Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Alpinestars sp z drystar pirštinės


Pakanka paprasto žvilgsnio, kad suprastume, jog esame a produktas, įkvėptas GP Pro. Dviejų atspalvių modelis, apsauginis apvalkalas, ilgi rankogaliai... Trumpai tariant alpinestars SP Z Drystar pirštinės parodyti tikrą lenktyninį vaizdą. Tačiau tarp mūsų tai tikrai nenuostabu itališkas prekės ženklas kuri aprūpina Márquezo kalibro vairuotojus. Tiesą pasakius, naujausi Alpinestars puikiai slepia savo žaidimą. Šios pirštinės neapsiriboja trasomis. Jie skirti aprūpinti jus kasdieniuose keliuose, geriausia sezono viduryje.

Alpinestars SP Z Drystar pirštinės, stilius ir apsauga iki pat pirštų galiukų...

Iš materialinės pusės mes esame a pilno grūdo oda. Kitaip tariant, alpinestars SP Z Drystar pirštinės pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Be to, labiausiai atvirose vietose prekės ženklas pridėjo sintetinės odos sutvirtinimus. Tada jie suteiks jums puikią apsaugą dubenėlio atveju – žiūrėkite mūsų motociklo pirštinių pirkimo vadovas daugiau informacijos.

Taip pat reikia pasakyti, kad apsauga yra pagrindinė Alpinestars veikla. Iš tiesų, prekės ženklas turi gerą praktinę patirtį motociklininko pirštinės. Čia ji nedaro pusės priemonių, visko yra. Poliuretano apvalkalas ant pirštų, putplasčio įdėklai ant pirštų, plaštakos nugaros ir delno, patentuotas apsaugos nuo apsivertimo įrenginys… Trumpai tariant, mes neketiname perdaryti viso gaminio lapo už jus, bet, kalbant apie apsaugą, manome, kad yra ką nuveikti.

Po to nuraminame, kad ne dėl to, kad apsauga yra pagrindinė, su geležinėmis pirštinėmis atsidursite... Mes irgi ne ant aksomo, bet pilno grūdėtumo oda vertinama dėl savo lankstumo. THE alpinestars SP Z Drystar pirštinės yra super patogūs. Be to, siekiant sustiprinti šią lankstumo idėją, buvo įdėti elastiniai įdėklai (nykštis ir delnas). Galiausiai atkreipkite dėmesį: laminuota Drystar membrana. Neperšlampama ir kvėpuojanti apsauginė membrana, kuri sumažina pirštinės storį. Išlaikote gerą valdymo mygtukų jautrumą, o tai būtina važiuojant užmerktomis akimis (arba beveik).

Kita vertus: nenusimink, pirštinės tik pavasarį džiugina. Tinka temperatūrai nuo 5°C iki 25°C. Apačioje rizikuojate perštėti, o žemiau – sušlapti pirštines. THE alpinestars SP Z Drystar pirštinės puikiai tinka baikeriams, jautriems prekės ženklo stiliui, norintiems pasiruošti ateinantiems ilgiesiems savaitgaliams!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo