Sekite mus :

Alpinestars Supertech S-M5 cross apžvalga


alpinestars SM5 šalmo apžvalga

Prekės ženklo pristatyti nereikia AlpineStars jei važinėjate motociklu ar bet kokia kita mechanine sporto šaka. Italų gamintojo prolix pasiūlymo sunku praleisti. Čia grįžtu prie savo esė alpinestars Supertech S-M5 cross šalmas

Galbūt nežinote, kad Alpinestars visų pirma yra visureigiams gimęs prekės ženklas, sukurtas italų odos meistro tuo metu, kai motokrosas pradėjo tapti populiaria sporto šaka. Ir tai premier prekės ženklo batų modelis. Šiandien gamintojo visureigių asortimentas yra pilnas ir apsaugo motociklininką nuo šalmo iki batų. Būtent šiame diapazone išbandžiau naujausią alpinestars Supertech S-M5 cross šalmas.

Alpinestars Supertech S-M5 kryžminis cross : glostantis techninis lapas

Vartai į MX šalmų linijos prekės ženklą alpinestars Supertech S-M5 cross šalmas vis dėlto yra nuolaidų ausinės... Net jei turime pripažinti, kad tai nėra toks jausmas, kurį jaučiame iš premier žvilgsnio.

alpinestars SM5 šalmo apžvalga

Premier blogas jausmas...

Termiškai įpurškiamas kelių storių korpusas ir labai kompaktiškas dizainas (2 skirtingi korpuso dydžiai) daro jį palyginti lengvą. Arba 1260 g pagal mano svarstykles M dydžio. Tačiau veltinio kokybė tikrai nėra fantastiška... Paaiškinsiu. Nėra ko skųstis bendra šalmo gamybos kokybe, mes tikrai jaučiame „jausmą“. Tikrai jaučiuosi taip, lyg užsidėjau pigias paprastas plastikines ausines. O putų plonumas sustiprina šį įspūdį. Komforto atžvilgiu jis neprilygsta mano o'Neal 2 serijos šalmas su daug malonesnėmis ir patogesnėmis putomis, bet prie to grįšiu toliau.

alpinestars SM5 šalmas išbandytas

Tačiau gera grąža už saugumą ir apsaugą

Kita vertus, palyginimas čia sustoja, nes naujausios Alpinestars prekės saugos ir apsaugos požiūriu yra pranašesnės.

Jo vidinis apvalkalas sudarytas iš penkių skirtingų tankių, paskirstytų pagal smūgio zonos tipą. Jame taip pat įdiegta MIPS technologija, kuri smūgio atveju leidžia galvai judėti nepriklausomai nuo korpuso ir pamušalo, taip efektyviau išsklaidant sukimosi jėgas ir geriau apsaugodama kaukolę nuo įstrižų smūgių. Be to, dvi pakeltos šalmo pusės padeda sumažinti raktikaulio traumų riziką. Antveidis sukurtas taip, kad nuo smūgio lengvai atsiskirtų. Tai, kad ir koks būtų smūgio kampas, dėka Alpinestars patentuotos sistemos. Be to, skruostų pagalvėlės turi greito pašalinimo sistemą, vadinamą ERS.

Trumpai tariant, jūs suprasite: alpinestars Supertech S-M5 cross šalmas naudos iš visos Italijos gamintojo patirties saugumo ir bekelėje praktikos požiūriu. Žinoma, tai suderinama su gimdos kaklelio apsauga Alpinestars bns tech-2.

Mažiau puikus komfortas

Jei techniškai, tai nėra ką kritikuoti alpinestars Supertech S-M5 cross šalmas, kalbant apie patogumą, vaizdas daug ne toks rožinis. Tiesa, techninės specifikacijos yra svarbi saugos elemento, kaip ir šalmo, kokybė. Tačiau patogumas vis dėlto išlieka pagrindiniu argumentu perkant ir naudojant šalmą.

Šioje srityje man Alpinestars pasigedo valties. Ir tai įvyksta vos jį užsidėjus. Perduoti galvą yra sudėtinga, to nepadarysite nenusiėmus kaukės ( cross , o ne kita! gerbkite barjero gestus ;-)) arba neuždėję jos ant smakro apsaugos.

Kai galva yra vietoje, pirmasis nemalonus pojūtis yra tai, kad putos yra per plonos. Toks jausmas, kad kišate galvą pro senelio cross šalmą, kuris 20 metų gulėjo garaže. Jis kietas, šiurkštus, trūkinėja ir rezonuoja... Kaip jau sakiau aukščiau, užsidėjęs O'Neal šalmą randu jaukų ir jaukų šalmų, prie kurių esu pripratęs, komfortą. Tačiau tai yra žemesnėje kainų kategorijoje.

Kaltas putų storis, tačiau kvėpuojantys, antibakteriškai apdoroti SilverPlus audiniai, kurie iškloja putas, taip pat nėra svetimi šiam pojūčiui. Be abejo, jie atlieka savo darbą sugerdami prakaitą ir dėl savo plonumo greitai džiūsta... Tačiau jų kontaktas nėra malonus, šiurkštus ar šiurkštus. Vėlgi, šios ausinės suteikia žemos klasės pojūtį, kuri tikrai to nenusipelnė.

Galiausiai, įtrūkimai ir korpuso rezonansas tik padidina šį pojūtį. Šiuo atžvilgiu Alpinestars tikrai turėtų peržiūrėti savo kopiją.

Balne aš viską pamirštu

Šalmas uždėtas, kaukė sureguliuota (gerai būtų buvę sukibimas šalmo šonuose), laikas jodinėti! Važiuodamas pamirštu savo pirmąjį diskomforto jausmą alpinestars Supertech S-M5 cross šalmas yra lengvas. Nors putos nėra labai storos, bet turiu pasakyti, kad neturiu jokių kietų dėmių ar spaudimo ant visos kaukolės. Aš dar kartą palyginsiu su savo O'Neal šalmu, bet šį kartą kita kryptimi. Svarbus aerodinaminis palyginimas naudojant šiuos šalmus kelių ruožuose, kur greitis didesnis nei bekelėje, kaip gali nutikti, pavyzdžiui, takuose, kai keičiate kelių jungtis ir bekelės ruožus.

Silpnas vėjo pasipriešinimas alpinestars šalmas o ypač tai, ką sukuria skydelis, yra gana stulbinantis. Nuo 80 iki 130 km/h jis išlieka visiškai pagrįstas ir leidžia pasukti galvą, kiekvieną kartą nenulaužiant dviejų sprandų. Alpinestars siūlo geriau suprojektuotą skydelį, labiau profiliuotą ir su kanalais, kurie nukreipia orą efektyviau nei 2 serijos O'Neal šalmas.

alpinestars Supertech SM5 šalmo skydeliai ir ventiliacijos angos

Kita vertus, dėl platesnio matymo lauko ir smakro apsaugos, kuri mažiau pakyla iki nosies lygio, lyjant tokiu greičiu tampa mažiau patogu. 130 km/h greičio lietaus lašai graužia nosį!

Dar iš aero pusės vėdinimo sistema gana efektyvi. Tikrai labai veiksminga! Klasikinėse vietose yra oro įleidimo angos: viršugalvyje, kaktoje, nosyje, burnoje. Taip pat smakro apsaugos kraštuose yra padarytos dvi angos, užtikrinančios labai gerą oro cirkuliaciją, net ir „atviram“ šalmui.

informacija apie Alpinestars Supertech SM-5 šalmą

Pažvelkite į šoną, kad užbaigtumėte stilingą

Tačiau tai išlieka labai subjektyvu, kalbant apie išvaizdą: nėra ko skųstis, aš esu gerbėjas! Man patinka šis gana sklandus ir dinamiškas dizainas, integruojantis skydelį į apvalkalą ir ryklio stiliaus žiaunas šonuose. Paprasta ir efektyvu.

Paskutinė įdomi detalė: kiekvienoje skruosto putoje yra dvi ąselės, leidžiančios praeiti jūsų kupranugario (arba drėkinimo sistemos) žarnai.

Žiūrėkite gaminio lapą

Saugumas ir apsauga 4.5
Svoris3.4
Aero dinamika 4
Žiūrėk4.5
Komfortas2.3

Mano nuomonė: kaip nebaigto darbo paragauti

Nors jis kupinas techninių savybių, paveldėtų iš didžiųjų brolių S-M8 ir S-M10, ir pateikia svarių argumentų dėl saugumo ir apsaugos, Alpinestars Supertech S-M5“ šalmas patogumo požiūriu gana nuvilia. Šioje srityje jam teks daug nuveikti, kad konkuruotų. Tačiau jo dinaminės ir aerodinaminės savybės beveik sugrąžina svarstykles į pusiausvyrą. Jis yra lengvas, turi daugiau nei pagrįstą vėjo atsparumą cross šalmui ir puikiai vėdinamas. Jūs turite pamatyti, ar šie argumentai persvers jūsų pusiausvyrą jo naudai. 
3.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Emerikas74

Mokau vairuoti motociklą ir automobilį, vairuoju jau daugiau nei dvidešimt metų. Esu aistringas, visada daug dėmesio skyriau įrangai, jos naudingumui, praktiškumui, apsaugos efektyvumui, techniškumui ir gamybos kokybei. Šiandien labai džiaugiuosi galėdamas būti #EnjoyTheRide redaktorių dalimi ir galėdamas pasidalinti savo nuomone apie produktus, kuriuos jums išbandysiu. Geras kelias! #RideSafe #MotoGpAddict

Be komentarų

Pridėkite savo