Sekite mus :

Vaizdo įrašas: 10 nemokamų dokumentinių filmų apie motociklus, kad pagerintumėte savo įgūdžius įkalinimo metu


Ar jūs taip pat apsiribojate savo namuose? Norėdami konstruktyviai užpildyti šį laisvą laiką, parinkome jums nedidelį reportažų ir dokumentinių filmų derinį, kurio tema sukasi apie bendrą mūsų interesų centrą – motociklus.

Šiuo keistu laiku, kai niekas negali pasiimti savo motociklo tik dėl pramogos, kaip galite toliau ugdyti savo motociklo aistrą? Pavyzdžiui, naudodami šį vaizdo įrašų pasirinkimą... Nuo plento lenktynių iki motociklų technikos per individualią kultūrą, Valentino Rossi ar Royal Enfield, mes sąmoningai metame platų tinklą, kad įtiktume visiems ar net atvertume jūsų čakras kitiems pasauliams. Jūsų laukia kelios peržiūros valandos!

Ir jei turite vaizdo įrašų, kuriais galite pasidalyti su bendruomene, mes tikimės jūsų! Štai kam tie komentarai.


Dokumentinis filmas: Turistų trofėjus, ekstremalios lenktynės

Jei plento lenktynių pasaulis jums nežinomas, žinokite, kad mes jums labai pavydime... Taip, jūs atrasite kažką beprotiško! Šis informatyvus ir stulbinantis dokumentinis filmas per vairuotojų patirtį pristato garsiausias iš šių lenktynių – Tourist Trophy. Ir ypač iš garsus Guy Martin. Ar vėl gausi adrenalino dozę?


Pranešimas: Harley-Davidson baikerių pasaulyje

„harley davidson“ yra daugiau nei tik motociklas, tai ištisa kultūra, kurią kitiems baikeriams sunku suprasti. šiame dokumentiniame filme kalbama apie šios kultūros, vienijančios įspūdingą skaičių baikerių visame pasaulyje, pagrindus!


Pranešimas: Enduropale patyrė iš vidaus

Enduropale yra įvykis, kurismotoblouz sekame jau keletą metų. Šioje ataskaitoje „France 3“ daugiausia dėmesio skiria šeimai iš Hauts de France, kuri nuolat dalyvauja susitikime. Puikus būdas įvertinti, ką šis kasmetinis renginys reprezentuoja Šiaurės Prancūzijoje!


Pranešimas: Inside the Doctor

Šią keturių vaizdo įrašų seriją nufilmavo Dainese atskleidžia archyvų turinį Valentino Rossi. itin turtinga ekskursija su gidu VR46 pats kuris sudomins visus jo gerbėjus ir mylėtojus MotoGP laisvėje.


Senovinis dokumentinis filmas: bet kurį sekmadienį

Šiame 1971 m. dokumentiniame filme aprašomas motociklų sportas Jungtinėse Valstijose šiuolaikinio motociklizmo įkūrimo eros metu. Dalis istorijos, kuri padės sukurti jūsų motociklų kultūrą su tikromis detalėmis Steve'as McQueenas viduje.

https://www.youtube.com/watch?v=cN7tuTNCBZE


Susitikimas: Mélusine Mallender, interviu laidoje „Moto&Co“.

Keliaujančių dviratininkų pradininkė Melusine Mallender padarė daugybę kelionių. Jos tikslas: pabrėžti moterų teises visame pasaulyje. Ant vairo jo ištikimasis Honda Varadero 125 tada su Triumph Tiger 800 ji išvyko susitikti su moterimis iš viso pasaulio. Įkvepiantis baikeris!


Reportažas: Terrafirma, geriausi 90-ųjų geriausių MX motociklininkų planai

Dešimtajame dešimtmetyje išleista „Terrafirma VHS“ privertė daug vaikų norėti patekti į MX (netiesa Julianas ?)... Geros naujienos Fox ką tik laisvai paskelbė juos „YouTube“. Pasigrožėkite Jamesu Stewartu, Ricky Carmichaeliu, Jeremy McGrathas ir daugelis kitų geriausių to meto vairuotojų šviečia aikštėje. Viskas su ta smulkmena, būdinga senam geram vaizdo grotuvui! Ikoniškas, pasakys mūsų draugai amerikiečiai.


Dokumentinis filmas: Royal Enfield – Kelionė ant pasaulio stogo

Tiek kaimiški, tiek klasikiniai „Royal Enfield“ motociklai, ypač „Bullet“, puikiai tinka keliauti minimalistiniu režimu. Šis dokumentinis filmas jiems atiduoda pagarbą ir nesusilaiko nuo tinklainės lūžimo grandioziniais peizažais.

https://www.youtube.com/watch?v=wN5IbjdlSt8


Gamyklos ataskaita: Kaip gaminami BMW motociklai

Šis jaudinantis pranešimas, skirtas mechanikos entuziastams, pristato visą BMW S1000RR ir kitų BMW mašinų konstrukciją. Nuo alkūninio veleno apdirbimo iki gaubto dažymo atraskite, kaip išilgai surinkimo linijos gaminamas modernus motociklas. Komentarų nėra, nuotraukos kalba pačios už save!


Pranešimas: MXDN 2015, prancūziškas derlius!

L’2015 m. tautų motokroso leidimas (MXDN) mums, prancūzams, suteikė ypatingą skonį: Ernee (53 m.) surengta programa parodė, kad mūsų cross motociklininkai sužibėjo taip, kaip retai tarptautiniame renginyje. Unikalus suvenyras cross gerbėjams, vertas visų baikerių susidomėjimo!


Pranešimas: „Roadtrip Bankok – Paris“, bendradarbiaujant su „T3 Aventure“.

Šį pasirinkimą užbaigiame „naminių“ vaizdo įrašų grojaraščiu. Stebėkite maždaug dešimties dviratininkų nuotykius kelionėje Bankokas – Paryžius, kurią organizavo T3 kartu su Motoblouz . Jei šiuo metu negalite važiuoti, keliaukite pagal įgaliotinį!

PS: Taip, šiame dešimtuke yra 11 vaizdo įrašų!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo