Sekite mus :

Kokį motociklininko šalmą rinktis, kai esate moteris?


kaip išsirinkti moterišką motociklininko šalmą?

Vyras ar moteris, kalbant apie saugumą, nėra lyčių skirtumo. Šalmas yra vienas iš privaloma įranga Prancūzijoje, o ant motociklo, kaip ir pirštinės... Ir tiesa, šiandien sunku įsivaizduoti važiavimą be šios apsauginės įrangos (bent jau Prancūzijoje; vis dar yra šalių, kur tokia praktika įprasta). Ponios, mes turime viską, ko jums reikia išsirinkite sau geriausią šalmą, premier apsaugos elementas jūsų dviratyje!

Ar galite naudoti vyrišką motociklininko šalmą, kai esate moteris?

Kaip jau minėjome, kalbant apie saugumą, nėra lyčių skirtumo. Dėl to nėra didelio skirtumo tarp šalmo vyrų ir kitoje moterų sekcijoje. Juolab kad ir tai svarbu pabrėžti, žmogaus kaukolė nerodo jokio skirtumo tarp vyrų ir moterų... Kiekviena kaukolė yra unikali, nepriklausomai nuo lyties.

Beje, kai kurie prekių ženklai siūlo motociklininkų šalmai moterims. Kuo jie skiriasi? Apskritai jos bus mažesnės (galima iki mažesnių dydžių – pavyzdžiui, nuo XXS), bus lengvesnės (prie to grįšime toliau) ir, žinoma... Juose bus skirtingos dekoracijos ir stiliai. Taip, galbūt (ir, deja) rožinė ir gėlės mums, Moterims.

Motoblouz nedarome skirtumo tarp vyrų ir moterų. Norėdami rasti jums tinkantį šalmą, eikite į kategoriją motociklininkų šalmai, ir pasirinkite. Vienintelis esminis dalykas, kaip matysime žemiau, yra pasirinkti tinkamo dydžio šalmą.

Polikarbonato ekranas, užtikrinantis optimalų matymo lauką, apsaugantis nuo įbrėžimų ir rasojimo, zomšos odinis vidus, dygsniuotas vaizdas su gražiomis siūlėmis...

Motociklininkų šalmų (moterų ir vyrų) reikalavimai

1. Išsirinkite tinkamo dydžio šalmą: kokį dydį pasirinkti?

Šalmo dydis turi įtakos jūsų patogumui, vairavimui ir saugumui. Būtina, kad pasirinkti tinkamo dydžio šalmą kad netrukdytų jums vairuojant ir suteiktų jums geriausią apsaugą (per didelis šalmas susidūrimo atveju greičiausiai paslys, sumažins jūsų matymo lauką ar net pabėgs). Deja, nepadeda tai, kad visų prekių ženklų dydis skiriasi... Tačiau padeda Motoblouz gaminių lapuose esantys dydžių vadovai. Jūsų bus paprašyta išmatuoti galvos apimtį, maždaug 2,5 cm virš antakių, einančios per ausis, naudojant matavimo juostą (arba, jei to nepadarysite, virvės ar siūlu ir liniuote) ir peržiūrėti dydžio vadovą. stalo.

Atkreipkite dėmesį: jei dvejojate dėl dviejų dydžių, rekomenduojame rinktis mažesnį, nes laikui bėgant vidinės putos nusėda ir formuojasi pagal jūsų veido formą.

Paprastai prekės ženklai siūlo kelių skirtingų dydžių šalmus (kai kurie siūlo platesnį asortimentą nei kiti), kartais jie taip pat siūlo kelis apvalkalo / apvalkalo dydžius.

Užsidėjus galvą, kaip žinoti, ar šalmas yra tinkamo dydžio?

Jis turėtų jus spausti, netrukdydamas kvėpuoti, turėtumėte jaustis suspaustas, bet neskaudėti smilkinių (ar turėti kitą skausmingą suspaudimo tašką). Jūsų šalmas turi turėti gerą pusiausvyrą aplink kaukolę ir reguliariai apsaugoti. Uždarytos ausinės seka jūsų galvos judesius nejudėdamos. Tinkamo dydžio šalmas pirmą kartą užsidėjus paliks gražų pėdsaką kaktoje! (bet praeis, būkite tikri). Be to, mes taip pat rekomenduojame atlikti pirštų testą bandant savo šalmą: jei rodomasis pirštas patenka tarp kaktos ir šalmo, pastarasis yra per didelis. Galiausiai atminkite, kad šalmą reikia išbandyti su akiniais, jei juos nešiojate.

Dėvėti Astone SUPER RETRO šalmą, kartu su kauke DEXTER BINOCLE

2. Pasirinkite standartus atitinkantį šalmą: kaip sužinoti, ar šalmas yra patvirtintas?

Kitas esminis elementas, žinoma, yra jo patvirtinimas keliuose. Norėdami sužinoti, ar jūsų moteriškas motociklininko šalmas viskas gerai, jame turi būti:

  • cE ženklinimas
  • standartinis numeris, ECE 22.06 2023 m
  • gamintojo pavadinimas, prekės ženklas, modelis...

Kaip išsirinkti tinkamą moterišką motociklininko šalmą?

Na, kaip minėjome, pirmiausia svarbu pasirinkti a moteriškas motociklininko šalmas kuris atitinka įsipareigojimus, patvirtinimus ir tinkamo dydžio. Aukščiau matėme, kaip pasirinkti tinkamą dydį ir patikrinti jo patvirtinimą. Grįžkime prie kitų lemiamų elementų renkantis apsauginį šalmą.

Svorio reikalas

Be dydžio, vairavimo patogumui atkreipkite dėmesį į šalmo svorį. Per sunkus šalmas spaudžia kaklą ir gali sukelti skausmą vairuojant. Dėl to nepatogus vairavimas reiškia nemalonų vairavimą ir nelabai saugų. Be to, jei dėl per sunkaus šalmo judesiai sulėtėja ar net apsunkinami, jūsų saugumas vėl rizikuoja. Kad vairuotumėte geriausiai, pasirinkite pakeliamą šalmo svorį.

Nuo prekės ženklo iki kito, nuo vieno modelio iki kito ir nuo vienos medžiagos iki kitos (žinoma, kad anglies pluoštas yra lengvesnis nei plastikas ar stiklo pluoštas): šalmo svoris gali skirtis. Motoblouz gaminių lapeliuose visada rasite nuorodą apie šalmo svorį... O jei nežinote koks tinkamas svoris, nedvejodami palyginkite pagal modelius (ir rinkitės pvz lengviausią) arba skaitykite klientų atsiliepimus ir susijusius esė.

Visas veidas, purkštukas, modulinis: pasirinkite šalmo tipą pagal savo naudojimą

Mes kalbėjome apie svorį, žinokite, kad pats šalmo tipas turi įtakos svoriui:

  • reaktyvinis šalmas laikomas lengvesniu, apie 1200 – 1500 g (taip pat reikia pasakyti, kad trūksta nemažos šalmo dalies, lyginant su visu veidu)
  • a modulinis šalmas (su pakreipimo sistema ant smakro) paprastai yra sunkesnis nei a viso veido šalmas (apie 1600 – 1800 g ar net daugiau moduliniams)
  • visureigių šalmas yra tarp dviejų, tarp viso veido ir reaktyvinio

Tačiau nebūtinai ketiname rinktis a cross šalmas ryte eiti į darbą motoroleriu... Šalmo tipo pasirinkimas priklauso ir nuo jūsų praktikos. THE reaktyvinis šalmas paprastai labiau tinka miesto / priemiesčio aplinkai ir motoroleriams; integralas (geresnė garso izoliacija, geresnė apsauga) tinka kelionėms, pasivaikščiojimams ir kasdieniam naudojimui; modulinis šalmas paprastai siūlo kažką tarpinio.

Patarimas: mokydamiesi motociklo pažymėjimo, mokyklos paprastai rekomenduoja visą veidą dengiantį šalmą (didesnis aprėptis).

Vairavimo komfortas

Dydis ir svoris nėra vieninteliai veiksniai, darantys įtaką vairavimo patogumui. Taip pat galite atkreipti dėmesį

  • šalmo vėdinimo sistemos (svarbios vasarą, bet ir žiemą, nes mėgstame važiuoti su rūku)
  • ekranas arba ekranai (regėjimo laukas, kremas nuo saulės, Pinlock?)
  • ar putos nuimamos ar ne? Nuimamos putos visada yra pliusas... nes jas galima skalbti! O važiavimas su švariu šalmu, atrodytų, nieko, turi daug įtakos jūsų patogumui.

Išvykus keliuose, paskutinis elementas taip pat gali turėti įtakos jūsų patogumui, tai yra garso izoliacija. Jūsų šalmas neturėtų jūsų izoliuoti nuo kelio, bet vis tiek apriboti vėjo triukšmą... Nedvejodami perskaitykite komentarus ir šalmo testus, ypač #EnjoyTheRide, kad sužinotumėte, koks yra pasirinktas modelis, ar ausinės yra triukšmingos, ne.

Turėdami visa tai, turite visus elementus, kuriuos galite pasirinkti moteriškas motociklininko šalmas. Taip pat noriu pakartoti, kad kilus abejonių daugiau informacijos apie naudojimui skirtus šalmus rasite Motoblouz produktų lapų komentaruose ar net naudotojų testuose. Taip pat nepamirškite, kad Motoblouz suteikia galimybę nemokamai grąžinti. Tad jei jūsų užsakytas šalmas netinka, visada galite jį pasikeisti! Geras kelias.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo