Sekite mus :

Vaizdo įrašas: ProV Skud cross šalmas


Ten proV prekės ženklas mums įrodo – negalvojama – kad galite rasti pilnai įrengtą cross šalmą net ir turėdami nedidelį biudžetą. Šis ProV šalmas nesugadins jūsų piniginės, nekeldamas kompromisų dėl savo saugumo ar dizaino. Be to, kalbant apie išvaizdą, čia yra vienas, kuris neslepia savo pomėgio cross : aštrūs kampai, išsikišę kraštai, agresyvios linijos. Ši stilinga išvaizda dera su ergonomika, skirta naudoti bet kurioje reljefoje. Tiesą sakant, ProV Skud cross šalmas yra suderinamas su kaklo petnešos tipo kaklo apykaklės, o jo plati veido anga telpa visų dydžių cross kaukė.

Visureigio viršūnėje: Cross ProV Skud šalmas?

Karūnos pusėje reikia prisiminti du dalykus. Ji polikarbonato apvalkalas sumažina jo svorį ir maksimaliai padidina jūsų apsaugą. Dvi gana geros savybės, kurių reikia imtis, kai reikia susikoncentruoti į lauką. Kad jus pamirštų, Skud yra su patogiomis putomis, kurios puikiai palaiko. Kitas geras dalykas, jie yra nuimamas ir plaunamas. Net jei važiavimas bekelėje neapsaugo nuo purvo ir dulkių, kiekvieną kartą važiuodami iš naujo galite nuo jų apsisaugoti.

Antras dalykas, kurį reikia atsiminti, yra šie dviejų dydžių dangteliai kad išvengtumėte lemputės efekto. Taip, nes vieno apvalkalo dydis XS šalmui reiškia neproporcingą išvaizdą. Ten tikrai rasite šalmo dydį, pritaikytą jūsų galvai ir jūsų dydžiui.

Mažai papildomos: su oro įleidimo angomis po smakro apsauga ir kaktos lygyje, ProV Skud cross šalmas užtikrina, kad jums nepritrūks oro. Netgi ant žemės. Galiausiai, didelis skydelis, kuris dar kartą patvirtina cross stilių, taip pat yra lengvai reguliuojamas ir nuimamas. Visa tai už super prieinamą kainą! Jei nežinai kuri cross šalmas pasirinkti pradėti, galime tik rekomenduoti Skud... kuris pasiteisins.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo