Sekite mus :

IZYSCOOT pamoka Nr. 10: Tinkamas paspirtuko įrengimas


Atskleidžiame jums vaizdo įraše, su Izyscoot, TOP 5 iš gera įranga, kurią galima pritaikyti ant paspirtuko derinti apsaugą, komfortą ir stilių. Taip, kai kurie žmonės linkę tai pamiršti, bet, kaip ir važiuojant motociklu, tai būtina apsiginkluokite paspirtuku.

Būti gerai aprūpintam paspirtuku yra BŪTINA

Ant motorolerio, kaip ir ant motociklo, būtina būti gerai įrengtas keliauti visiškai saugiai (ir ramiai). Ir tai nereiškia, kad šalmas ir basta! Visų pirma, svarbu rasti įrangą, kuri gali apsaugoti jus, kai lipate ant žirgo, ir pritaikyta jūsų praktikai ir naudojimui. Kitaip tariant, norint tinkamai aprūpinti motorolerį, nereikia šokti ant premier cross seilinuko...

Taigi, kokia yra tinkama įranga paspirtukui?

1. Šalmas, patvirtintas pagal ECE 22.05 standartą

A patvirtintas šalmas yra ne tik pRIVALOMA, tačiau taip pat būtina užtikrinti jūsų apsaugą. Jei jis gauna naudos iš eCE 22.05 standartas, yra tai, kad jis išlaikė testus ir gali apsaugoti jus kelyje.

Tačiau svarbu, kad jūsų šalmas taip pat puikiai pritaikytas jūsų galvos dydžiui (kitaip tariant, turi būti jūsų dydis) ir jūsų naudojimui.

Pavyzdžiui, reaktyviniai šalmai ir pusiau purkštukai yra labiau skirti trumpoms kelionėms ir miesto kelionėms. Kol viso veido šalmai ir modulinis, labiau apsaugantys, labiau tinka, jei dažnai važiuojate greitkeliais. Visais atvejais, nesvarbu, ar renkatės purkštuką, ar modulinį, labai svarbu jį tinkamai pritvirtinti ir pritaikyti prie smakro dirželio.

2. Sertifikuotos pirštinės

THE motociklininko pirštinės taip pat privalomi nuo 2016 m. birželio mėn., o ypač sertifikuoti ir aprūpintas CE ženklu. Jie gelbsti nuo tam tikros žalos nukritus, o 68,57 € baudos sumokėjimo apžiūros atveju... Be to, tarp odinių, miesto pirštinių ar greičiau sportinių pirštinių šiandien galite lengvai derinti apsaugą , ir stilius.

3. Neperšlampama striukė

Striukė neprivaloma... Tai primygtinai rekomenduojama. Visų pirma, vandeniui atsparios striukės su nuimamu šaltu pamušalu. Prisitaikymo prie visų klimato sąlygų istorija (arba beveik).

Taip pat patariame rinktis švarką atsparus dilimui, o dar geriau – su alkūnių, pečių apsauga ir nugaros apsauga. Priklausomai nuo modelių ir prekių ženklų, apsaugos gali būti standartinės arba papildomos. Ir technologijų viršūnėse taip pat yra oro pagalvių striukės ir liemenės, laidinis ar elektroninis, kuris geriausiai užtikrina jūsų apsaugą.

4. Sustiprintos kelnės

Dar kartą, neprivaloma, bet primygtinai rekomenduojama: sustiprintos kelnės. Esant sąlyčiui su žeme, deja, klasikiniai džinsai pasižymi labai mažu atsparumu dilimui. Daug silpnesnis nei džinsai, skirti motociklams arba sustiprintos kelnės. Mažai papildomos: naujos kartos kelnės gali jus apsaugoti... nepažeisdamos jūsų stiliaus. Tai kam atimti iš savęs?

5. Uždaryti, dengiantys batai

Paskutinis elementas, kurio negalima pamiršti apsirengiant paspirtuku, yra avalynė. Kad užtikrintumėte tinkamą apsaugą, batai turi visiškai uždengti pėdą, o geriausia - kulkšnies viršų. Tarp mūsų, konkretūs modeliai dviračiams siūlo jums optimalią apsaugą (ypač malleoli lygyje), nepavydėdami nieko iš tradicinių batų stiliaus atžvilgiu. Jei renkatės motociklo batus, rinkitės batus, sertifikuotus kaip AAP (atpažįstamus pagal baikerio logotipą).

Daugiau jokių pasiteisinimų netinkamai apsirengus paspirtuku! Šalmas, pirštinės, švarkas, kelnės ir batai leis važiuoti ramiau (o gal ir ilgiau).

 

Mūsų motociklų įrangos asortimentas motociklininkams

Visa įranga motociklininkams

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo