Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Dainese assen striukė


Naujiems 2017 m. gaminiams Dainese neužmerkė akių į kokybę. Gana ramina šį švarką, kad mes gerai dėvėsime trasoje. Naujausia į trasą atvykusi Dainese Assen striukė yra tiesiai į pirmąją vietą finišo ir apsaugos kategorijose. Beveik pavadinčiau tai aukščiausios klasės švarku, bet jūs turite nuspręsti.

Aptakus dizainas ir optimali apsauga: Dainese Assen striukė demonstruojama trasoje ir už jos ribų (nepriklausomai nuo sezono)

Iš premier žvilgsnio: atpažįstame dainese stilistų prisilietimas, ką jau jautėme žiūrėdami į Velosteris. Dėl savo medžiagų ir spalvų kratinio žinome, kad Assen yra bėgimo striukė... bet tokia, kurią galime įsivaizduoti vilkėdami kelyje. Be to, yra jungiamasis užtrauktukas, skirtas sujungti striukę su apsauginėmis kelnėmis. Tai būtina trasoje, ji taip pat suteikia maksimalią apsaugą įvykus nelaimei kelyje. Kalbant apie spalvas, galimi keli asortimentai, bet visada juoda, balta, raudona*, mėgstamiausios itališko prekės ženklo spalvos.

Kalbant apie fetišą (ar beveik), Dainese Assen yra minkšta ir plona oda, maloni liesti ir dėvėti. Jo didelis pliusas? Dainese pridėjo elastingos tekstilės dalių išilgai ir po rankomis bei aplink pečius. Dėl to jūs įgyjate lankstumo ir lengvumo, kad ir kokia būtų jūsų padėtis. Gana protinga šio tipo striukėms, kurios mėgsta būti demonstruojamos šalia sportinių motociklų. Šie elastingi įdėklai suteikia gerą judėjimo laisvę, net jei esate prigludę. Pastaba: prekės ženklas, kaip ir visi Italijos prekių ženklai, paprastai yra mažas. Kad nesuklystumėte, visada galite pasikliauti mūsų lentelėmis po kiekvienu produktu.

Iš apsaugos pusės tai odinis švarkas turi CE sertifikuotus apvalkalus ant pečių ir alkūnių – maksimalus ilgis. Taip pat prie pečių yra aliuminio įdėklai, kurie suteikia apsaugos. Ir taip, niekada negali būti per daug atsargus. Žinoma, nugarėlėje yra kišenė, kurią galima papildomai pridėti. Striukė taip pat suderinama su g1 ir G2 modeliai. Paskutinis dalykas, Dainese Assen buvo sertifikuotas EPI. Jei tai nėra kokybės garantija! Norėdami sužinoti daugiau, leisiu jums pažiūrėti mano vaizdo įrašą.

*juoda, balta, raudona. 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo