Sekite mus :

Kasdieninė įranga moterims: kaip išsirinkti tinkamą?


Moteriškos dovanos idėja motociklui

Daugelis straipsnių, skirtų „moterims“, prasideda „ motociklais važinėja ir moterys, ir joms puikiai sekasi“. Tarsi tai nustebintų, lyg motociklai būtų skirti vyrams... bet kai kurios moterys pradėjo ir, nepaisant visų šansų, yra gana talentingos (pastebėsite, kad kursyvu paimtos ištraukos yra paimtos iš kitų straipsnių ir (arba) pažymėtos ironišku tonu). Ponios, siūlau jums įveikti visus šiuos stereotipus. Mums nereikia niekieno patvirtinimo, kad galėtume siekti savo aistros. Tačiau aišku, kad mums reikia tinkamos įrangos. Pažiūrėkime čia kaip tinkamai apsirengti, kai esi moteris ant motociklo. Link kokia kasdienė įranga moterims apsisukite ir, svarbiausia, ar galite pasirinkti vyrų skyriuje (dažnai geriau nei moterų skyriuje, būtinai).

Būtiniausia motociklų įranga (vyrams ir moterims)

Prieš pereidami prie reikalo esmės, grįžkime prie šios įrangos. Ko reikia kasdien praktikuoti savo aistrą?

 • Visada važiuojančiai dviratininkei, kuri savo motociklą naudoja kaip pagrindinę transporto priemonę eidama į darbą, apsipirkti ar tiesiog pasivaikščioti, reikės šalmo, pirštinių ir motociklininko striukės. Pirmieji du yra privalomi (šalmas ir pirštinės), trečiasis primygtinai rekomenduojamas. Dėl šalmo ar striukės tipo čia nėra jokių pasiūlymų, išskyrus pasirinkti CE patvirtintą įrangą, atitinkančią Europos standartus. Taip pat rekomenduojame visoms kelionėms avėti kelnes ir motociklo batus... Tačiau suprantame, kad nebūtinai lengva visapusiškai apsirengti, kad eitumėte pasiimti sviesto į vietinį prekybos centrą.
 • Savo ruožtu, nuotykių kupina dviratininkė, keliaujanti po pasaulį atrasdama takai labiausiai pasislėpusiam, reikės ir striukės (gana techninės, universalios), šalmo ir pirštinių (beje, nebūtinai visose pasaulio šalyse, bet labai rekomenduojama). Be to, čia rekomenduojame motociklo kelnes, dar kartą technines ir pritaikytas keliui, taip pat porą batų ar pusbačių, apsaugančių pėdas ir blauzdas.

Sekmadienio dviratininkams ir/ar keleiviams parašėme jums skirtą straipsnį, kurį kviečiame perskaityti: kokius motociklo drabužius pirkti, kai esate keleivis ar kartais dviratininkas.

Forma adventure žemi cross batai, išbandyti bekelėje

Ko tiksliai verta motociklų įranga moterims?

Įranga, atitinkanti jūsų kūno tipą

Prieš kelerius metus kai kurios įmonės suprato, kad motociklizmas nėra skirtas vyrams... O moterys, kasdienės baikerės ar nuotykių ieškotojai, buvo įdomus taikinys. Tada pradėjome kurti specialiai mums, moterims, sukurtas, sukurtas, sukurtas kolekcijas, kuriose yra tam tikrų gamybos skirtumų. Palyginti su vyriškomis kolekcijomis,

 • striukės bus labiau prigludusios, kad geriau atitiktų mūsų kūno formas,
 • batus bus galima įsigyti mažesnių nei 39/40 dydžių,
 • pirštinės taip pat bus mažesnės/plonesnės,
 • o kojų ilgis kartais gali būti reguliuojamas...

Tai ne tik stiliaus, bet ir, svarbiausia, vairavimo patogumo ir saugumo klausimas. Važiuojant su mūsų kūno tipui pritaikyta įranga išvengsite prasto vėjo pasipriešinimo ir galėsite be vargo manevruoti žvėrį.

Ir pagal tavo skonį?!

Vėliau, kalbant apie spalvas ir raštus, taip pat buvo bandymas prisitaikyti iš kai kurių įrangos gamintojų... Čia kalbu apie bandymą, nes rezultatas ne visada pateisina mūsų viltis ar lūkesčius. Idėja dalijasi bent jau dauguma Motoblouz testuotojų. Daugelis modelių iš tikrųjų bus juodos, baltos arba rožinės spalvos (nes žinoma, kad rožinė yra išskirtinių moterų spalva...), su gėlių ar genčių motyvais. Taigi.

Atkreipkite dėmesį, kad aš nekalbu apie VISŲ prekių ženklų įrangą. Laimei. Kai kurie tai gerai suprato (pavyzdžiui, ypatingas Helstons paminėjimas), kad moterys galiausiai nori to paties, kaip ir vyrai: pasirinkimo ir kokybės. Jei kokybė yra, tai ne visada būna pasirinkus. Jis dažnai nori būti apribotas. Ir jei miesto, vintažinių, kavinių racer pasaulis pradės vystytis šia kryptimi, mes vis dar esame toli nuo jo visatoje nuotykis / takas. Deja, spalvos, tonai ir įrangos modeliai yra pirmoji priežastis, kodėl mes ieškome kitur, o ypač tarp vyrų, kur pasirinkimas daug platesnis ir spalvos nėra stereotipinės (tiesą sakant, mėlynos spalvos randame ne TIK vyriškuose skyrius...)

Ar vyriška motociklo įranga priklauso jūsų dviračiui?

Prieš kelerius metus, kai pradėjome leistis į smėlio ir purvo reljefą (su savo partneriu), norėjau susirasti batus nuotykis. Patikėkite, misija nebuvo lengva. Kalbant apie moteris, pasirinkimas buvo labai mažas. O pasirinkimas apsiribojo genčių ar gėlių raštais, kaip jau minėta. Taigi, nuėjau pasižiūrėti vyrų. Bėda ta, kad man 36 dydis... Ne visada lengva rasti tarp moterų, įsivaizduokite tarp vyrų. FYI: Aš pasirinkau forma ADV Tourer batai kurie demonstruoja po kelias gėles šen bei ten, neturi pasirinkimo, bet kurie savo darbą atlieka tikrai gerai.

Kaip minėjome aukščiau, tinkamo dydžio ir kirpimo motociklų įrangos pasirinkimas yra vairavimo komforto ir saugumo klausimas. Taigi sakyčiau, kad taip, galite pažvelgti į vyrišką pusę, bet taip pat sakyčiau, kad rinkitės įrangą (ypač švarkus ir kelnes) su užveržiamomis ąselėmis ir kitais užsegamais mygtukais, kad tiktų jums kuo geriau. Nes didžioji dalis vyriškos įrangos apskritai yra platesnė... Platesnė, sunkesnė, stambesnė. Gerai, kad gali taip prisitaikyti prie savo kūno. per, kaip minėjome, suveržiamieji skirtukai, tamprės, spaustukai ir kt. Kitas variantas – taip pat kreiptis į prekių ženklus, kurie yra maži, jei esate mažo dydžio arba kurie siūlo daugiau nei vieną drabužių dydį!

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamą kasdienę įrangą moterims?

Pirštinės, šalmas, švarkas, kelnės... Viskas priklauso nuo to, apie kokią įrangą čia kalbame. Todėl, siekiant tikslesnės informacijos, patariu kreiptis į mūsų vadovus: striukės vadovas, pirštinių vadovas ir kelnių vadovas, ir dydžio vadovas. Tačiau apskritai būtina pasirinkti motociklo įrangą, kuri atitiktų jūsų dydį. Ir, tiksliau, į jo morfologiją. Vėlgi – stiliaus, vairavimo komforto ir saugumo klausimas. Įsivaizduokite, vairuojate motociklą su pirštinėmis, batais, šalmu ar per didele striuke... Ir iš karto, supranti. Taigi, apibendrinant:

 1. pageidautina kreiptis į vyriškus modelius, kurių prekės ženklai yra nedideli, arba į moteriškus modelius (atminkite, kad švarko ar kelnių „kirpimas“ neturi reikšmės, nes motociklo įranga jums niekada nebus 100% tinkama)
 2. nedvejodami naudokite dydžio vadovus, kurie pagal jūsų išmatavimus ir išmatavimus nurodys jums tinkamą prekės ženklo dydį
 3. galiausiai pirmenybę teikite įrangai, kuri siūlo reguliavimo galimybes: Velcro užsegimo ąselės, su užsegimu arba reguliuojama juostele, ties riešais, rankovėmis, apykakle, juosmeniu, kulkšnimis; komforto įdubimai ir kitos elastinės vietos

Galiausiai, nepamirškite vieno dalyko: Motoblouz grąžinimas yra nemokamas. Niekas netrukdo jums išbandyti ir grąžinti gaminį, jei susidaro įspūdis, kad jis plūduriuoja šiukšlių maiše!

Rev'it Tornado 3 moteriškų kelnių testas

Kiti dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti

Visam laikui pasirinkti kasdienę įrangą, pagaliau atkreipkite dėmesį:

 • su CE patvirtinimu, būtina norint vairuoti legaliai,
 • apsaugos elementai (alkūnių, kelių, pečių, klubų, nugaros apsaugos) ir matomumas
 • pasirinkti sezonui pritaikytą įrangą (žieminę striukę, vasarines pirštines), kad pagerintumėte vairavimo komfortą
 • ir pritaikyti praktikai (keliuose, nuotykiuose, mieste).

Vėlgi, mūsų vadovai buvo specialiai sukurti tam, kad padėtų jums rasti tinkamiausią įrangą. Nedvejodami pažiūrėkite. Pagaliau gal reikia dar keleto moterų motociklų pasaulyje, kad gaminiai būtų kokybiški ir pasirenkami abiejuose skyriuose... Arba kad gamintojai suprastų, paprasčiausiai, kad viskas, kas sukurta vyrams ir tinka ir moterims !

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo