Sekite mus :

Scorpion Exo -1400 Air viso veido šalmo apžvalga


scorpion Exo -1400 Air šalmo apžvalga

Pradėtas naudoti 2018 m šalmas Scorpion Exo -1400 oras segmente užėmė tvirtą vietą sport-GT šalmai per kiek daugiau nei 3 rinkodaros metus.
Šis visą veidą dengiantis šalmas žada daug, ką derina Scorpion žino, kaip geriau pasirodyti sportinėje ir kelio pusėje. Nors šiam dabar naudingos patrauklios tam tikrų spalvų akcijos, pvz., „Sylex“ apdaila, ar dabar pats laikas to imtis, jei ieškote tokio šalmo, kuris dengia visą veidą? Reakcija po dviejų mėnesių intensyvaus naudojimo, nuo kasdienės kelionės į darbą ir atgal iki kelionės šiaurės rytų keliais. Galimybė įsitikinti, ar žadėtas universalumas tikrai yra!

Sportiška išvaizda… bet ar Scorpion Exo -1400 Air šalmas tikrai yra lenktyninis?

Iš premier žvilgsnio neįmanoma likti sužavėtam savo išvaizda scorpion Exo -1400 Air šalmas. Ši nestruktūrizuota „Sylex“ spalva padeda sustiprinti sportinę pusę, net jei tai daugiausia yra bendroji linija.

Scorpion Exo -1400 Air viso veido šalmo testas

Siūlomas įvairių spalvų Scorpion Exo -1400 Air šalmas turi savo "Sylex" dekoraciją čia

Lieknas ir aštrus profilis, atrodo, kerta orą, net ir stovint! Mano nuomone, tokį rezultatą daugiausia lemia šalmo gale esantis spoileris. Tai baigiasi maža aliuminio plokštele su gražiausiu efektu.

Nesuklyskite: čia nėra jokios abejonės, kad bus naudingas tikras aerodinaminis palaikymas ar neigiamas kėlimas kaip neįtikėtina Shark race-r pro GP pavyzdžiui. Taigi aš kalbu tik apie išvaizdą, nes kad ir kokia „lenktynių“ linija atrodytų, ši forma skirta tik estetikai. Mano nuomone, tai sėkmė ir viskas!

Scorpion Exo -1400 Air viso veido šalmo testas

Dviguba D sagtis, kilusi iš konkurencijos, yra Scorpion Exo -1400 Air šalmo dalis.

THE scorpion Exo -1400 Air šalmas vis dar remiasi tuo, kas Korėjos gamintojui geriausiai sekasi sportiniame segmente: dviguba D sagtis ir gana gerai paskirstytas svoris (nepaisant svarstyklių šiek tiek daugiau nei 1400 g). Net esant geram tempui ilgų nuotolių trasose, scorpion Exo -1400 šalmas apsaugo kaklą.

Scorpion Exo -1400 Air viso veido šalmo testas

Galinis spoileris leidžia pašalinti orą dėl Venturi efekto, o aliuminio plokštė jo gale vaidina svarbų vaidmenį kuriant Scorpion Exo -1400 Air šalmo išvaizdą.

Arba geras turistinis šalmas?

Nes taip, mano nuomone ir nepaisant išvaizdos, scorpion Exo -1400 Air šalmas yra labiau tinkamas naudoti keliuose, o ne lenktynėms, griežtai kalbant. Kaip įrodymą galiu paminėti kasdienį jo naudojimą beveik du mėnesius. Šiame kontekste tai labai universalus šalmas, skirtas darbo kelionėms ar savaitgalio pasivaikščiojimams.

Scorpion rūpinasi mumis patogiu interjeru dėl malonių šalmo putų, kuriose yra „ Kwikwick3 » hipoalerginis. Šis interjeras, žinoma, yra visiškai nuimamas ir plaunamas.

Taip pat randame griovelius “ KwikFit » kurie leidžia praeiti pro akinių angas. Deja, kaip dažnai nutinka, storiausiems rėmams skirta erdvė lieka problemiška. AGV ir Shark yra vieni iš retų gamintojų, išsiskiriančių šiuo klausimu.

scorpion Exo -1400 Air šalmo saulės ekrano valdymas

Apsaugos nuo saulės kontrolė: gerai išdėstyta, bet ne pati lanksčiausia naudoti.

Ekrano valdymas yra paprastas, net jei centrinio užrakto mechanizmas yra šiek tiek kietas pirmųjų išvykų metu. Integruoto apsauginio kremo nuo saulės taip pat galima naudoti net su vidurio sezono pirštinėmis. Valdymas taip pat pasirodo ypač sunkus per pirmąsias išvykas, bet nieko neįveikiamo.

Šalmas yra su Pinlock 70 Maxvision. Būčiau dėkingas už Pinlock 120 (dar labiau atitolinančiu rasojimą), kuris vis dažniau naudojamas net ant vidutinės klasės šalmų. Bet aš klykiu.

O garso izoliacija?

Jūs suprasite, scorpion Exo -1400 Air šalmas turi šiek tiek, kaip galima sakyti, „asilas tarp dviejų kėdžių“. Net jei, mano nuomone, tai yra geras sportinio gt šalmas, pasižymintis tikru universalumu, tikrai negalime sakyti, kad tai puikus turistinis šalmas. Visų pirma kaltė yra garso izoliacijos lygis, kurį vertinu vidutiniškai.

Visiškai tinkamas kasdieniam naudojimui, kelionėms, turėsite užsidėti ausų kištukus, kad galėtumėte ramiai apmąstyti daugiau nei 2 valandas trunkančias keliones. Dar daugiau, jei važiuosite daugybe greitkelių. Patenkinama iki 90 km/val., už tai tikrai pablogėja. Nėra jokio švilpimo ar aukšto tono triukšmo, o tai atitinka gamintojo paskelbtą vėjo tunelio konstrukciją. Tačiau ilgose kelionėse greitkeliuose erzina veikiau nuobodus oro, tekančio virš dangtelio, triukšmas.

Šiek tiek lengvas vėdinimas

Norėdami atnaujinti vairuotoją, scorpion Exo -1400 Air šalmas naudoja ventiliaciją smakro apsaugoje ir kitą šalmo viršuje. Juos lengva tvarkyti, nėra ką pranešti šioje pusėje.

smakro apsaugos ventiliacija ant Scorpion Exo -1400 Air šalmo

Smakro apsaugos ventiliacija leidžia orui nukreipti į veidą ir skydelio vidų. Deja, to nepakanka, kad būtų išvengta rasojimo. Laimei, yra Pinlock.

Ant galinio spoilerio yra Venturi efekto ištraukiklis. Jis tinkamai atlieka darbą užtikrindamas oro srautą virš galvos. Kita vertus, aš apgailestauju apie labai vidutinę kraujotaką pakaušyje, ypač apatinėje dalyje. Nemaloni riba esant dideliam karščiui, ypač naudojant mieste.

scorpion Exo -1400 Air šalmo ventiliacija

Šalmo viršuje tik vienas vėdinimo kanalas, bet užtenka. Kita vertus, užpakalinė kaukolės dalis nėra pakankamai vėdinama.

Linkęs gauti domofoną, bet…

THE scorpion Exo -1400 Air šalmas yra linkęs priimti domofoną. Tačiau ausinėms skirta vieta labai ribota ir teks tikėtis, kad jūsų ausys ne per didelės ir/ar jūsų domofonas aprūpintas itin plonomis ausinėmis. Nesunku įsivaizduoti, kad šioje vietoje nebuvo įmanoma toliau gilinti įdėklo, kad būtų išsaugota šalmo garso izoliacija.

scorpion Exo -1400 Air šalmo ekrano išmontavimas

Nereikalaujantis jokių įrankių, ekrano mechanizmas leidžia greitai ir lengvai išardyti.

Dydžio problema... ir (arba) morfologija!

Kai galvos apimtis 59 cm, esu įpratusi šalmus rinktis L dydžio, nepriklausomai nuo gamintojo. Tik su Scorpion turiu atnaujinti į XL! Taigi nenustebkite atradę šalmą, kuris yra mažesnis nei įpratęs, jei nesate susipažinę su scorpion šalmai. Be to, jūsų galvos forma gali būti šio gamintojo problema. Būkite atsargūs, jei jums susidaro įspūdis, kad „baras“ suspaudžia kaktą arba pernelyg spaudžia smilkinius. Jei abejojate, galiu tik patarti išbandyti ausines statiškai 10–15 minučių, o prieš išvažiuodami į kelią patikrinsite, ar jaučiatės patogiai. Jei reikia, nedvejodami pasinaudokite nemokamu grąžinimu, jei pakeisite dydį... ar prekės ženklą!

scorpion exo -1400 Air helmet airfit sistema

„AirFit“ sistema: siurblys smakro apsaugos centre, kad pripūstų oro pagalvėles po skruostų pagalvėlėmis, kad būtų galima pritvirtinti prie mažų skruostų. Kairėje esantis vožtuvas leidžia akimirksniu išleisti orą.

Jau daugiau nei 10 metų (jau!) prekės ženklui brangi Airfit sistema leidžia optimaliai sureguliuoti skruostų putų spaudimą ant veido. Šioje vietoje nėra problemų priderinti prie kūno formos. Jame naudojama pripučiamų maišelių sistema, esanti tarp skruostų pagalvėlių ir kalotino. Uždėjus šalmą turi būti įjungtas siurblys, esantis smakro apsaugos apačioje, o vožtuvas leidžia akimirksniu išleisti orą. Toli gražu nėra paprastas įtaisas, o indėlis yra tikras, o reguliavimas tikrai optimalus.

Saugumas ir patarimai nelaimingo atsitikimo atveju

THE scorpion Exo -1400 Air šalmas yra patvirtintas pagal ECE 22.05 standartą. Korpusas pagamintas iš „Ultra TCT“ pluošto (skirtas Termodinaminė kompozito technologija). Tai konstrukcija, leidžianti laipsniškai deformuotis apvalkalui, kad būtų geriau sugertas smūgis. Tai taip pat leidžia išlaikyti puikų lengvumą.

avarinio ištraukimo sistema ant Scorpion Exo -1400 Air šalmo

Scorpion Exo -1400 Air šalmas turi avarinę skruostų putų ištraukimo sistemą.

Saugumo sumetimais yra avarinio skruostų pagalvėlių ištraukimo sistema, kuri nelaimingo atsitikimo atveju leidžia išlaisvinti galvą neapkraunant kaklo. Naudinga greitosios pagalbos tarnyboms, jei įtaria galvos traumą. Prabėgomis primenu, kad atvykus į avarijos vietą primygtinai rekomenduojama nenusiimti sužaloto motociklininko šalmo. Geriausia sustabdyti transporto priemonę laukiant, kol atvyks avarinės tarnybos ir leisti jiems pasirūpinti sužalotu asmeniu. Tik kvėpavimo sustojimas ir dirbtinės ventiliacijos poreikis pateisina nedelsiant šalmą.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Svoris3.3
Garso izoliacija3
Interjero komfortas3.8
Matymo laukas3.5
Kokybė/apdaila4.8
Vėdinimas3.3

Mano nuomonė: universalus šalmas

Universalus Sport-GT šalmas visą veidą, scorpion Exo -1400 Air šalmas yra geras visur, bet nepasižymi jokioje konkrečioje srityje. Tačiau pasirodo, kad tai puikus kasdienis palydovas, pasižymintis puikia sportine išvaizda ir nepriekaištinga apdaila. Po 3 metų rinkodaros, tai yra vienas geriausių kompromisų segmente ir, svarbiausia, jis siūlo neprilygstamą našumo ir kainos santykį. Vidutinis garso izoliacijos lygis nėra tinkamas naudoti ilgose kelionėse, tačiau tai nėra šių ausinių paskirtis.
3.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Cedric

Vairavimo mokytojas nuo 2008 m. ir motociklininkas beveik 20 metų, esu CFSR saugaus eismo mokymo centro, esančio Valenciennois, motociklų vadovas. Ruošiame studentus licencijai gauti, bet taip pat ruošiame būsimus instruktorius visame regione. Taip pat atidariau svetainę „Le Moniteur Hors Des Clous! 2016 m., siekiant pasidalinti savo nuomone apie automobilių/motociklų naujienas ir populiarinti saugaus eismo principus. Kasdien naudodamasis privilegijuoto stebėtojo pareigomis, stengiuosi atkreipti ypatingą dėmesį į kelių eismo saugumą, teisės aktus ir mokymus.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo

Pridėti naują komentarą