Sekite mus :

Garmin Zumo XT Vs TomTom Rider 550“, kurį pasirinkti? – Motociklų GPS


Nelengva apsispręsti tarp dviejų pavyzdinių motociklų GPS įrenginių, TomTom Rider 550 ir jo visiškai naujo konkurento Garmin Zumo XT... Kad sutaupytumėte jūsų laiko, peržvelgiau jų techninius lapus ir sutelkiau juos į šį nedidelį faktą. palyginimas. Mano tikslas: leisti jums pasirinkti tai, kas geriausiai tinka jūsų naudojimui!

Kaip supratote, tai nėra lyginamasis testas, o greičiau gamintojų pateiktų techninių duomenų lapų palyginimas. Beje, laikydamiesi tik daugumą dominančių kriterijų, jau galime susidaryti supratimą apie vieno ar kito privalumus. TAIP, Garmin zumo xt arba TomTom rider 550 ?

Kas yra dėžutėje?

GPS, žinoma! Daugiau jokių juokelių, be puikių navigacijos asistentų, kiekvienoje dėžutėje rasite:

 • Motociklo vairo laikiklis su Ram Mounts tvirtinimo komplektu
 • Maitinimo kabelis
 • Cigarečių degiklio lizdas
 • USB įkrovimo/duomenų laidas
 • Iš doc

Garmin Zumo XT prideda:

 • Automobilio siurbtuko atrama

TomTom yra variantas „Premium“ Paketas ( 100,83 € daugiau), įskaitant:

 • Automobilio siurbtuko atrama
 • Apsaugos nuo vagystės įtaisas, apsaugantis nuo motociklo sumontuoto GPS vagystės
 • Nešiojimo dėklas
Ram Mounts GPS užraktas

TomTom Rider 550 Premium Pack motociklo užrakinimo komplektas

Kartografija: pasaulis, pasiekiamas Tomtom Rider 550

Tomtom Rider 550“ turi žemėlapį, apimantį visą Žemės rutulį, o Garmin Zumo XT“ „apsiriboja“ Europos žemėlapiu. Jei ketinate keliauti už Europos sienų, šis argumentas jums bus svarbus. Priešingu atveju abu įrenginiai bus vienodi ir nuspręsti bus geriau remtis kitais argumentais.

Abiejų modelių kortelės atnaujinimas įsigyjamas visam gyvenimui – supraskite prekinę produkto naudojimo trukmę (o tai renkasi gamintojas!). Jie abu jungiasi prie „Wi-Fi“ tinklų, todėl galėsite atnaujinti be kompiuterio arti.

Motociklo GPS ir ryšys

Abu GPS įrenginiai turi Wi-Fi naujinimams

Navigacija: Turtingesnis Garmin .

TomTom suteikė motociklų navigacijai veido patobulinimą su „vingiuoto kelio“ funkcija. Tai tapo atskaitos įrankiu, leidžiančiu nukeliauti iš taško A į tašką B, pasukus kuo daugiau posūkių, nesijaudinant dėl ​​maršruto sudarymo patiems. O staigmena: naujasis aukščiausios klasės Garmin GPS siūlo gana panašią funkciją, vadinamą Garmin nuotykių keliais. Pasirinkite jums patinkantį posūkių intensyvumą ir pakilimą. Stebuklo nesitikėkite ir Landes, Beauce ir Hauts de France!

Tačiau apskritai „ Garmin pagerina maršruto atvaizdavimą, palyginti su ankstesnių kartų motociklų GPS. Amerikietiškas GPS įdiegia naujoves su reljefo apžvalga su pastatais 3D formatu, o tai padeda interpretuoti aplinką. Jis prideda palydovinių vaizdų (reikalingas interneto ryšys) ir netgi „topografinį žemėlapį“ (iš anksto įkeltas), kuris atveria kelią bekelės maršrutams. Tako savininkai tai įvertins! Nepamirštant paslaugų gausos, kurios suteikia informaciją apie tai, kas yra netoliese. Motociklų GPS pasaulyje per dvejus metus įvyko daug!

Garmin zumo xt

Garmin Zumo XT“ yra naujesnis ir rodomas sąsajos požiūriu

Ekranas: didesnis ir geriau apibrėžtas, skirtas Zumo XT

Geras taškas Garmin Zumo su 5,5 colio arba 13,9 cm įstrižainės ekranu, palyginti su 4,3 colio arba 11 cm TomTom Rider 550. Senesnis, Rider 550 taip pat logiškai yra mažiau pažangiausias šiame skyriuje. TomTom Perteikimas laimi blogai. Techniniame lape nenurodoma, ar labiau tikėtina, kad Garmin ekranas bus pažeistas...

Geros naujienos yra tai, kad vairo dydis yra maždaug toks pat, nes Garmin lenkia TomTom tik 1,2 centimetro pločiu (ilgoji pusė).

Kita vertus, TomTom pranašumas yra antirefleksinė problema: olandų GPS ekrano danga geriau valdo nepalankų apšvietimą. Garmin kompensuoja galingu foniniu apšvietimu, tačiau tai turi įtakos akumuliatoriaus veikimo laikui...

O, jei jums įdomu, abu modeliai gali būti naudojami horizontaliai arba vertikaliai.

Baterijos veikimo laikas: Garmin Zumo XT“ veikia mažiau viso ryškumo

Abu terminalai teigia iki 6 darbo valandų (vis dar gamintojo duomenys). Be to, Garmin praneša, kad jei padidinsite Zumo ryškumą Bet kas vairuoja su GPS ne maitinamu akumuliatoriumi?

TomTom Rider 550

TomTom Rider 550 spindi savo neatspindinčia danga 🙂

Kaina: naujesnis, brangesnis

TomTom Rider 550 grįžta 100,83 € naujokui Garmin Zumo XT. Tačiau sąskaita išlyginama, jei pasirenkate Rider 550 Premium Paketas (į kurį įeina rakto užraktas ir nešiojimo krepšys, žr. aukščiau).

Kitos bendros savybės

 • Galingas keturių branduolių procesorius
 • Nebijokite lietaus (IPX-7 atsparus vandeniui)
 • „microSD“ kortelės lizdas (kad įrašytumėte daugiau kelionių)
 • Ekranai, tinkami pirštinėms (būtina motociklo GPS)
 • RAM laikiklių tvirtinimo rinkinys (viena nuoroda)
 • „bluetooth“ jungtis, skirta bendrauti su laisvų rankų įranga / domofono rinkiniu
 • Nustatymų programa
 • Įspėjimas apie eismą ir pavojingas zonas per išmaniojo telefono programėlę
 • Skambučių/žinučių pranešimai, skambučiai iš GPS ir SMS skaitymas ekrane – patariame nenukreipti akių į kelią 😉
 • GPX failų tvarkymas
 • Takelio įrašymo įrenginys, skirtas išsaugoti ar bendrinti
 • Orų prognozė
 • Muzikos grotuvas
Garmin Zumo XT ir jo programa

Abu GPS įrenginiai gali būti valdomi naudojant išmaniojo telefono programėlę

Mano nuomonė

Kalbėkime mažai, kalbėkime gerai: techniškai Garmin zumo xt sukuria bulvarą Tomtom . Su savo dalimi funkcijų, kurios pagerins navigacijos ergonomiką, informacijos skaitomumą ir kasdienį malonumą, naujausias Garmin gaminys tampa geriausiu motociklų GPS rinkoje. Ypač dėl savo milžiniško ekrano. Tie, kurie važiuoja bekele, tikrai taps savo idealu su iš anksto įkeltu topografiniu žemėlapiu.

Tuo metu, kai rašau šias eilutes, už mažiau nei 403,33 € neįskaitant reklamos TomTom Rider 550 puikiai atliks savo darbą ir pateisins daugumą Jūsų lūkesčių kelyje. Patvirtinta čia pat (žiūrėti vaizdo įrašą), taip pat dubliavo jo savininkai klientų atsiliepimai, tai jūsų nenuvils. Savo pasauliniu žemėlapiu jis sudomins ir labai tolimus keliautojus. Kitas argumentas jo naudai, jei norite, kad motocikle būtų GPS užrakinimo sistema Rider 550 Premium versija taps akivaizdu. Trumpai tariant, jis lieka žaidime!

Peržiūrėkite Garmin Zumo XT kainą ir prieinamumą

Peržiūrėkite TomTom Rider 550 kainą ir prieinamumą

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

2 komentarai

Pridėkite savo
 1. Loic 2024 m. birželio 14 d., 18.19 val. Atsakymas

  Sveiki Roger,
  Dėkojame už šį klausimą, kuris rūpi visiems keliaujantiems dviratininkams!
  Iki šiol neturime informacijos šia tema. Tačiau, atsižvelgiant į seną TomTom Rider 550 amžių ir spartų technologijų vystymąsi, galime tikėtis, kad netrukus ekrane pasirodys jo pakaitalas... Nesijaudinkite, Motoblouz jus informuos: užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį informuoti, kai tik bus naujienų – https://www. <span translate=no>motoblouz</span>
  V – Loicas

Pridėti naują komentarą