Sekite mus :

Vaizdo įrašas: DXR tinklinės kelnės


Vasara, karšta, paukščiai čiulba, o baikeriai išvažiavę. Norėdami smagiai praleisti laiką keliuose, nekentėdami nuo karščio, dXR prekės ženklas pagalvojo apie mus. THE dXR Jump Mesh kelnės yra tikros vasarinės kelnės, pagamintos iš tekstilės ir (hiper) vėdinama. Tai padeda reguliuoti temperatūrą ir suteikia papildomo saugumo. Ir taip, mes liekame prie vieno motociklo kelnes visi vienodi !

Ir jei tinklinis audinys yra skirtas tik jums vėsinti, atkreipkite dėmesį, kad jis taip pat turi a bi-stretch įdėklas prie tarpkojo, skirto jūsų patogumui. Apsauga, gerovė ir vėdinimas: DXR ruošia mus puikiai vasarai keliuose.

DXR Jump Mesh kelnės, geros savijautos kelnės!

Už tai tekstilines kelnes, DXR pasirinko dideli tinklinio audinio gabalai. Dėl to jūs gaunate naudos iš geros ventiliacijos net tada, kai termometras pakyla! Jie taip pat buvo apgalvotai dedami ties tarpkoju, šlaunimis ir už kelių – vietose, kurias paveikė didelis karštis (ir prakaitas), kai keliaujame keliuose. Ir tada, jei vis dar per karšta, visada galite atidaryti užtrauktuku esančias kišenes ant šlaunų, kurios suteiks papildomo gaivumo.

Be šių sričių, skirtų jus vėsinti, DXR pagalvojo ir apie tas, kurios skirtos jūsų apsaugai. Su sritimis, sudarytomis iš a 600 denų didelio tankio poliesteris, labai atsparus trinčiai, dXR Jump Mesh kelnės taip pat apsaugos jus netvarkos atveju. Dar dėl apsaugos: taip pat atkreipkite dėmesį, kad Jump turi sertifikuoti kelių pagalvėlės

O dėl matomumo? Tiesa, tai juodos kelnės... todėl galite užduoti sau keletą klausimų. THE dXR Jump Mesh kelnės yra su šviesą atspindinčiais elementais ant blauzdų ir užpakalinės kišenės atvartu. Kad būtų gerai matomas, net ir sutemus.

Apibendrinant, dXR Jump Mesh kelnės yra vasarinės kelnės, kurios išlaikys reikiamą temperatūrą net karštu oru. Ir tai, nepamirštant savo komforto ir apsaugos. Laukiam karščio!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo