Sekite mus :

Jaunas pažymėjimas: viskas, ką reikia žinoti norint pasirinkti pirmąjį motociklo draudimą


Tai suvaržo pirmojo motociklo pasirinkimą ir stipriai išeikvoja jūsų biudžetą, kurį jau gerokai iškraipo licencija, motociklas ir įranga... Motociklo draudimas yra šiokia tokia bėda jaunos vairuotojo pažymėjimui. Tačiau jūsų premier draudimo sutartis vieną dieną gali išgelbėti jūsų dieną... Dviejų ratų pasirinkimas, esminės garantijos, taškai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ir kt. : štai keletas gerų patarimų, gautų iš Mutuelle des Motards, padėsiančių jums priimti pagrįstą pasirinkimą!

Apdrausto motociklo pasirinkimas

Turbūt geriausias būdas lengvai ir nebrangiai susirasti motociklo draudimą! Nepirkite savo motociklo nepasitikinę, ar jis suderinamas su A2 licencija, ar draudikai sutiks jį drausti ir ar galite padengti įmoką (mėnesinių įmokų sumą). Šiame mažame žaidime sportiniai automobiliai ir dideli kubeliai privers jus spjauti į baseiną – jei sugebėsite juos valdyti... Ir atvirkščiai, 500 ir 600 cm³ (ar mažiau), natūraliai išvystančios mažiau nei 95 arklio galias, kol kamanos turi savo kortelę. žaisti. Būkite atsargūs su „senais“ motociklais, kurių galia ribojama iki 34 arklio galių, kurie, jei jie nebus ribojami, kartais gali viršyti 95 arklio galias, todėl yra nesuderinami.

Taip pat skaitykite: Protingai rinkitės pirmąjį A2 motociklą

Motociklų odos priežiūraIšmintingi dviejų patyrusių motociklininkų patarimai ir atsiliepimai apie dviejų ratų pasirinkimą, puikiai tinkantį A2 licencijai ir jų draudėjui!
> Peržiūrėkite mūsų A2 motociklų pasirinkimą

Kodėl jaunų motociklų draudimas toks brangus?

Kaina, pikta tema! Reikia pasakyti, kad bendrojo draudimo bendrovės neblizga gerumu jaunų vairuotojų atžvilgiu... Jei ką tik įgijai A2 pažymėjimą, bet jau esi įsitvirtinęs gyvenime, jau turi namą, automobilį ar net investicijas. draudiko mandatą, be jokios abejonės, jis lengvai sutiks jus apdrausti ir nenužudys jūsų dėl įmokos dydžio. Būtų gaila jus siųsti prenumeruoti kitur!
Atvirkščiai, jei esate jaunas vairuotojas, vis dar gyvenate su tėvais, o motociklas bus jūsų vienintelė transporto priemonė, tuomet jūs jį mažai dominate, todėl tikitės, kad kaina atitiks.

Jauno pažymėjimo motociklo draudimas

Kai kuriuos dviračius apdrausti lengviau nei kitus

Ar verta rinktis pigiausią motociklo draudimą?

Todėl dažnai jaunų žmonių motociklų draudimas yra brangus. Tačiau tuo pačiu pirkimo kaina neturėtų būti pagrindinis jūsų pasirinkimo kriterijus... Ar rinksitės tarp „Honda CB 125“ ir „Ducati Panigale V4“ vien pagal kainą? Taip pat dvi draudimo kainos nesuderinamos kainos beveik neabejotinai apima skirtingas garantijas. Būtent sutarčių teikiamomis garantijomis turėtumėte pasidomėti kaip pirmenybę prieš užsisakydami. Paprastai nelaimingo atsitikimo metu apgailestaujame dėl ekonomiškumo pasirinkimo, todėl nepatekkite į internetinio draudimo palyginimo mados jausmą!

Jaunų motociklų draudimas: trečioji šalis ar visa rizika?

Trečiųjų asmenų draudimas apima tik civilinę atsakomybę (RC), vienintelę privalomą garantiją. Tiksliau, jei esate atsakingas už nelaimingą atsitikimą, trečiosios šalies draudimas logiškai padengia tik jūsų padarytą žalą kitiems. Todėl motociklo remontas liks jūsų atsakomybėje.

Motociklų draudimo įrangos garantija

Ar yra galimybė kompensuoti savo įrangą? Ir kodėl gi ne…

Kol vairuotojas pradeda valdyti savo mašiną ir išmoksta įvertinti savo kelio aplinkos pavojų, rizika patekti į bėdą, net ir nedidelę (pavyzdžiui, nukristi stovint), išlieka didelė. Todėl patariame rinktis kasko draudimą. Tiksliau sakant, kalbame apie „visos nelaimingų atsitikimų žalos“ (DTA) draudimą. Ne visos rizikos iš tikrųjų yra apdraustos: pvz., savanoriški veiksmai (kerštingas spyris į duris ir pan.). Prieš pasirašydami paklauskite savo draudiko, kokios yra „garantijos išimtys“.

Pagrindinės jūsų draudimo sutarties garantijos

DTA jau aptarėme aukščiau; čia yra kiti kriterijai, kurie turėtų būti įtraukti į jūsų formulę.

  • Civilinė atsakomybė: nors kūno sužalojimas tretiesiems asmenims nėra ribojamas, tačiau taip yra dėl sumos, susijusios su materialine žala. Teikite pirmenybę didžiausioms įmanomoms sumoms. Nes jis gali greitai išsiaiškinti, ar, pavyzdžiui, jūsų motociklas yra gaisro pastate priežastis. Virš ribos, kurią taiko draudikas, perims Privalomojo žalos draudimo garantijų fondas (FGAO), kitaip tariant, valstybė. Ir būkite tikri, kad tai veiks prieš jus, kad prisidėsite kiek įmanoma daugiau.
  • Kūno garantija: Tai apima viską nuo „boo-boo“ iki visą gyvenimą trunkančios negalios. Patikrinkite, ar jis gerai apsaugo ir ar mokėjimo intervencijos riba yra kuo mažesnė. Ši riba apibrėžia, kokio lygio invalidumo kompensacija mokama; kuo jis didesnis, tuo rimtesnės (rimtesnės?) priežasties reikės, kad draudimas jums išmokėtų...
  • Skrydžio variantas: Jei gyvenate dideliame didmiestyje, ypač garsiame rajone, tai labai rekomenduojama. Atkreipkite dėmesį į draudiko apsaugos nuo vagysčių reikalavimus. Kai kurios draudimo bendrovės gali prisidėti perkant apsaugos nuo vagystės įrenginius ar GPS sekiklius – tai laukiama pagalba, kai esate jaunas vairuotojas. Išsiaiškinti.
Motociklo draudimas garantuoja vagystę

Apsidraudimas nuo vagystės neatmeta galimybės naudotis apsaugos nuo vagystės įtaisu – Peržiūrėkite mūsų SRA patvirtintas spynas

Geras garantijas, jei galite

  • Palaikymas: Ne visada įmanoma atgauti nejudantį motociklą, ypač jei pats vairuotojas yra sužeistas. Toks ir yra pagalbos tikslas: ji gali nugabenti iš nelaimės vietos į garažo patalpas arba į jūsų namus, jei motociklų garažas ima „apsaugos mokesčius“ per dieną. Tai taip pat veikia esant gedimams. Naudinga žinoti: „0 kilometrų pagalba“ gedimo atveju (pasirūpinta pagalba jūsų vietoje) nėra sisteminga, čia taip pat sužinokite daugiau.
  • Įrangos garantija: Draudimas pakeis jūsų avarijos sugadintą įrangą, kartais iki 1 008,33 € sumos. Jei taikoma, atidžiai saugokite sąskaitas faktūras. Verta žinoti: ne visi draudikai siūlo šią galimybę, o kartais tai gali priklausyti nuo kito pasirinkimo.
  • Priedų pasirinkimas: Jei jūsų dviratis yra gausiai įrengtas, tai gali būti įdomu. Verta žinoti: atidžiai saugokite sąskaitas faktūras, kad gautumėte kompensaciją.

 

Geras planas! Visi Mutuelle des Motards nariai gali pasinaudoti nuolaida -10% be minimalaus pirkimo Motoblouz !

> Išsami pasiūlymo informacija čia

 

Ačiū Erikui, baikerių savitarpio sąjungą
beveik 40 metų, La Mutuelle des Motards iš tikrųjų yra socialinės ekonomikos sektoriaus dalis ir teikia pirmenybę žmonėms prieš kapitalą. Ji įkūnija kasdieniame motociklininkų pasaulyje susiformavusias vertybes: solidarumą, dalijimąsi ir laisvę.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo