Sekite mus :

Dydžių vadovas: kaip išmatuoti ir išsirinkti tinkamo dydžio motociklų įrangą moterims?


rinkitės miesto tekstilinę striukę moterims

Jei terminai „mažas“ ir „didelis dydis“ vis labiau populiarėja gatavų drabužių srityje, motociklų įrangoje to dar nėra. Labai dažnai atsiduriame su modelio modeliui sukurta įranga, ilgomis kojomis, plonu liemeniu, be formos. Tačiau mes visi esame skirtingi. Rezultatas, rasti tinkamo dydžio moterišką motociklo įrangą kartais pasirodo sunku. Čia mes jums patariame, kaip rasti motociklo įrangą, kuri geriausiai atitinka jūsų kūno tipą. Nesvarbu, ar tai būtų švarkas, kelnės, batai, šalmas ar pirštinės.

Rizikuojant pasikartoti, patogumas yra būtinas vairuojant... Ir šis komfortas yra glaudžiai susijęs su jūsų motociklo įrangos dydžiu, tiek moterims, tiek vyrams. Striukė per laisvai ant rankovių, per siauri batai, į visas puses judantis šalmas... Aišku, yra geresnių būdų gerai važiuoti dviračiu. Taigi, vadovaukitės vadovu!

Pirmiausia: visada lengviau, kai tave lydi kitas asmuo, kuris išmatuotų. Todėl šiame straipsnyje pateikiama tiek daug veiklos poroje!

Moteriškos dviratės striukės dydžių vadovas

Paprastai tariant, a motociklininko striukė tvirtai priglunda. Jis neturėtų prilipti prie kūno, kad suteiktų jums judėjimo laisvę, esant šalia kūno. Pavyzdžiui, per didelę striukę pagaus vėjas. Ir jei tekstilinės striukės yra skirtos dėvėti, tai dar labiau pasakytina apie odinę striukę, kuri laikui bėgant atsipalaiduoja.

kaip išsirinkti tinkamą motociklininko striukę moterims?

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio moterišką motociklininko striukę?

Įrangos gamintojai, kaip minėjome, ne visada savo įrangą kuria moterims... Tačiau daugelis siūlo dydžių vadovus, kurie jums šiek tiek padės. THE striukės dydžio vadovai dažniausiai siūlo pasimatuoti krūtinės apimtį be drabužių arba su paprastais marškinėliais / liemenėlėmis.

Padėkite matavimo juostą (arba virvelę, kurią vėliau išmatuojate) tame aukštyje, kur jūsų krūtinė yra labiausiai iškilusi arba didesnė (dažniausiai spenelių lygyje). Rankos atpalaiduotos ir išdėstytos išilgai kūno, kuo natūraliau (todėl partneris čia naudingas).

Pateikę šį rezultatą centimetrais, žr. prekės ženklo siūlomą atitikmenų lentelę arba dydžio vadovą (yra visuose mūsų Motoblouz gaminių lapuose). Būkite atsargūs, kai kurie prekių ženklai yra tikslesni nei kiti…

Jei esate tarp dviejų dydžių, tekstiliniam švarkui rekomenduojame rinktis didesnį, o odinį – mažesnį.

Kai kurie prekės ženklai taip pat siūlo išmatuoti rankovių ilgį. Čia tai paprasta, tereikia išmatuoti šiek tiek sulenktų rankų ilgį nuo peties iki maždaug riešo. Kai švarkas yra ant nugaros, kad žinotumėte, ar dydis atitinka, rankovių siūlė turi būti šiek tiek žemiau peties. Kiti prekių ženklai pagaliau siūlo išmatuoti klubų dydį (tačiau tai pasitaiko rečiau).

Priklausomai nuo striukės modelio, taip pat galite rasti užveržiamųjų ąselių, lipdukų ir kitų sagčių, kurios leis geriausiai priderinti striukę prie kūno (dažniausiai yra ties apykakle, rankovėmis, rankogaliais, juosmeniu). Taip pat galime rasti tamprios medžiagos zonų, kurios suteikia papildomo komforto judant. Klubų arba juosmens lygyje, po rankomis.

Užsirašyti

Nepamirškite atsižvelgti ir į švarko sezoniškumą, ir į kategoriją ar turimą apsaugą. Ta prasme, kad švarkas gastroliavimas / nuotykis tekstilėje apskritai turės pamušalą žiemai ir nugarą... Vadinasi, striukėje turėsite mažiau vietos. Į šiuos dalykus reikia atsižvelgti renkantis dydį. Taip pat nepamirškite pasidomėti kitų klientų komentarais, po gaminio lapu, kai kurie gali padėti žinoti, kokį dydį pasirinkti.

Quid kelnės dviračiams

Rev'it Tornado 3 moteriškų kelnių testas

Na, o kai pasiekiame kelnes, tai kitokios rankovės. Išmatavimai 150 cm, pasirinkti vieną motociklo kelnes man visada buvo didžiulis: visi jie paprastai yra 10–15 cm per ilgi. Mat motociklo kelnės, kaip ir kombinezonai, dar dažniau kuriamos pagal šią „lango manekenę“. Jei esate mažas su klubais ir formomis arba labai aukštas su labai plonomis kojomis: jums bus sunku rasti motociklo kelnes, tinkančias jūsų kūno tipui. Šiuo konkrečiu atveju rekomenduoju rinktis motociklines kelnes su suveržiamomis ąselėmis ties blauzdomis, čiurnomis ar klubais. Daugelis prekių ženklų siūlo šią alternatyvą.

Paprastai tariant, motociklo kelnės turi būti prigludusios ir patogios. Vairuotojo padėtyje jis neturėtų prasiskverbti ties juosmeniu. Ir apsaugos turi natūraliai priglusti prie jūsų sąnarių (kelių, klubų). Džinsai ir odinės kelnės laikui bėgant derės, jei esate tarp dviejų dydžių, nedvejodami rinkitės mažesnį. Tas pats su tekstilinėmis kelnėmis.

Kaip išmatuoti moteriškų motociklų kelnių išmatavimus?

Prekiniai ženklai dažniausiai siūlo išmatuoti juosmens apimtį. Jie taip pat gali pasiūlyti išmatuoti klubų, dubens, tarpkojo arba, rečiau, bet egzistuoja (ypač tarp DXR), jūsų dydis.

  • Dėl juosmens apimties: matuoklį nustatykite bambos lygyje arba ten, kur juosmuo yra siauriausias (žemiau paskutinių šonkaulių), ir išmatuokite apimtį. Žr. atitikmenų lentelę / dydžių vadovą.
  • Klubų apimtis: padėkite matavimo juostą čia klubų lygyje, įskaitant sėdmenis (kur klubai yra plačiausi), ir žiūrėkite lentelę.
  • Vidinė siūlė: tai ilgis tarp tarpkojo ir kelnių apačios, matuojamas matavimo juosta, o idealiu atveju - partnerio.
  • Paprastai dydį žinote, bet galite paimti dar kartą (basomis kojomis ir galva tiesiai, į sieną) ir nurodyti cm.

Dar kartą reikia atsižvelgti į motociklo kelnių tipą. Motociklo džinsai bus labiau prigludę nei tekstilinės kelnės trail kategorijoje / nuotykis. Kaip ir apsaugos... Jei kelnėse yra apsaugos ant klubų, būkite atsargūs, jos gali susidaryti įspūdį, kad jos yra šiek tiek mažos.

Kokio dydžio pirštines rinktis?

Pirštinės yra tinkamo dydžio, kai ištiesus ranką pirštų galiukais lieka keli centimetrai. Jūs iš esmės nelieskite. Šie keli centimetrai leidžia jaustis patogiai, kai rankos yra ant motociklo rankenos, o kumštis beveik sugniaužtas. Jei pasieksite pirštinių galą ištiesę ranką, beveik neabejotina, kad kelyje atsidursite su per mažomis pirštinėmis. Taip pat pridurkime, kad žieminės pirštinės turėtų suteikti jums šiek tiek didesnę maržą nei įprasta. Odinės pirštinės gali būti šiek tiek labiau prigludusios (nes laikui bėgant ištemps).

Kaip atlikti matavimus?

Jei norite įsigyti motociklininko pirštinės tačiau internetu paprastai negalėsite jų išbandyti. Tokiu atveju rekomenduojame išmatuoti plaštakos apimtį: be nykščio, delno sąnarių lygyje. Vietoj to išmatuokite pirmaujančią ranką, ty dešinę, jei esate dešiniarankis, ir kairę, jei esate kairiarankis. Tada žiūrėkite dydžių vadovą, kurį rasite gaminio lape. Pirštinės tarp dviejų dydžių visada pirmenybę teikia didesniam dydžiui.

Motociklo batai, batai ir kiti sportbačiai

Dėl batų paprastai problemų neturėtų kilti. Tiesiog paimkite įprastą dydį. Nesvarbu, ar tai batai, kulkšnies batai ar motociklo sportbačiai. Su motociklo batai, kaip ir su švarku, jei esate tarp dviejų dydžių, rekomenduojame didesnį dydį. Per siauras motociklo bagažas gali greitai pasirodyti nemalonus... Nors kai kurie turi polinkį „augti su laiku“, kaip sakoma, atsipalaiduoti. Dar kartą patariame pasidomėti klientų komentarais po jus dominančių aulinukų, sportbačių ar kulkšnių gaminių lapeliu. Gali būti labai naudingų komentarų!

Kokio dydžio motociklo šalmas?

Apskritai, už motociklininkų šalmai, nėra lyties skirtumo. Vienintelis skirtumas, kurį jums gali pasiūlyti prekės ženklai, bus dizaino (žinoma, rožinė, gėlių ir genčių dizaino moterims... – be komentarų).

Šalmų dydžiai linkę keistis priklausomai nuo prekės ženklo. Dar niekas nesutiko pasiūlyti universalių dydžių. Štai kodėl daugelis dviratininkų linkę būti ištikimi tam pačiam prekės ženklui... radę tobulą dydį ir patogumą. Taip pat dėl ​​tos pačios priežasties, perkant kiekvieną naują šalmą, patariame atsižvelgti į galvos dydį ir patikrinti atitikmenų lentelę.

Forma adventure žemi cross batai, išbandyti bekelėje

Kaip išmatuoti šalmo išmatavimus?

Norėdami sužinoti savo šalmo dydį, išmatuokite galvos apimtį virš antakių (1–2 cm aukščiau), ausų lygyje ir pakaušio dalyje (kur jis labiausiai matomas). Išmatuokite naudodami matavimo juostą (arba virvelę, kurią vėliau išmatuojate) ir žr. atitikmenų lentelę dydžio vadove.

Kalbant apie ausines, mes linkę rinktis tas, kuriose mums patogu. Klaida. Gerai, kad šalmas šiek tiek suspaudžia kaukolę, ypač jei jis naujas. Šalmo viduje esančios putos laikui bėgant tikrai atsipalaiduos ir nusistovės. Būkite atsargūs, tai neturėtų būti skausminga ar palikti pėdsakų ant veido po dėvėjimo. Kai pasukate galvą, tinkamo dydžio šalmas seks jūsų judesį iš tikrųjų nejudėdamas. Tarp dviejų dydžių čia patartina rinktis mažesnį. Galiausiai, draugai su akiniais, nepamirškite pasimatuoti šalmo su akiniais, kad įsitikintumėte, jog jie jūsų netrukdys. Tačiau jūsų atveju pirmenybė teikiama reaktyviniams ir moduliniams šalmams.

Nepamirškite, kad Motoblouz grąžinimas nemokamas. Jei nesate tikri dėl dviejų dydžių, geriau užsisakyti abu (arba vieną, tada kitą), pasimatuoti namuose ir grąžinti jums netinkantį modelį. Mes suprantame ir norime žinoti, kad esate tinkamoje įrangoje ir esate saugūs!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo