Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Furygan gynėjo dh striukė


THE medvilninės motociklininkų striukės, tai nėra įprasta. Tačiau šis gali labai greitai išvažiuoti į kelius šalia jūsų... Kai sakome medvilnė, kalbame ne apie bet kokią medvilnę. Mes čia a techninė medžiaga su specifine danga dėl didesnės jėgos. Dėl šios apdailos, furygan DEFENDER DH striukė taip pat įgyja atsparumą vėjui ir vandeniui, tačiau išlieka itin patogūs. Gan praktiška. Su GYNĖJU, prancūziškas prekės ženklas aprengia jus žiemai ir vasarai!

Furygan DEFENDER DH striukė, tarp apsaugos, komforto ir stiliaus

DEFENDER yra ne vienas, o trys pamušalai. Kas pasakys geriau?

Išorėje: furygan DEFENDER DH striukė turi pamušalą Furygan odos apsauga, prekės ženklo klasika, pasižyminti labai geru atsparumu dilimui ir plyšimui. Viduje: turi paminkštintą terminį pamušalą, kuris palaiko šilumą, kai temperatūra flirtuoja su 0. Vasarą galite lengvai jį nuimti ir leisti visai striukei kvėpuoti dėl ventiliacinių užtrauktukų ant rankų, krūtinės priekyje ir gale ( Furygan AFS Max sistema). Galiausiai galime atkreipti dėmesį į galutinį vandeniui ir orui pralaidų pamušalą viduje, „Polymesh“ tipo.

Kalbant apie apsaugą, būkite tikri, būsite gerose rankose. Iš apsauginiai apvalkalai D3O yra ant pečių ir alkūnių. Kitas Furygan prekės ženklo įprotis. Tiems, kurie nežino, D3O pasižymi tuo, kad yra labai lankstus statinėje būsenoje ir sukietėja smūgio atveju. Tai apriboja diskomfortą vieną kartą dėvėjus. Galimi du stuburai: Centrinė nugara 1 lygis ir Visu greičiu atgal 2 lygis. Dėl to Furygan DEFENDER DH striukė turi a aAP sertifikatas, gera jo apsaugos lygio garantija.

Apibendrinant galima pasakyti, kad DEFENDER, pasižymintis kasdienine išvaizda, yra gana gerai įrengtas ir universalus... net sukomplektuotas. Ir dėl savo netipiško medvilnės dizaino galime pasakyti, kad jis yra tikras Motoblouz mėgstamiausias. Ir mes nesistebime, kad jis yra iš Furygan , gražaus prekės ženklo kuris sunkiai dirba, kad pasiūlytų puikių produktų !

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo