shark šalmo nėra „Pinlock“, tai neįmanoma tokio sudėtingo dizaino ekrane.

shark Evojet modulinis šalmas lauko režimu

Lauko mada

Mano kasdieniame gyvenime, kurį sudaro kelionės mieste ir užmiestyje bet kokia temperatūra ir bet kokiu oru, shark Evojet modulinis šalmas tikrai puikiai atlieka savo darba. Šiais pandemijos laikais po šalmu dėviu kaukę (kad sutaupyčiau laiko ir išvengčiau tvarkymosi), o rūkas, kuris nusėda ant ekrano šaltu oru, judant iškart išnyksta. Didelis oro įsiurbimas, esantis ant smakro apsaugos, yra efektyvus ir labai lengvai valdomas. Apsaugos nuo sūkurių sklendės nebuvimas man netrukdė, tikriausiai todėl, kad aš neviršijau 110 km ir turiu aukštą ekraną.

Nekonkuruojant su mano Shoei Ex-Zero patogumu, svoris gana gerai paskirstytas, o pasveikinimo minkštumas yra sėkmingas. Kaip dažnai nutinka su moduliniais modeliais, nuleidus smakro dirželį padidėja spaudimas žandikauliui. Tai visiškai nevargina ir neskausminga. Tiesiog priminimas, kad perjungėte į „arsouille“ režimą ir kad dabar apsauga yra maksimali.

Kalbant apie klausos komfortą, jei apsistojate pageidaujamoje vietoje, tai yra maždaug vidutinė. Nepakanka, kad tai būtų pardavimo argumentas, bet garbingas.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris3.5
Garso izoliacija3.5
Interjero komfortas4.3
Kokybė ir apdaila4.3
Vėdinimas4.3
Priežiūra4.3

Mano nuomonė: miesto modulis panoraminiams narkomanams

Naujasis Shark asortimentas yra drąsus! Modulinis Evojet šalmas yra estetiškai sėkmingas ir kupinas savybių, jei esate jo komforto zonoje, mieste ir užmiestyje. Nedidelis svoris, patogumas, ilgo ekrano kokybė, paprastas smakro apsaugos valdymas, net ir Jet režimu teikiama apsauga... – tai visi dalykai, kurie suteikia Evojet puikų. Pridėkite prie to labai originalių ir skoningų dekoracijų ir gausite šalmą, kuris taps (kaip ir man) kasdieniu palydovu.
4

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo