Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Scorpion Exo adx 1 šalmas


Ten scorpion prekės ženklas, mes ją žinome už ją visureigių šalmai gana gerai apgalvotas ir jo šalmai. Su scorpion Exo ADX 1 šalmas, galima beveik sakyti, kad ji sėkmingai sujungė šiuos du modelius, kad gautų a nuotykių šalmas, vertas vardo.

THE scorpion Exo ADX 1 šalmas yra universalus šalmas. Iš tiesų, jis patiks baikeriams, ieškantiems šalmo... mėgstantiems nuvažiuoti iš vėžių. Ir norint sustiprinti šią universalumo idėją, dienos Scorpion įtrauktas į šių naujųjų sąrašą. moduliniai tako šalmai. Tai dar labiau padidina galimybes. Vienu akies mirksniu galite pereiti nuo kelio prie reaktyvinio lėktuvo.

Scorpion Exo ADX 1 šalmas, patikimas universalumas

THE scorpion Exo ADX 1 šalmas yra super įrengtas tipas. Jo ilgas techninis lapas yra dėl pigesnės įpurškimo plastiko gamybos. Tačiau nesijaudinkite, tai neturi įtakos apsaugai! Šios gamybos rezultatas ypač jaučiamas pagal svorį, 1700 g. Tačiau tarp mūsų aišku, kad daugybė jos įrangos gali greitai jus paguosti...

Pirmiausia ekrano pusėje. Galime pastebėti ypač platų matymo lauką, pinlock® MaxVision objektyvas didesniam vairavimo komfortui ar net integruoti akiniai nuo saulės optimaliam naudojimui keliuose. Be to, mes turime interjero išplanavimą, kuris bus tinkamas naudoti tiek kelyje, tiek bekelėje. Nuimamas neopreno seilinukas ir nosies deflektorius, KwikFIT®, kad būtų lengviau nešioti akinius, ir Scorpion Air Channel® su kelios ventiliacijos.

Galima įsigyti 2 dydžių kepurėlių, todėl mažiems modeliams neleidžiama atrodyti kaip grybo galvutė. Ir tai riboja vyresnių vaikų svorio augimą.

Galų gale, tik tolimųjų atstumų keliautojams bus naudinga pasirinkti lengvesnį šalmą. Ir todėl prabangesnis. Iš tiesų, jo sunkumas gali būti pajustas dienos pabaigoje... Tuo tarpu trumpesnėms kelionėms ir bekelės entuziastams scorpion Exo ADX 1 šalmas siūlo puikų kainos ir kokybės santykį.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo