Sekite mus :

Cross Rider įranga, BA BA


Ar jums sunku rasti kelią tarp visų šių produktų? Neišsigąskite, šis mažas vadovas padės jums nustatyti geriausius cross šalmus, aprangą ir batus. Pamatysite, tam tikros Motoblouz techniniuose lapuose nurodytos gaminio charakteristikos leis viską sutvarkyti akimirksniu. Sužinokite, kurie iš jų čia!

Greita prieiga:

 1. Cross šalmas
 2. Cross įranga ir pirštinės
 3. Cross batai

Cross šalmo pasirinkimas

Centrinė jūsų cross įrangos dalis? Galvos apdangalas! Renkantis gerą motokroso šalmas akivaizdžiai atitinka apsaugos, bet ir komforto reikalavimus, ypač ilgų užsiėmimų metu. Nepamirštant tam tikrų esminių praktinių aspektų, kad juo būtų kuo paprasčiau naudotis.

Fox cross šalmas

Fox V3 RS šalmas su pluošto apvalkalu

Apsauga: pluoštas, įpurškiamas ar anglis?

Korpusas (arba šalmo apvalkalas) gaminant gali naudoti kelias medžiagas:

 • Sušvirkšta: Tai yra polikarbonatas, karštas įpurškiamas į formą, veikiant slėgiui, todėl pavadinimas „įpurškiamas“. Ši medžiaga suteikia didelę dizaino laisvę ir patenkinamą apsaugos lygį prieinamiausia kaina.
 • Pluoštas: Tai dervų mišinys pritvirtintas prie pluošto matricos, dažnai trijų kompozitų ar stiklo, jai įgyvendinti reikalingas specializuoto darbuotojo įsikišimas, o tai turi įtakos kainai. Labai gaila, nes pluoštas sugeria smūgio bangą labiau nei įpurškiama medžiaga, o dėl vienodos apsaugos dažnai yra mažesnis svoris.
 • Anglies pluoštas : Kilęs iš aeronautikos, anglies pluoštas leidžia žymiai sumažinti kriauklių, taigi ir cross šalmų, svorį. Kaip ir galima tikėtis, tai yra brangiausia medžiaga.

Svarbi dangtelio prigimtis. Tačiau verta stebėti kitus dalykus. Tam tikros technologijos taip pagerina šios motokroso įrangos apsaugos lygį. Taigi amortizuojantis dangtelis gali būti pagamintas iš EPS (putų polistirolo), kurio tankis yra du arba trys, priklausomai nuo kaukolės sričių. Smūgio bangos perdavimas bus geriau absorbuojamas nei naudojant vieno tankio EPS.

Airoh AMS2 sistema

Detalė apie Airoh AMS2 sistemą ir jos dvigubą vidinį EPS įdėklą

Taip pat atkreipkime dėmesį į patentuotų technologijų, tokių kaip mIPS arba AMS2 sistema iš Airoh, kurie apriboja motociklams įprastų sukimosi ir kampinių smūgių žalą.

Galiausiai, nepamirškime svorio svarbos: a lengvas cross šalmas gali apriboti gimdos kaklelio pažeidimus dubenėlio atveju, nes sumažina sverto efektą. Dar tikresnis pastebėjimas vaikui. Taip pat nepamirškite patikrinti, ar jus dominantis modelis yra suderinamas su universalia gimdos kaklelio apsauga (arba kaklo įtvarais). Norėdami tai padaryti, jis tiesiog turi turėti kuo platesnį pagrindą. Trumpai tariant, dėl to juos reikia patikrinti saugumo požiūriu, kai ateina laikas rinktis!

Visureigio motociklininko šalmo patogumas: Oro, daug oro!

Geras cross šalmas turėtų palepinti galvą. Neįmanoma įsivaizduoti lenktynių ar motociklo treniruočių popietės geriausiomis sąlygomis, jei tai jums nepatogu!

Visų pirma, vėdinimo sistema turi būti pakankamai efektyvi, kad būtų išvengta perkaitimo. Mankštos metu, net ir žiemą, prakaitas greitai permirktų vidų. Todėl tokio tipo įranga turi skatinti piloto aušinimą. Ištirkite oro įleidimo angų užimamą paviršiaus plotą ir jų skaičių, kad užbaigtumėte tai, kas nurodyta techniniame lape.

Visi šiuolaikiniai šalmai turi nuimamas ir plaunamas vidines putas, kad galėtumėte pradėti kitą seansą geriausiomis sąlygomis.

Kaukė įdėta į cross šalmą

Korpuso angos dydis turi įtakos kaukės priėmimui

Taip pat verta žiūrėti

Geriausias motociklininko šalmas turės didelę angą korpuse, kad tilptų cross kaukės įspūdingiausias.

Dvigubo D sagties buvimas taip pat būtinas norint gauti naudos iš homologacijos motokroso varžybose. Taip, mikrometrinė kilpa būtų pašalinama!

Pasirinkite savo šalmo dydį

Paprasčiausias dalykas yra pasitikėti tuo, ką matuojate patys. Matavimo juosta arba virvele paimkite galvos apimtį 2,5 cm virš antakių. Tada naudokite „galvos apimties / tiekėjo dydžio“ atitikmenų lentelę, esančią jus dominančiame gaminio lape, kad surastumėte tinkamą dydį.

Greitai pažvelgę ​​į klientų atsiliepimus apie kitus vairuotojus taip pat galėsite sužinoti, ar konkretus modelis turi kokių nors specifikų, susijusių su dydžiu.

Daiktai, kurie pakeis:

 • Pluošto apvalkalas arba dar geriau anglis
 • Lengvumas (ypač ilgoms sesijoms)
 • Sistemos nuo sukimosi smūgių, tipo MIPS
 • Gerai suprojektuota ventiliacija

Ženklai: Shot , Fox , Thor , Kenny , ProV , Bell , Airoh , o'neal…

Mathilde Denis ir jos Kenny cross apranga

Mathilde Denis ir jos Kenny cross apranga

Tekstilės įrangos pasirinkimas: kelnės, džersis ir cross pirštinės

Jūsų visureigio aprangos stilius (ir atitinkamos pirštinės!) yra svarbus norint išsiskirti tarp pilotų. Tačiau nepamirškite atsižvelgti ir į komplekto kokybę bei komforto galimybes. Tai tikrai gali paveikti vairavimo malonumą!

Cross apranga

Siekiant maksimalaus mobilumo, svarbu turėti a cross apranga patogus, leidžiantis laisvai judėti. Dydis turi būti tinkamas, nei per ankštas, nei per laisvas, tik pakankamai vietos, kad po apačia būtų galima nešioti apsaugines priemones – viršuje yra akmeninė apsauga, seilinukas arba liemenė, o apačioje – kelių pagalvėlės arba ortozės. Sveikas protas diktuoja, kad kuo daugiau startuosi, tuo labiau save saugosi, nes padarysi daugiau klaidų nei pažengęs motociklininkas!

Komfortas taip pat priklauso nuo jūsų kūno šilumos valdymo. Todėl rekomenduojame dėvėti sportinius termo apatinius, pritaikytus pagal sezoną.

Ženklai: Alpinestars , Shot , Fox , Thor , Fly , Kenny , pull'in, ProV , o'neal…

Cross megztinis

Pagaminta iš poliesterio, cross dažnai naudingi perforuoti tekstilės arba tinkliniai įdėklai, skirti geresnei vėdinimui strateginėse vietose. Nugara pailginta, kad netikėtai neišlįstų iš kelnių (nieko labiau erzina). Tobula tekstilė yra elastinga, kad būtų patogiau, ir pakankamai tvirta, kad neplyštų net menkiausio kontakto metu.

Siekiant didesnio patvarumo, pirmenybė teikiama sublimuotajai grafikai.

Daiktai, kurie pakeis:

 • Elastinga, bet atspari tekstilė
 • Vėdinamos patalpos
 • Sublimuota grafika, patvaresnė
Cross motociklininkas, vilkintis Fox apranga

Jūsų cross neturėtų būti nei per platus, nei per ankštas

Cross kelnės

Priešingu atveju labiau techninis nei viršuje cross kelnės taip pat turi didesnę kainą. Dėl daug didesnės trinties gamyboje naudojama tekstilė pasižymi puikiu atsparumu dilimui. Tarpkojyje ir po sėdmenimis dažnai randama itin tvirtų medžiagų, kurios atlaikytų pakartotinį kontaktą su motociklu ir variklio skleidžiamą šilumą. Tas pats pastebėjimas dėl blauzdų.

Sritys, kurios glaudžiai liečiasi su motociklu, dalyvaujant važiuojant (ypač kelių viduje), kartais yra išklotos įdėklais iš tekančios odos ar kitų medžiagų, užtikrinančių gerą sukibimą. Būtinas pirštų ir kelių pilotavimui!

Geras prigludimas priklauso nuo elastingos juosmens linijos. Tačiau motokrosas sukrečia lenktynininką ir jo įrangą. Norėdami užtikrinti gerą atramą, stebėkite diržo įtempimo sistemą. Stipriausi naudoja stelažą, panašų į mikrometrines kelio šalmų sagtis.

Daiktai, kurie pakeis:

 • Kelios siūlės, atsparesnės
 • Odiniai intarpai ant kelių
 • Sublimuota grafika, patvaresnė
Justinas Barcia su savo Alpinestars cross pirštinėmis

Justinas Barcia parodo jums savo cross pirštinių vidų, tinkamai paminkštintas

Cross pirštinės

Kadangi važiavimas cross labai priklauso nuo vairo pojūčio, cross pirštinė daug dėmesio skiria jausmams. Dėl to cross motociklininko pirštinės kuo mažiau trukdo natūraliems rankos judesiams ir užtikrina puikų sukibimą su motociklo rankenomis nepalankiomis sąlygomis. Todėl gamyboje randame labai elastinga tekstilė ir dažnai gana vėdinama. Delno pusėje medžiagos paprastai yra storesnės ir atsparesnės (pvz., Clarino) arba net paminkštintos, kad būtų apribotas vibracijos ir pūslių poveikis.

Kai kuriuose gaminiuose yra lanksti sutvirtinimai papildomai sąnarių apsaugai. Silikono atspaudai ant pirštų pagerina svirtelių sukibimą.

Žiemai gamintojai siūlo izoliuotos cross pirštinės, dažnai su neoprenu. Šis techninis pasirinkimas užtikrina, kad valdymo įtaisų pojūtis per daug neprarastų, tuo pačiu užtikrinant pakankamą izoliaciją sportinėmis sąlygomis.

Renkantis dydį, pirmiausia išmatuokite rankos apimtį, laikydami ją atvirą ir ištiesdami visus pirštus. Šiame matmenyje neskaičiuokite nykščio, o matuokite žemiau visų sąnarių, įskaitant mažąjį pirštą. Iš kiekvieno gaminio lape esančios atitikmenų lentelės pasirinkite tinkamą pirštinių versiją. Svarbiausia, kad tokio tipo įranga nebūtų pernelyg laisva. Priešingu atveju delno pusėje jie susiraukšlės ir susidarys pūslės. Taigi pasirinkite tinkamą kirpimą.

Daiktai, kurie pakeis:

 • Sustiprintas arba paminkštintas delnas
 • Minkšti sutvirtinimai ant pirštų
 • Silikoniniai pirštai sukibimui
Fox cross batai

Batų lankstumas kulkšnies lygyje yra kokybiškų modelių prerogatyva

Cross batų pasirinkimas

Profesionalūs motociklininkai sako: cross dviratis valdomas kojomis. THE geriausi motokroso batai todėl derinkite pažangią pėdos ir kulkšnies apsaugą, tačiau nepakeisdami motociklo pojūčio.

Apsaugos ir komforto derinys

Todėl apsauga turi viršenybę prieš cross batų porą. Šia prasme gamyboje naudojamas plastikas, kuris yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų išsikišimus ir smūgius. Skirtingos dalys yra sujungtos su tvirtomis siūlėmis ir termiškai užsandarintos, kad apsaugotų pėdą bet kokiomis aplinkybėmis. Jūsų kaulai, kojų pirštai ir blauzdos yra saugomi. Pridėkite į padą integruotą sutvirtinimą, kad jis nesisuktų, o pėdos saugumas yra didžiausias!

Paprastai prie kulkšnies yra sąnarių sistema, o mažiau atvirose vietose yra įlenkimų, kad būtų lengviau sulenkti bagažinę. Kulkšnies atidarymo ir uždarymo diapazonas yra ribotas, kad apsaugotų jus nuo sužalojimų dubens atveju.

Paprastai kuo aukštesnės klasės cross batų pora, tuo lengviau lankstosi, nepažeidžiant apsaugos. Panašiai, esant panašaus lygio apsaugai, sumažėja svoris, bendra motociklo bagažinės išvaizda ir tūris, kad padidėtų kojų atramos ir palietus pedalus.

Sidi batai veržiami

Metalinės užveržimo sagtys turi turėti jūsų pasirinkimą

Padas, lipdytas arba pasiūtas, bus parinktas pagal praktiką. Slidžioje vietovėje labai pravers mėšlungis, todėl labiau sudomins enduro motociklininkus. Ant batų viršutinės dalies, vidinėje pusėje, gamintojai montuoja sukibimus odinius arba guminius įdėklus, kurie pagerina motociklo sukibimą.

Labai aukštiems, cross batams reikalinga galinga uždarymo sistema. Dažniausiai jį sudaro trys ar keturios užveržimo kilpos, kurios reguliuojamos atskirai per stelažus. Ant kokybiškų batų jie yra pagaminti iš aliuminio ir pasirodė esąs pakeičiamas. Nereikia keisti poros dėl prastos sulūžusios sagties; neblogai ar ne? Ypatingas paminėjimas Sidi , siūlantis daugiausiai atsarginių dalių savo cross batams.

Tinkamo cross batų dydžio pasirinkimas

Norint kompensuoti kojinių storį, dažnai rekomenduojama perpus didinti nei įprastas dydis. Būkite tikri, jei gavus nemalonią staigmeną, Motoblouz grąžinimas nemokamas!

Daiktai, kurie pakeis:

 • Gerai suprojektuoti čiurnos sąnariai
 • Visur esančios apsaugos
 • Bato stambumas, ypač ties pirštu
 • Aliumininės suveržiamos sagtys
 • Daugiausia keičiamų dalių

Ženklai: Sidi , Alpinestars , Shot , Fox , Gaerne , Thor , Acerbis , Kenny , ProV , Forma , Fly , tcx , o'neal…

Peržiūrėkite visą mūsų cross įrangą

Taip pat skaitykite

Cross įrangos pasirinkimas, kai esate moterisCross įrangos pasirinkimas, kai esate moteris
Manon Haudoire, World MX motociklininkė, pataria, kaip pasirinkti moterišką cross įrangą... daugiausia vyrų!

Vaikiškos cross įrangos pasirinkimasVaikiškos cross įrangos pasirinkimas
Šiame straipsnyje, skirtame supažindinti vaikus su motokroso praktika, yra visas skyrius, skirtas MX įrangos pasirinkimui pradedantiesiems motociklininkams.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo