Sekite mus :

HJC RPHA 71 šalmas, išbandytas ir patvirtintas Mélanie, klientės ir Motoblouz ambasadoriaus


Visą veidą dengiančio HJC RPHA 71 šalmo testą rasite Motoblouz !

THE hJC RPHA 71 šalmas yra aukščiausios klasės antros kartos sportinis/turistinis visą veidą dengiantis šalmas, skirtas kelionėms mieste ir kelionėms keliais. Patvirtintas ECE 22.06, naujausias prekės ženklo papildymas skirtas pagerinti bendrą vairuotojo patirtį. Po mėnesio bandymų Elzaso keliuose, o ypač miesto vietovėse, laikas kartu pažiūrėti, ar prekės ženklo noras buvo išpildytas...

Aukštos klasės ir elegantiškas dizainas

THE hJC RPHA 71 šalmas yra aukščiausios klasės sportinis/turistinis šalmas, ir tai rodo! Jo dizainas yra išdirbtas iki smulkiausių detalių ir išlieka elegantiškas. Ventiliacijos angos puikiai dera prie dizaino. Priedai, tokie kaip kremo nuo saulės svirtis, yra lengvai pasiekiami ir diskretiški. Bendra šios formos forma viso veido šalmas yra ovalesnis ir aerodinamiškesnis. Su galiniu spoileriu jis atrodo kaip MotoGP šalmas. Be to, jis yra kompaktiškas dėl 4 korpuso dydžių ir lengvas: 1350 gramų S dydžio. Galiausiai tai hJC RPHA 71 šalmas yra kelių spalvų. Taigi galėjau pasirinkti gražią blizgančią juodą, o ne matinę juodą, kad atitiktų mano motociklą. #teambrilliantšalmas

hJC RPHA 71 viso veido šalmo pasirinkimas, atitinkantis jūsų motociklą

HJC RPHA 71 šalmas yra kelių spalvų (juoda, balta, pilka) ir matinio arba blizgaus paviršiaus.

Šalmas su padidinta sauga ir apsauga

Visų pirma, hJC RPHA 71 šalmas yra patvirtintas ECE 22.06. Greitas priminimas: tai naujas ECE 22.06 patvirtinimo standartas įsigaliojo 2022 metų liepos 1 dieną ir siekia suteikti dar daugiau saugumo. Čia jis pagamintas iš anglies pluošto, stiklo pluošto ir natūralaus pluošto, kad pagerintų atsparumą smūgiams. Šios medžiagos taip pat užtikrina lengvumą ir komfortą. Kelyje ir kamščiuose š hJC šalmas prie kaklo nesijaučia, kas tikrai labai malonu.

HJV RPHA 71 visą veidą dengiančio šalmo testą galima įsigyti Motoblouz

Šalmas pagamintas iš medžiagų, kurios užtikrina komfortą ir saugumą

Be to, ant šio šalmo randame smakro dirželio užsegimą su „Double-D“ sagtimi – papildomu saugumo tašku smūgio atveju. Galiausiai jame taip pat yra avarinio ištraukimo sistema, skirta skruostų pagalvėlėms, kad galva būtų nevaržoma. Ši sistema nurodoma naudojant lipdukus “ Tik avariniam naudojimui " pakrantėje.

putų ištraukimo sistema ant HJC RPHA 71 šalmo

HJC RPHA 71 šalmas turi avarinę skruostų pagalvėlių ištraukimo sistemą, kad nelaimingo atsitikimo atveju galva būtų nevaržoma.

Labai praktiški maži HJC RPHA 71 šalmo priedai

Grožis, saugumas ir... praktiškumas! Tiems, kurie turi jautrias akis, kai šviesa per stipri, gera žinia: hJC RPHA 71 šalmas turi naują skydelį nuo saulės, suteikiantį galimybę pasirinkti iš 3 padėčių reguliuoti jo gylį. Tiesiog švelniai braukite pirštu per šoninį ratuką. Nebereikia „kliksmo“ dedant saulės skydelį į vietą (ir girgždėjimo, kai šalmas pradėjo senti).

apsauginis kremas nuo saulės ant HJC RPHA 71 šalmo

Slankiklis po kairiąja šalmo puse leidžia kuo geriau reguliuoti skydelį nuo saulės, kad būtų užtikrintas optimalus regėjimo komfortas.

Kalbant apie matomumą, šalmas siūlo puikų matymo lauką ir skydelio atidarymo sistemą iš šono. Mažas minusas, skydelis labai lankstus, bijojau jį deformuoti ir galiausiai toliau atidariau jį keldamas iš vidurio... Galiausiai, Bluetooth ryšio sistemos gerbėjai, atkreipkite dėmesį, kad šalmas leidžia išmanųjį HJC 50B ir 21B, kad būtų galima lengvai ir greitai įdiegti.

„Bluetooth“ pritaikymas HJC RPHA 71 šalmui

Šalmas leidžia integruoti Smart HJC iš šono, nepažeidžiant šalmo dizaino ar aerodinamikos.

Kokybiška garso izoliacija

Nes komfortas ateina per dizainą, medžiagas ir garsą! Šiuo klausimu taip pat hJC RPHA 71 šalmas neturi ko pavydėti savo konkurentams. Daug keliaujau mieste ir man patiko garso izoliacijos kokybė. Norėjau sužinoti daugiau su didesniu greičiu ir po kelių bandymų užmiestyje, o garso izoliacijos kokybė mane tikrai nustebino. Nepaisant greičio ar vėjo ir dėl savo aerodinamikos, jis nejuda ir tyli.

Kalbant apie vėdinimą, reikia pripažinti, kad šis kovo mėnuo buvo gana neįprastas orų atžvilgiu. Rytais 0°C, saulėtą popietę 18°C, o kitą dieną lietus... arba sniegas! Taigi, ryte buvau šiek tiek susirūpinęs dėl šalčio, bet galiausiai buvau maloniai nustebintas. Tinkamai uždarius visas ventiliacijos angas, šaltis neprasiskverbia! Akivaizdu, kad skydelis paruoštas su nuo rasojimo lęšiu. Galva lieka šilta. Kita vertus, atidarius smakro lygyje esančią ventiliaciją, rūkas greitai išnyksta. Dėl gražios „snukio apsaugos“ oras patenka tiesiai į ekraną, neatvėsdamas nosies.

Kalbant apie higieną, jis yra švarus!

Ne mažiau svarbu yra tai, kad šalmas pagamintas iš pažangaus antibakterinio audinio, kuris leidžia geriau pašalinti drėgmę ir greitai išdžiūti. Patogus pamušalas ir skruostų pagalvėlės yra plaunami. Praktiška būsimai karščio bangai, kurią rizikuojame patirti!

HJV RPHA 71 visą veidą dengiančio šalmo testą galima įsigyti Motoblouz !

Pamušalas ir skruostų pagalvėlės yra labai patogūs ir, žinoma, plaunami.

 

Žiūrėkite gaminio lapą

Garso izoliacija4.8
Vėdinimas4.8
Komfortas4.5
Svoris4.5

Mano nuomonė: šalmas, kuris ribojasi su meistriškumu

Patvirtintas pagal ECE 22.06 standartą, HJC RPHA 71 šalmas pasižymi išskirtinumu dėl savo dizaino, patogumo ir lengvo kasdienio naudojimo. Rekomenduoju visiems, ieškantiems elegantiško ir praktiško, visą veidą dengiančio šalmo, skirto važiuoti keliu. Trūksta tik aprūkytų skydelių, kuriuos galima įsigyti Motoblouz shop šiam šalmui, ir mes galime eiti!
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

EL CHEEBA

Nuo mažens mėgo motociklus ir buvo svetainės kūrėja mini4temps.fr skirta Honda minimotos, galų gale paleidau mažus ratus, kad pereičiau prie didesnių. Šiandien važinėju su CBF 600 ir dirbu su senu GS500, modifikuotu kaip skraidyklė / skrebleris, skirtas važinėti mieste.

4 komentarai

Pridėkite savo
 1. Loic 2024 m. gegužės 1 d., 18.34 val. Atsakymas

  ???
  Nesuprantu šios nuomonės.
  Turėjau rph70, kurį pakeičiau rpha71.
  Garso lygis:
  toks pat ar dar blogesnis. Labai prastos kokybės garso izoliacija. Jaučiame, kad izoliacinių putų yra mažiau
  Vėdinimo lygis: vėdina daugiau, bet neįmanoma sumažinti, todėl buvo gerai, bet likusį laiką atsineškite kepurę!
  Kokybės lygis: girdime plastiko girgždėjimą arba traškėjimą, todėl bla bla.

  Apibendrinant, manau, kad šis šalmas ne toks geras nei Rpha 70. Būkite atsargūs, dydžiai yra šiek tiek didesni, todėl šiek tiek didelis M 70 tampa S 71

  Būtų gerai, kad HJC nustotų žiūrėti į bambą, jis blogėja savo kokybe. Nepalyginamas su Shoie. Gaila, kad jis nėra mano galvoje, kitaip aš tuoj pasikeisiu. Labai nusivyliau HJC

  • Melanie 2024 m. birželio 13 d., 18:00 val. Atsakymas

   Sveiki,

   Daug važinėju mieste, todėl esu pripratęs prie triukšmo mieste, o ausinių pasirinkimas yra svarbus. Taip pat turiu du kitus HJC šalmus ir tikrai pajutau skirtumą nuo RPHA 71 tiek garso, tiek komforto prasme. Taip pat manau, kad apdaila yra tvarkingesnė. Dar neišbandžiau Shoei , bet jei vieną dieną išbandysiu, atliksiu išsamų dviejų prekių ženklų palyginimą.

   Geros kelionės ✌️

Pridėti naują komentarą