Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Nolan N90.2 šalmas


Na, turiu pripažinti, kad Motoblouz buvome kaip pamišę, kai sutikome naujausią Nolan . Reikia pasakyti, kad tai yra a modulinis šalmas… kaip itališkas prekės ženklas puikiai moka juos daryti. Be to, nolan N90.2 šalmas puikiai telpa į biudžeto biudžetą. Tai bus ypač įdomu pradedantiesiems ieškau gero šalmo, patogus ir ne per brangus... Bet ne tik!

Nolan N90.2 šalmas: vienas modulinis, du patvirtinimai

Norėdami pradėti sklandžiai, leiskite man iš karto pranešti, kad naujausias prekės ženklo modulis nolan N90.2 šalmas gauti dvigubą patvirtinimą. Ką tai reiškia ? Kad ji tiek patvirtinta kaip reaktyvinis šalmas kai jis atidaromas, ir yra patvirtintas kaip viso veido šalmas kai jis uždarytas. Saugumo garantija, kad ir koks būtų jūsų stilius. Be to, ir norėdami grįžti prie perėjimo prie reaktyvinio režimo, turėtumėte žinoti, kad jis turi a itin saugus atidarymo mechanizmas siekiant išvengti atsitiktinio atidarymo, dvigubo veikimo. Norėdami atidaryti, turite paspausti abu mygtukus vienu metu. Bet nesijaudinkite, tai visiškai įmanoma padaryti viena ranka.

Kad galėtumėte stebėti kelią, naujausias Nolan turi a ekranas su plačiu matymo lauku. Taip pat atkreipkite dėmesį: ekranas Regėjimo apsaugos sistema (arba VPS), apdorotas nuo įbrėžimų ir pritaikytas Pinlock nuo rasojimo. Vis dėlto premier N90.2 diapazone N-COM neturi naudos iš standartinio „Pinlock“ objektyvo. Priežastis, kodėl ji yra šiek tiek pigesnė. Bet tarp mūsų: geriau apsirengti juo nuo pirkimo momento. Pinlock objektyvas yra būtinas žiemą.

Vasarai, nolan N90.2 šalmas yra gana gerai įrengtas. Tiesą sakant, jis gauna naudos iš 2 oro įsiurbimo angos kurios užtikrina gerą vėdinimą šalmo viduje. Ir jis buvo specialiai sukurtas priimtidomofonas prekės ženklo N-COM. Čia taip pat puikiai tinka pasivaikščiojimams vasarą ir lydimas!

Galiausiai, savo veržliai atrodo nolan N90.2 šalmas yra toks šalmas, kurį mėgstame nešiotis keliuose (ar terasoje). Patogūs, stilingi, gerai pritvirtinti ir ne per brangūs... Moduliniai iš Nolan , prašome daugiau.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo