Sekite mus :

Scorpion Exo -710 Air kelių sportinio šalmo testas


Nors yra vis daugiau katalogų, susijusių su įranga, malonumas užsidėti naują šalmą visada yra tas pats! Šalmas yra baikerio tapatybės ženklas net jam nulipus, bet visų pirma būtinas saugos priedas, kurį dažnai sunku pasirinkti tarp apsaugos/išvaizdos/biudžeto. Ačiū #Mėgaukis kelione, pateiksiu jums labai patrauklaus Scorpion Exo -710 Air apžvalgą.

Už priimtiną kainą parduodamas Scorpion Exo -710 Air“ pasižymi charakteristikomis, kurios nepaliko abejingos, būtent:

  • Kilpa dvigubas D, kuriuo aš laikau didžiausia parama, sauga ir ergonomika. Tokia sistema naudojama trasoje ir varžybose, ir tai ne veltui!
  • AirFit », kurią Scorpion kuria jau keletą metų ir kuri leidžia gauti nepriekaištingą atramą pripučiant skruostus per smakro apsaugoje įtaisytą pompą. Kaip ir tam tikros prekės ženklo batai devintajame dešimtmetyje, idėja juos integruoti į šalmą yra labai aktuali, atsižvelgiant į kiekvieno kūno formų skirtumus.
  • L’nuimamas vidus, kuris yra tikras higienos pliusas, valymasir prireikus pakeitimas, siekiant pratęsti jo tarnavimo laiką.
  • Sistema išgreitas skruosto ištraukimas atsitikus nelaimei. Net jei nenorite jo naudoti, ši naujovė garantuoja, kad neparyškinsite galimos stuburo traumos. Ar tai yra pasirinkimas, be kurio galėtumėte apsieiti?
  • Svoris, paskelbtas 1250 gramų (+/-50) S ir XS dydžių: tai vienas iš lengvas!

Atidarius dėžutę

Atsidūręs rankoje suprantu, kad svorio argumentas nėra uzurpuotas, patikrinau Exo-710 Air 1345 gramus (su Pinlockas). Pakuotė yra užbaigti, radau dangtelį, privalomus šviesą atspindinčius lipdukus, 2 atsarginius varžtus "tik tuo atveju" ekrano uždarymo sistemai ir naudojimo instrukciją. Originalus šalmas turi apsukų apsaugantį atvartą ir deflektorių prie nosies, tai, žinoma, yra priedai, bet yra tikras pliusas, kai naudojamas oro srautui nutraukti. Gamybos kokybė negali būti pralenkta, už tokios kainos šalmą turiu pasakyti, kad Scorpion sugebėjo pasiūlyti apdailą, kuri kelia antausį pirmiesiems asortimento modeliams.

Apdailos kokybė tikrai išryškinta, lakas neatrodo pigus ir baiminasi pirmo žvyro, spalvos puikiai mirga ir nesudaro įspūdžio, kad tai būtų atsitiktinai užklijuoti žemos klasės lipdukai. Kelio šalmui jis neabejotinai rodo a lenktyninė išvaizda kuri apvirs ne vieną! Vystymasis Exo 2000 Grand Prix su Hectoru Barbera, Alvaro Bautista ar net mūsų prancūzu Alexis Masbou su tuo neturi nieko bendra.

Scorpion Exo -710 Air iš visų kampų

Jį užsidėjus pastebiu, kad šviesi šalmo pusė tikrai maloni, pripratus prie kiek sunkesnių šalmų labai vertinu šį skirtumą. Ten putų minkštumas stebina gerąja prasme. Nors išvaizda ne aksominė ar Alcantara, bet užsimaunate šlepetę, kuri gerai priglunda prie veido. Vyšna ant torto, belieka suaktyvinti „ Airfit » turėti „savo“ asmeninę saugos erdvę.

Ekrano valdymas yra paprastas ir intuityvus, norint jį pakeisti, jei reikia, nereikia jokių įrankių ar koregavimo. Pastarasis yra lankstesnis nei kitų gamintojų ekranai, kuriuos man pavyko tvarkyti, taip pat yra plonesni. Tai ta dalis, kuri gali nustebinti, net nuvilti. Įrengimas Pinlock (tiekiamas bespalvis) yra lengvas, jo forma garantuoja gerą matymo lauką.

Kondicionavimas

Visa tai daug žada, tačiau kaip tai atrodo vairuojant?

Naudojant mieste, galiu patvirtinti, kad Scorpion Exo -710 Air matymo laukas geras, iš šono žiūrint, aklosios zonos patikrinimai atliekami gerai ir nejaučiamas diskomfortas. Lygiai taip pat ir vertikaliai, kai pabėgate iš miesto į vingias ir greitesnes atkarpas, kuriose reikia gulėti ant bako.

Didėjant greičiui, pradedame naudotis ventiliacija visomis šio žodžio prasmėmis: gerai vėsina, bet šalmas tampa šiek tiek triukšmingas. Varstymo sistemos yra lengvai valdomos pirštinėmis; Efektyvi vėdinimo sistema kartu su Pinlock garantuoja gerą rūko pašalinimą. Dar nespėjau išbandyti itin drėgnomis sąlygomis, kad patikrinčiau jo ribą, bet neteko apie tai galvoti ir dėl to skųstis.

Kalbant apie aerodinamiką, išsilaikant kelyje nereikėjo veržtis į savo ribas, tačiau tackle su greičiu išlieka vienalytis, o oro slėgis, atrodo, neplėšia galvos įsibėgėjant.

Nors ir priskiriamas prie šalmų, dėl savo svorio ir savybių Scorpion Exo -710 Air norėčiau pamatyti „ sporto kelias » nes jo įkvėpimas iš Exo-2000 yra toks ryškus! Jis taip pat galės užtikrinti jūsų pirmąjį bėgių išvažiavimai Jei tau patinka. Žinoma, šis integralas siūlo a kainos ir kokybės santykis puikiai tinka tiems, kurie turi ribotą biudžetą ir siūlo patrauklias dekoracijas, kurios išskirtų jus arba geriausiai atitiktų jūsų kadrą.

Svoris4.3
Ergonomika4.5
Interjero komfortas4
Vėdinimas4
Tyla3.3
Apdaila3.5

Mano nuomonė: Tinkamas kainos ir paslaugų santykis

Ribotą biudžetą turintis dviratininkas, ieškantis sportinio šalmo, bus patenkintas. Ergonomika, gauta naudojant „Airfit“, yra tikras pliusas, o kad nieko nesugadintų, „ Scorpion Exo -710 Air“ šioje kainų kategorijoje pasižymi ryžtingai agresyvia išvaizda!
3.9

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vedęs

Nuo vaikystės aistringas motociklams, ilgai važinėjau keliais, kol savo jėgas skyriau trasai ir varžyboms. Šiuo metu gyvenu Overnėje, naudojuosi šiuo regionu, kuriame gausu vingiuotų kelių ir netoli kelių trasų, kad galėčiau visiškai išgyventi savo aistrą ir pasidalinti ja per susitikimus.

Be komentarų

Pridėkite savo