Sekite mus :

Kaip išsirinkti moterišką motociklininko striukę?


išsirinkite savo moterišką motociklininko striukę

Prieš pradėdami susitarkime: vyrai ar moterys, rinkdamiesi ir (arba) įsigydami motociklo įrangą, juo labiau striukę, turime gerbti ir atkreipti dėmesį į tuos pačius kriterijus. Saugumas ir matomumas, praktiškumas, medžiagų atsparumas, yra elementų, kurie būtini ir moterims, ir vyrams. Tačiau ar yra kokių nors elementų, į kuriuos reikia ypač atsižvelgti, kai esate motociklininkas, susidūrus su šia „vyro/moters“ lyties kategorija motociklų skyriuose? Ar gali moteris vilkėti, pavyzdžiui, vyrišką motociklininko striukę? Atsakome į jūsų klausimus, kad padėtume surasti kitą įrangą.

Atkreipkite dėmesį: švarkas, paltas ar liemenė, kad ir koks būtų pavadintas, yra jūsų premier apsaugos priemonė. Žinoma, įvaldžius dviratį ir vairuojant. Svarbu, kad išsirinkite savo motociklininko striukę atsargiai. Juolab, kad dažnai kasdien ar retkarčiais bent vieną sezoną tave lydi įranga. Manasis mane stebi asmeniškai 3 metus, kartais, tada kasdien.

LE BABA: įvairios motociklininkų striukės

Vadinkite kastuvus: švarkas, švarkas, paltas?

Ši pirmoji įžanga jau yra geras pavyzdys, mes lygiai taip pat vartojame terminus švarkas, palaidinė, paltas. Tačiau jei šie skirtingi terminai egzistuoja, taip yra todėl, kad jie turi keletą nedidelių niuansų:

  • THE motociklininko striukė yra labiausiai paplitęs, labiausiai paplitęs terminas. Universalus, moteriška motociklininko striukė prisitaiko prie daugybės pratimų, gali turėti skirtingą dangą ir tinka tiek kasdieniam dviratininkui, tiek sportininkei ar sekmadienio pasivaikščiojimų aistruoliui.
  • Ten motociklininko striukė paprastai yra pagamintas iš tekstilės, ilgesnis ir techninis/praktiškas. Terminas švarkas daugiausia skirtas tolimųjų reisų dviratininkams, ilgų kelionių ir nuotykių gerbėjams.
  • Paltas yra tiesiog žiemos versija.

Tekstilė ar oda: kokią dangą pasirinkti?

Garsioji odinė „Perfecto vs. baikeriui sukurta tekstilinė striukė, ten tikrai dvi mokyklos. Padėti tau rinkitės moterišką motociklininko striukę kuris jums tinka, sutelkite dėmesį į kiekvieno privalumus ir trūkumus.

  • THE odinis švarkas : kartais apibrėžiamas kaip visas sezonas, bet būkite atsargūs, jis labiau skirtas sezono viduriui. Oda tinka, kai ne per karšta (nepralaidi orui) ir ne per šalta (nepamušalui odinėms motociklininkų striukėms). Ja reikia reguliariai prižiūrėti, kad oda gerai sentų ir tarnautų ilgai. Kita vertus, kalbant apie ilgą senėjimą, renkantis odą, reikia rinktis įrangą, kuri tarnaus. Jo ilgaamžiškumas ir atsparumas paprastai yra pranašesni už tekstilinius švarkus. Be to, jo medžiaga suteikia papildomo saugumo.
  • THE moteriška tekstilinė motociklininko striukė : ši medžiaga tikrai tinka sezonui ir jūsų praktikai. Lengvesnis, universalesnis, taip pat prieinamesnis už mažą biudžetą. Tekstilinė striukė paprastai yra pigesnė nei odinė. Pagrindinis jo trūkumas: jo stilius. Su odine striuke sunku išmatuoti. Tas pats pasakytina ir apie ilgaamžiškumą, odinės striukės vidutiniškai tarnauja ilgiau.

Taip pat dabar skiriame Gore-tex – atsparesnę tekstilės medžiagą, ypač tinkančią šaltuoju metų laiku (žiemą, tiksliai ir sezono viduryje, priklausomai nuo regiono).

Oda ar tekstilė? Tai taip pat priklauso nuo jūsų praktikos. Odinė striukė ypač tinka mieste kasdieninėms kelionėms arba išsinešti dviratį ir pasivažinėti savaitgalį. Bėgimui takais, bekele, kelionėms motociklu ir kelionei, greičiui... Labiau rekomenduojamos tekstilinės striukės, pralaidžios orui, lengvos ar tiesiog tinkančios praktikai.

Striukės kategorijos ir praktikos pasaulis

Tiksliai, pakalbėkime apie švarkų kategorijas pagal jūsų praktikos pasaulį. Nes, kaip jau minėjome, jūsų važiavimas motociklu visiškai lemia jo tipą moteriška motociklininko striukė naudoti.

rinkitės miesto tekstilinę striukę moterims

Roadsteris

Nesvarbu, ar tai kasdien, ar retkarčiais, rodsterio striukė yra patogi striukė su praktiniais aspektais. Jis užtikrina gerą saugumą ir savo dizainu yra artimas lenktyninei striukei (tačiau mažiau agresyvus).

Ekskursijos ir kiti sekmadieniniai pasivaikščiojimai

THE turistinė striukė arba turizmas yra itin praktinis žanras. Paprastai jis turi dideles kišenes ir leidžia daug reguliuoti, kad prisitaikytų prie jūsų kūno formos ir suteiktų papildomo komforto. Mažas jos papildymas: jo apsaugos lygis, turistinė striukė sukurta taip, kad atlaikytų bet kokį blogą orą.

Kad visada juos ridentų, tiems, kurie nenori užsidaryti muilo dėžutėje ir mieliau į darbą važiuoja motociklu, turistinė striukė geriausiai tiks jūsų praktikai ir naudojimui.

Takas, kelyje ir bekelėje

Tolimas turistinės striukės pusbrolis, skirtas nuotykiams, tikrasis, bus dar labiau pritaikytas atlaikyti blogą orą. Tai yra aukščiausios nuotykių ieškotojos įranga, nuotykių ieškotoja kelias savaites sėdėjo ant savo motociklo. Tai vadiname motociklininko striuke, kuri turi sudėtingų medžiagų, tokių kaip Gore-Tex, kad atlaikytų visas sąlygas. Ten tako striukė yra vėdinamas, atsparus vandeniui, izoliuojantis... galiausiai modulinis ir universalus. Tai ir praktiška, ir patogu.

Trasa ir greitis

Greičio mėgėjams patariame kreiptis į a lenktyninė striukė sukurtas iš odos arba tekstilės ir sukurtas būtent jūsų praktikai. Šio tipo striukės paprastai turi išorinius apsauginius apvalkalus, taip pat dideles elastines zonas, kad netrukdytų piloto judesiams. Kai kurie lenktyninės striukės moterims taip pat turi nugaros kuprą, kad oras geriau prasiskverbtų.

Galiausiai taip pat išskiriame miesto striukė kuri yra daug diskretiškesnė nei visos kitos anksčiau minėtos visatos. Ši striukė yra universali ir paprastai primena visas striukes, kurias galite rasti kasdieniniam dėvėjimui. Jis yra paruoštas dėvėti ir suteikia papildomo saugumo sėdint ant dviračio!

Patarimas: jei tik pradedate, ponios, patariame rinktis a tekstilinė striukė, universali ir visą sezoną, laikas išsiaiškinti savo norus ir praktiką. Jei jau žinote, kokia praktika jus traukia, galite pasirinkti ir tinkamą moterišką motociklininko striukę.

Kaip ir geriems gaminiams, motociklininko striukės sezoniškumas yra svarbus

A žieminė striukė neturi tokio pat naudingumo kaip a moteriška vasarinė motociklininko striukė. Vasarą motociklininko striukė skirta kvėpuoti: joje yra ventiliacija, angos, lengvos medžiagos ir dideli tinklinio audinio plotai. Ideali striukė žino, kaip būti pamiršta, tuo pačiu užtikrindama apsaugą, net papildomo gaivumo kelyje.

Žiemą striukė, priešingai, turi būti (bet leisti mums laisvai judėti). Jis turi apsaugoti nuo šalčio ir blogo oro: todėl yra su termo pamušalu, vandeniui atspariu pamušalu, vandeniui atstumiančia medžiaga... Tiesa, viskas priklauso nuo regiono, kuriame gyvenate, ir nuo naudojimo.

Atkreipkite dėmesį: dėl vasarinės striukės nedvejodami teiraukites apie striukės svorį. Nes jei įdomu rinktis erdvią striukę, erdvią ir lengvą striukę bus maloniau dėvėti, nei ant pečių gulintį svorį.

Kokie yra motociklų švarkų standartai ir įsipareigojimai?

Nuo 2013 m. norint gauti motociklininko pažymėjimą privaloma turėti reikalavimus atitinkančią motociklininko striukę. THE moteriškos striukės motociklininkams, kaip ir vyrams, todėl turi atitikti Europos standartus ir yra reglamentuojami Europos standarto EN 17092. Išbandyti, jie turi gerai reaguoti į smūgius, trinties greitį, medžiagų perforaciją ir plyšimą.

Tačiau nėra prasmės to tirti perkant moteriška motociklininko striukė nes jei jis palankiai reaguos į standartą, jis turės patvirtinimo etiketę su CE logotipu ir dviratininko piktograma. Tai taip pat tiesiog nurodoma visų Motoblouz produktų puslapiuose. Taip pat rasite produktų klasę, suskirstytą taip:

  • A klasė: tai pagrindinis apsaugos lygis; patogesnė striukė, bet tinkama važiuojant mažu greičiu ir situacijomis, kurios kelia, tarkime, „mažą riziką“
  • AA klasė: tai yra tarpinis apsaugos lygis, rodantis gerą komforto ir apsaugos kompromisą
  • AAA klasė: aukščiausias apsaugos lygis, aukščiausias apsaugos lygis... tai galima pajusti komforto prasme

Atkreipkite dėmesį: šie trys apsaugos lygiai apima apvalkalus, pečius ir alkūnes. Apsauginiai apvalkalai, kurie taip pat turi būti patvirtinti.

kaip išsirinkti tinkamą motociklininko striukę moterims?

Pasakojimas apie dydį: kaip išsirinkti tinkamo dydžio moterišką motociklininko striukę?

Norėdami pradėti, visada rekomenduojame pasiimk įprasto dydžio paltą kai reikia apsirengti motociklu. Tačiau norėdami įsitikinti savo pasirinkimu, nedvejodami atlikite kelis papildomus matavimus ir pasiteiraukite apie prekės ženklus (kurie gali skirtis).

1. Atlikite matavimus

Todėl rekomenduojame išmatuoti:

  • Jūsų krūtinės ląstos matmenys, kur „krūtinė“* yra ryškiausia (*pagaliau tarp krūtų, kur krūtinė stipriausia). Priemonę geriausia paimti su liemenėle.
  • klubų išmatavimas (neprivalomas, bet būtinas vidutinio ilgio ir ilgam švarkui)

Deja, ne visada prašoma rankovių ir krūtinės ilgio. Tačiau jei matote, kad jums patinkantis švarkas turi dydžių vadovą, nedvejodami kreipkitės į jį. Galbūt jie pasiūlys daugiau priemonių.

2. Žr. dydžio vadovus

Motoblouz svetainėje kiekvienam produktui siūlome dydžio vadovą. Galime tik rekomenduoti, kad naudotumėte jį, kad sužinotumėte tikrus prekių ženklų siūlomus dydžius... Patiriau, kad pirštines pasirinkau XL, kai visada galvojau, kad turėčiau dėvėti S. Tiesiog taip! Nedvejodami peržiūrėkite dydžių vadovus, kai išmatuosite krūtinės ir klubų apimtis, kad surastumėte tinkamą motociklininko striukės dydį.

Galiausiai atkreipkite dėmesį: švarkas, švarkas ar motociklininko paltas labai retai bus „pagamintas tau“. Jis nėra sukurtas pagal užsakymą, kaip ir bet kuris drabužis, tam tikros formos ir prekės ženklai gali tikti, kiti ne. Mes visi esame skirtingi ir neturime vienodų kūno tipų (nepaisant to, ką gali manyti kai kurie prekės ženklai, kurie ir toliau gamina tų pačių „formų“ švarkus, net kelnes ir pan.)

Kita vertus, kai kurie prekių ženklai suteikia visas galimybes geriausiai prisitaikyti prie jūsų kūno formų, pridedant sagtis ties klubais, kurias galima suveržti / atlaisvinti, užtrauktukus rankovėms ir (arba) rankogaliams užsegti, užsegamus mygtukus, kad sugriežtintų plotį rankų lygis ir kt.

3. Atsižvelkite į švarko tipą

Lenktynių, turistinės striukės, odinės arba tekstilės (medžiagos elastingumas), su pamušalu ir be jo... netinka vienodai. Todėl tai yra elementas, į kurį reikia atsižvelgti, kada pasirinkti motociklininko striukę pritaikytas. Be to, priklausomai nuo jūsų praktikos, ne visoms striukėms reikia vienodo reguliavimo. Jei lenktyninė striukė nori būti labai prigludusi prie kūno, kuo labiau prigludusi, to paties neprašausime iš bekelės striukės, skirtos bėgimui trail.

Žinokite dydžius pagal prekės ženklus

Įprasta girdėti, kad itališki prekių ženklai yra mažesni nei prancūziški, o amerikietiški – didesni. Todėl tai yra dar vienas elementas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis įrangą: prekės ženklo tautybė. Taip pat yra prekių ženklų, kuriuose detaliau nurodomas jų modelių dydis ir dizainas. Kaip minėjome aukščiau, kai kurie siūlo išmatuoti krūtinę ir klubus, kiti taip pat siūlo išmatuoti rankos ilgį, krūtinės plotį, pečius... moteriška striukė tinkamiausias.

Ar vyriškas švarkas tinka moteriai?

Mes kalbame apie moteriška motociklininko striukė prieš vyrams, bet, būkime atviri, niekada nesame apsaugoti nuo motociklininko striukės, skirtos kitai lyčiai. Vien todėl, kad esame moterys, dar nereiškia, kad mums visiems patinka rožinė spalva, gėlės ir prigludę švarkai. Dažnai atsitinka taip, kad mes labiau mėgstame tą ar kitą įrangą, skirtą labiau vyrui nei moteriai. Ar šiuo atveju jums tinka vyriška motociklininko striukė?

Čia vėlgi viskas priklauso nuo prekės ženklo, dydžio ir tinkamumo. Vyriškos striukės sukurtos platesnės nei moteriškos. Bet jei modelis turi koregavimus prie korpuso (užveržimo skirtukai, užsegami mygtukai, Velcro ir užtraukiamas užtrauktukas), tada turėtų būti gerai. Taip pat pažvelkite į prekės ženklą ir, kaip minėjome, jo dydžio nustatymo būdą (didelis, mažas). Nėra jokios priežasties, kodėl vyrams sukurta striukė netiktų mums, baikerėms.

tinkamos motociklininko striukės pasirinkimas moterims

Su pamušalu ar be jo?

Motociklininko striukė su pamušalu visada bus „griežtesnė“ nei striukė be pamušalo. Tai dar vienas elementas, į kurį reikia atsižvelgti... ypač todėl, kad niekada nemalonu jaustis per daug aptemptą striukėje, juo labiau, kai reikia vairuoti. Mes verčiau norime būti laisvi judėti.

O kol kalbame apie smulkmenas, nepamirškite, kad oda turi tendenciją nusidėvėti, tai yra atsipalaiduoti. Oda per maža? Nesvarbu, priešingai!

6 kriterijai, kaip pasirinkti tinkamą moterišką motociklininko striukę

1. apsauga

Žinoma, ant pečių ir alkūnių yra pagrindiniai apsauginiai apvalkalai. Jie turi turėti EN1621-1 sertifikatą, o mes rekomenduojame juos 1 arba 2 lygiu. Tada yra nugaros apsauga, kuri, deja, ne visada pristatoma kartu su striukėmis... Jei taip nėra, rekomenduojame ja apsirengti patiems nes apsaugo stuburą nuo rimčiausių traumų. Nepamirškite patikrinti ir šviesą atspindinčių juostelių, kurios leidžia būti matomiems naktį, taip pat jų vietą ant striukės. A moteriška motociklininko striukė iš tikrųjų yra tiek pat apsaugos priemonių, kiek matomumas, tai tam tikra prasme yra dviratininko kėbulas su integruotais signaliniais žibintais.

Jei apsauginiai apvalkalai viduje yra svarbūs, tas pats pasakytina ir apie medžiagą, naudojamą striukės išorėje: ji apsaugo jus nuo trinties. Geriau vengti trinties ant bitumo. Kaip minėta aukščiau, oda yra šios srities ekspertė. Ir reikia pasakyti, kad tekstilės medžiagos, ištirtos per pastaruosius 20 metų, siūlo vis daugiau prilygti. Patarimas: jei įmanoma, rinkitės mažiausiai 500 D tinklelį (dėl denerio).

2. praktika

Kasdien važinėtis į darbą – į namus ar į nuotykius, į metų kelionę motociklu, važinėti motokrosu purve ir nelygiu reljefu ar trumpiems sekmadienio pasivažinėjimams po regioną... Kaip sakydavome, jūsų važiavimas motociklu sąlygoja jūsų striukę. Praktika, naudojimas yra antras pagal svarbą elementas išsirinkite savo moterišką motociklininko striukę. Atkreipkite dėmesį, kad Motoblouz įranga taip pat saugoma praktiniais tikslais.

3. Naudojimo dažnumas

Jei norite pasivažinėti retkarčiais ar sekmadieniais, jūsų poreikiai nebus tokie patys kaip motociklininko, kuris visada važinėja motociklu, nepaisant oro sąlygų. Be to, biudžetas taip pat skirsis priklausomai nuo jūsų naudojimo dažnumo.

4. Švarko dydis ir pritaikymas jūsų kūno formoms

Mums, ponios, tai dar vienas svarbus kriterijus. Ne tik dydį, atidžiai rinkitės išmatuojant ir pasižiūrėjus „kaip veikia prekės ženklo dydis“ (jei galite), bet ir įrangos siūlomus koregavimus, kurie leis priderinti striukę pagal savo kūno formas. . Čia galvoju apie užveržiamus skirtukus, tampres, velcro ir kitus užsegamus mygtukus, leidžiančius suveržti arba, priešingai, suteikti daugiau vietos bicepsui, rankovėms ir riešams, juosmeniui, klubams. Be geresnio prisitaikymo prie kūno formų, tai taip pat yra mažesnio vėjo pasipriešinimo klausimas.

5. komfortas

Daug svarbesnis elementas, nei mes manome. Iš tiesų, komforto trūkumas gali turėti įtakos vairuotojo nuovargiui, ir mes visi žinome, kad nuovargis yra pagrindinis priešas važiuojant į kelią. Taigi, nenuvertinkite savo ateities patogumo moteriška motociklininko striukė.

Viskas gerai, bet kaip žinoti, kokia patogi striukė prieš ją apsivilkus, pagalvotumėte? Reikia atkreipti dėmesį į keletą elementų: aukščiau paminėtą dydį, taip pat apsaugą nuo šalčio (pamušalas ir/ar termoizoliacija) ir nuo lietaus, striukės ventiliacijos elementus (ventiliacijos, tinklinio audinio zonos, angos) ir galiausiai elastinės zonos, užtikrinančios didesnę judėjimo laisvę. Jei švarkas sujungs šiuos 4 elementus, jis būtinai bus patogesnis.

6. praktiškumas

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir motociklo įrangos (viršuje arba šoninės dėžės), gali prireikti kelių kišenių... Visada naudinga! Be kišenių skaičiaus, taip pat gali būti įdomu sužinoti apie jų gylį ir (arba) dydį (pavyzdžiui, mano striukėje yra kelios MAŽOS kišenės... kurios galiausiai neturi didelės paskirties!) Taip pat atsižvelkite į tai, kad įrengta striukė leis apsieiti, pavyzdžiui, be kuprinės ir taip keliauti lengviau.

Pakalbėkime apie biudžetą?

Kai kalbama apie pasirinkti motociklininko striukę, moterims ir vyrams biudžetas neišvengiamai yra kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti (natūralu). Tačiau visada gerai galvoti apie motociklininko striukės įsigijimą kaip apie ilgalaikę investiciją.

Jis visada bus brangus, brangesnis už paprastą miesto striukę, tai tikrai! Tačiau jūsų saugumui jūsų transporto priemonėse iškilo pavojus ateinančiais metais. Įdėjus mažiau pinigų į motociklininko striukę, tiesiog mėgausitės ja mažiau laiko ir (arba) nepaisysite saugumo, patogumo, praktiškumo... Trumpai tariant, visų aukščiau paminėtų elementų. Privalumas yra tas, kad pastaraisiais metais kainų diapazonas labai išsiplėtė. Retkarčiais praktikuodami galite rasti prieinamą įrangą, kuri suteikia jums stilingumo ir saugumo.

Estetika: taip, tai svarbu

Moteris ar ne! Nes jau girdžiu: ne, ne todėl, kad šis straipsnis skirtas moterims, čia kalbame apie estetiką. Kai kuriems žmonėms estetika yra svarbi, o kitiems ne. Gražių dviračių mėgėjai iš esmės jautrūs kokybiškai, gerai suprojektuotai įrangai. Vyrai ir moterys kartu.

Pastaraisiais metais patobulintos medžiagos, apsaugos ir praktiškumo elementai leido gaminti vis estetiškesnius ir stilingesnius švarkus. Kurių estetika tiesiog buvo padirbėta. Anksčiau renkantis motociklininko striukę reikėdavo galvoti apie jos apsaugą kaip prioritetą... ir gaila dėl kitų. Šiandien turite galimybę pasirinkti apsaugą ir stilių, atitinkantį jūsų dviratį. Šiuolaikinė ar labiau vintažinė striukė, odinė ar tekstilinė, prigludusi arba platesnė, įvairių spalvų... Estetikai taip pat turi įtakos ir jūsų švarko kategorija, ir jūsų praktika (turistinė, bekelės, sportinė).

Dabar turėtumėte turėti visas korteles išsirinkite savo moterišką motociklininko striukę su rūpesčiu. Taip pat žinokite, kad mūsų svetainėje galite patikslinti paiešką pagal kategoriją, sezoną, stilių, medžiagą... Ir nepamirškite, kad jūsų moteriška motociklininko striukė yra apsauginė įranga, kuri atidžiai jus lydės ilgus metus!

būti gerai pasirengę saugiai važiuoti

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo