Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Furygan uragano striukė


Furygan 2017 kolekcijoje pučia gaivaus oro gurkšnis! Tiesą sakant, mes pripažįstame tapatybę prancūziškas prekės ženklas visuose naujuose gaminiuose: sportiškumo, klasės ir agresyvumo. Paskutinis furygan Hurricane striukė yra tos pačios krypties: jis atrodo gana blaivus, net sportiškas ir šiek tiek agresyvus su bjauria nagų žyme ant krūtinės (galima raudonos, baltos, mėlynos arba žalios spalvos). Tai iš tikrųjų yra tai, ką pastebite iš premier žvilgsnio: uragano* nagai stulbina.

Įspėjimas apie audrą keliuose: sutelkite dėmesį į Furygan Hurricane“ striukę

Stiprus vėjas, smarkus lietus, slegianti saulė: uraganas prisitaiko prie visų situacijų (nors audros atveju mes jį dažniau matome*). Akivaizdu, kad kaip Titan Evo jau pristatė PEB vaizdo įrašetada jame yra vandeniui atspari ir kvėpuojanti apsauga nuo lietaus membrana ir centrinis vandeniui atsparus atvartas. Jame taip pat yra a nuimamas termiškai paminkštintas pamušalas kuris padidina izoliaciją žiemą, su tinkleliu po pažastimis (kad visada išliktų sausa). Kad būtų dar labiau izoliuota, ypač nuo vėjo, ši Furygan striukė gali būti prijungta prie a tekstilines kelnes to paties prekės ženklo, dėl jungiamojo užtrauktuko nugarėlės apačioje. Tik tam, kad sukurtų barjerą nuo skersvėjų, taip pat gana praktiška nešiojant dubenį ant nugaros.

Į kalbant apie apsaugą, naujas vaikas kvartale nuo Furygan buvo sertifikuota kaip AAP, o tai reiškia, kad jis puikiai išlaikė visus vartotojo testus (bet vis tiek ant vairo). kaip? Dėka laimėjusio derinio: didelio tvirtumo poliesterio išorėje, kuris yra ypač atsparus dilimui, ir jo D3O alkūnių ir pečių apvalkalams. Pats D3O yra patvirtintas CE – medžiaga, kuri yra lanksti ir itin standi smūgio atveju. Tik nugaros apsauga nepateikiama... bet Furygan Hurricane striukė suderinama su nugaros apsaugomis „Centrinis nugara“ 1 lygis ir „Visas atgal“ 2 lygis (neprivaloma).

Trumpai tariant, sportiškas pjūvis, gera izoliacija ir didelis atsparumas, Hurricane yra gana stilingas a tekstilinė striukė

*Uraganas (EN) = uraganas 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo