Sekite mus :

Būtiniausi dalykai vykstant į darbą motociklu


Norite važiuoti dviem ratais ir išvengti eismo? Siūlome jums būtiniausių dalykų, reikalingų vykti į darbą motociklu, sąrašą. 

 „Ride to Work Week“, kitaip tariant, skatinant motociklininkus savaitei į darbą važiuoti motociklu. Tai pagerintų nuotaiką, sumažintų kamščius, sutaupytų kuro ir laiko ir pan. Tai labai miela, tačiau neturėtumėte pamiršti kelių būtiniausių dalykų, kad galėtumėte ramiai važiuoti.

Motoblouz mums sunku išsiskirti su savo kalnu... Ir tai net žiemą, nepaisant mūsų regione taip garsaus lietaus. Ir norėdami išlaikyti kursą, turime mažų patarimų (ir šiandien jais dalijamės su jumis!). 

Akivaizdu, kad tai nebaigtinis sąrašas, nepamirštame privalomos dviratininko įrangos (šalmo ir pirštinių) bei tų, kurios primygtinai rekomenduojamos užtikrinti gerą saugumą (striukė, kelnės ir batai).

Komplektas nuo pradūrimo 

Niekas nenori išlyginti padangos pakeliui į darbą ar iš jo. Taigi, norint išvengti riedėjimo ant ratlankio, naudokiteapsaugos nuo pradūrimo rinkinys gali būti naudinga tam tikrose situacijose. Atkreipkite dėmesį, kad tai nepakeičia profesionalaus remonto ar nuleistos padangos keitimo. Tačiau tai gali leisti greitai suremontuoti kelyje ir pasiekti saugią vietą. 

Apsaugantis nuo vagystės 

Eiti į darbą motociklu vilioja. Tačiau kai kuriems tai reiškia baimę, kad jis bus pavogtas. Už tai apsaugos nuo vagystės įrenginys puikiai atliks savo darbą. Su signalizacija arba be jos, tarp įvairių rinkoje esančių apsaugos nuo vagysčių įtaisų, skirtų motociklams, užtikrina gerą apsaugą. Labai svarbu teikti pirmenybę tiems, kurie yra patvirtinti SRA (automobilių sauga ir remontas), kad būtų užtikrinta optimali apsauga. Nėra tokio dalyko kaip geriausias apsaugos nuo vagystės įrenginys, nes jis iš esmės priklauso nuo jūsų turimo motociklo tipo. Norėdami jį transportuoti, Pagunda neštis kuprinę didelė, bet nugara to neatlaikys. Mes suteikiame jums daug patarimų tai straipsnis.

Telefono laikiklis

Telefonų laikikliai motociklai gali pasiūlyti praktinių pranašumų, susijusių su navigacija, bendravimu ir prieiga prie informacijos kelyje. Daugelis motociklų telefonų laikiklių yra reguliuojami ir suderinami su skirtingais telefonų modeliais, todėl jie yra universalūs. Tačiau būkite atsargūs ir nenukreipkite akių į kelią. 

shapeheart magnetinis išmaniojo telefono laikiklis

Kaklo šilčiau 

Kaklo šildytuvas motociklams, dar vadinamiems balaklava, kaklo šildytuvu ar vamzdiniu skareliu, tai motociklininkų dėvimas aksesuaras dėl kelių funkcinių ir komforto priežasčių. 

Net rugsėjį rytai gali būti švelnūs, o vėsus vėjas kai kuriuos atvėsina. Taigi, užuot apsivilkusi žieminę striukę iš karto, o po kelių valandų gailėtis, kaklo šildytuvas gali būti labai naudingas. Kaklas dažnai yra viena iš labiausiai žemos temperatūros veikiamų kūno dalių. Tačiau taip pat galite susidurti su vabzdžiais, šiukšlėmis ir mažomis oro dalelėmis. Kaklo getras gali veikti kaip barjeras, neleidžiantis šiems elementams tiesiogiai liesti jūsų odos.

Lietaus kostiumas 

Norint važiuoti motociklu bet kokiu oru, geriau būti gerai aprūpintam. Ypač kai rugsėjį grįžtame į mokyklą ar darbą, sunku žinoti, ar dangus laikysis visą dieną. Niekas negarantuoja, kad išliksite sausas. Be to lietaus kostiumas bus jums naudinga ištisus metus. Nesvarbu, ar lyjant lietui, pučiant vėjui ar keliaujant, tai yra būtina motociklininko gyvenimo įranga.

Vairuotojo saugumas yra svarbiausias prioritetas, ir šie drabužiai šiuo aspektu atlieka lemiamą vaidmenį. Vairuojant lyjant, gali pablogėti matomumo sąlygos, todėl gali padidėti nelaimingų atsitikimų rizika. Šie drabužiai dažnai yra pagaminti iš šviesą atspindinčių medžiagų arba ryškių spalvų, kad pagerintų vairuotojo matomumą kitiems eismo dalyviams, ypač tamsiu ir lietingu oru.

Prieš lietų jis atlieka savo darbą. Gaila, kad neturi jungties prie striukės

Prieš lietų jis atlieka savo darbą. Gaila, kad neturi jungties prie striukės

Visio Dry purškiklis 

Mes visada laikomės šių prevencinių priedų nuo blogo oro. Ir su lietaus purškalas naujos kartos, su neprilygstamu našumu. VISIO DRY , užtikrina puikų regėjimą lyjant. Mieste skubant nebereikia mauti pirštinės ant skydelio, kad matytumėte aiškiai. Taip įgysite saugumo. 

Kuprinė arba krepšiai 

Aišku, kad viską nešiotis, sunku viską sutalpinti į šias kišenes. Čia yra mūsų motociklų kuprinės ir (arba) sėdmaišiai (arba viršutinis dėklas). Jei norite pasirinkti iš visų pasiūlymų, jums įtakos turės jūsų biudžetas ir jūsų poreikiai. Tačiau mes vis tiek galime paaiškinti kiekvieno iš jų pranašumus.

Motociklo kuprinė

Kuprinė leidžia neštis asmeninius daiktus, tokius kaip dokumentus, raktus, piniginę, telefoną, vandens butelį, pietus ar net darbo kompiuterį. Ir visa tai praktiškai ir saugiai. Antras privalumas yra tas, kad nulipę nuo motociklo galite tiesiog neštis kuprinę, kad galėtumėte neštis daiktus, vaikščiodami, lankydamiesi ar apsipirkdami. Tarp daugybės pasirinkimų kai kurios kuprinės yra atsparios vandeniui, o tai gali apsaugoti jūsų daiktus lyjant lietui. Gan praktiška atvykus rudenį.

Motociklų krepšiai 

Visų pirma turėtumėte žinoti, kad yra balnmaišiai, balnmaišiai ir bako maišai. Visi turi savų privalumų, viskas priklausys nuo jūsų kelionių. 

Tačiau paprastai dėtuvėse yra daugiau vietos nei kuprinėse, todėl jos yra idealus pasirinkimas ilgesnėms kelionėms ar didesnių daiktų gabenimui. 

Gerai pritvirtinti prie motociklo, jie taip pat suteikia daugiau stabilumo nei kuprinės vairuojant.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Nadège Papignies

Motoblouz redaktorius, aš dviratininkas jau 8 metus. Turėdamas tik CB500F, nors kišenėje turiu A licenciją, per metus nuvažiuoju vidutiniškai 10 000 km ✌️

Be komentarų

Pridėkite savo