Sekite mus :

Shark Skwal 2 viso veido šalmo apžvalga


Skwal 2 pak

Laimingas pirmosios kartos Shark D-skwal savininkas, kai turėjau pakeisti sūnaus šalmą, pažiūrėjau į naują Skwal versiją. Ir tai apie blizgančią šios versijos versiją shark Skwal 2 Nuk'hem viso veido šalmas kad buvau nusitaikęs. Tačiau niekada nesugebėjau suvokti tikrųjų modelio savybių ir trūkumų. Su mano L, neįmanoma pritaikyti mano sūnaus XS. Todėl aš, kaip nekantrus žinovas, užsimečiau šias ausines iš labai vaisingo prancūzų prekės ženklas Shark.

Shark Skwal 2“ visą veidą dengiantis šalmas, pilnas ir labai gerai suprojektuotas

THE shark Skwal 2 viso veido šalmas yra termoplastinis šalmas, kuris sveria mažiau nei 1,5 kg. Jo charakteristikos atitinka tai, ko bet kuris motociklininkas turi teisę tikėtis iš šalmo. pilnas variantas. Pirmiausia jis turi mikrometrinį užsegimą. Pastarasis yra lengvai valdomas, nesvarbu, kokio storio pirštinės. Pripratau prie mano D-Skwal, smakro dirželio padėtis puikiai tinka mano kūno tipui.

shark Skwal 2 viso veido šalmo brėžiniai

Dizainas, primenantis kaukoles, gana neįprastas Shark

Ekranas yra visiškai aiškus. Anga pakankamai plati, kad būtų lengviau priimti informaciją. Vertikalus tarpatramis nėra ouffissime. Dažniausiai važinėju porų režimu, nesvarbu, paspirtuku ar motociklu, o norint reguliariai tikrinti žemiausią informaciją, reikia linktelėti galvą, bet nieko neįprasto. Be to, ekrane gali tilpti Pinlock objektyvas... komplekte! Man tai yra būtinos kasdienės ausinės.

shark Skwal 2 viso veido šalmas su nuleistu skydeliu nuo saulės

Apsauginis kremas nuo saulės nuleistas, gerai apsaugotas nosies kauke

Kalbant apie ekraną, shark šalmas visą veidą Skwal 2 turi antrą ištraukiamą apsaugos nuo saulės priemonę. Valdymas, esantis kairiajame pagrindinio ekrano ašyje, yra labai natūralus. Tamsintų ekranų gerbėjams nesijaudinkite, Shark siūlo platų asortimentą. Nesijaudinkite dėl ekranų keitimo, nukirpimo ir atskyrimo be problemų per kelias sekundes.

Oras!

shark Skwal 2“ viso veido šalmo angos

Šio vėdinimo viso veido šalmas yra užtikrinamas dviem oro įleidimo angomis, esančiomis ant smakro apsaugos ir kaktos viršuje. Vėsus oro srautas iš apatinės angos nukreipiamas į ekrano pagrindą. Kiekvienas, kuris patenka pro viršutinę angą, keliauja per korpuso kanalus, kad atvėsintų visą kaukolę prieš išeidamas per galinį spoilerį. Vėdinimo valdiklius lengva pasiekti dėl jų centrinės padėties. Priekinė atidarymo įpjova yra tiksli. Man labiau maišosi dėl manipuliavimo žandikaulio anga. Manipuliavimas atliekamas paprastu slėgiu, kad sklendės dalis būtų pakreipta, tačiau oro paėmimo anga išlieka gana maža.

Priekiniai šviesos diodai ant Shark viso veido šalmo

Priekiniai šviesos diodai, integruoti į priekinį aukšto oro įsiurbimo spoilerį

Tiesą sakant, vėdinimas vis dar yra labai efektyvus. Ir jei karštis tikrai nepakeliamas, dvigubas apsauginis kremas nuo saulės nukrenta pakankamai žemai, kad galėtumėte važiuoti atidarius pagrindinį ekraną. Šiuo atveju nėra per didelės vibracijos. Oro srauto valdymą pagerina nuo sūkių apsaugantis seilinukas bei nosies kaukė, abi nuimamos.

Reikalinga tinkama apranga

Interjeras shark Skwal 2 viso veido šalmas yra nepaprastai malonus. Pagaminta iš bambuko pluošto dėl savo antibakterinių, antiprakaitavimo ir hipoalerginių savybių, jo prisilietimas yra labai minkštas. Joks nemalonus kvapas netamsina nuotraukos. Paminkštinimas yra gana didelis, o mano žiurkėno skruostai buvo gerai suspausti. Nieko nemalonaus ar skausmingo, tik geras palaikymas, kurio tikitės iš viso kūno kostiumo, kuris išliks vietoje. Šis Skwal 2 turi griovelius, leidžiančius nešioti receptinius akinius. Akivaizdu, kad šis interjeras yra visiškai nuimamas ir plaunamas.

lED valdymas ant Shark viso veido šalmo

LED valdiklį galite pamatyti vaizdo viršuje, ant apatinio guminio spoilerio

Kaip ir beveik visi jo giminingi junginiai, shark Skwal 2 viso veido šalmas turi visą erdvę, reikalingą „Bluetooth“ sistemai įdiegti kreiseris prie muzikos ar pabendrauti su kitais deglingais.

Daft Punk

Bet kaip gera, gražu ir praktiška, kodėl verta rinktis tai shark Skwal 2 viso veido šalmas ?

Jei visos įrangos, patogumo ir išvaizdos neužtenka, kad įsimylėtų, galite pasikliauti išorine apšvietimo sistema. Tai labai optimizuoja kitų eismo dalyvių aptikimą. Shark nusprendė suporuoti šviesos diodus su ventiliacijos angomis (įleidimo ir išleidimo angomis). Integracija turi būti diskretiška, o jų buvimas beveik nepastebimas išjungus. Paleidimo valdiklis yra kairėje pusėje, šiek tiek palengva. Tačiau nesuklyskite, geriau įjunkite įrenginį prieš užsidedant ausines. Sutaupysite kelias sekundes ir nekalbėsite per daug nesąmonių.

  • Paspaudus balti šviesos diodai užsidega be mirksėjimo.
  • Antras paspaudimas sukelia reguliarų mirksėjimą.
  • Trečiasis išjungia įrenginį.

Įkrovimas atliekamas per mikro-USB tipo USB lizdą kaklo lygyje. Taip pat yra USB/mikro-USB kabelis.

atkreipkite dėmesį į galinį spoilerį ir Shark šalmo šviesos diodą

Labai apimantis galinis spoileris

Be vėlyvojo Daft Punk gerbėjų, šis prietaisas yra tikras pliusas miesto ir priemiesčių dviratininkams ir motorolerių vairuotojams. Esu linkęs manyti, kad viskas, kas gera, norint būti geriau matomam, gali būti gyvybiškai svarbi mūsų kasdienėje praktikoje. Visi žinome, kad didžiausias pavojus yra kitų eismo dalyvių nedėmesingumas mūsų atžvilgiu (jei lyjant atidėtume duobes, dyzelino lopinėlius, baltas juostas... ).

Būti gerai matomam būtinai yra mūsų turimų galimybių pliusas, kad išvengtume blogiausio. THE shark Skwal viso veido šalmas 2 leidžia pasirinkti, suaktyvinti įrenginį ar ne, ir su tam tikru skoniu. Sistemos integravimas yra labai geras ir estetiškai daug labiau pakenčiamas, nei dėvėti šviesą atspindinčią liemenę ant gražios odos!

Pakeliui !

Kasdien naudojant, šis Shark šalmas yra labai malonus. Jo vidaus minkštumas yra pliusas, o nemalonaus kvapo nebuvimas daro jį „paruoštu važiuoti“, kai tik užklijuosite pateiktus šviesą atspindinčius lipdukus. Kaip jau kurį laiką buvo su Shark , šie lipdukai sukurti taip, kad būtų sklandžiai integruoti į šalmo dizainą. Taigi, nereikia rinktis juodų lipdukų, pateikti puikiai tinka.

shark Skwal 2“ viso veido šalmo testas

Žemas guminis spoileris užtikrina gerą Skwal stabilumą ir neleidžia jam riedėti

Garso izoliacija labai gera. Aerodinaminis triukšmas yra gerai sulaikomas, o aplinkinis triukšmas išlieka pakankamai girdimas, kad galėtumėte gauti svarbios vairavimo informacijos. Dvigubos D sagties nebuvimas neleis jums naudotis trasoje, tačiau šio šalmo savybės ir universalumas leis jums be klaidų atlikti visas kitas užduotis ant dviejų ar trijų ratų.

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris3.5
Ergonomika4
Interjero komfortas4.5
Vėdinimas 3
Tyla 3.8
Apdaila 3.8

Mano nuomonė: universalus, su tuo mažu papildymu, kuris daro skirtumą

Visą veidą dengiantis Shark Skwal 2“ šalmas galėtų apsieiti be savo LED sistemos (D_Skwal), jis išliktų labai protingas pasirinkimas savo kainų diapazone. Tačiau dėl savo išradingos sistemos jis žymiai padidina jūsų matomumą kitų eismo dalyvių akyse. Tikras universalus šalmas, jo patogumas ir įranga (apsauginis kremas nuo saulės, Pinlock ir kt.) daro jį būtinu kasdieniam naudojimui. Jei jums patinka išvaizda, jos patogumas ir kaina jus įtikins.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Anthony

Aistringas motociklams ir nuo paauglystės mėgęs viską, kas susiję su baikerių kultūra, nuo vidutinio amžiaus krizės kasdien į kelius važiuoju dviem ar trimis ratais. Motoroleris ir miesto dviratininkas, aš rūpinuosi savo trajektorijomis ir atrodau kaip tikras žmogus, dėl kelio pamatysime vėliau!

Be komentarų

Pridėkite savo