Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Bell moto 3 šalmas


Dėl savo vintažinės išvaizdos, bell Moto 3 šalmas patiks nostalgiškiems baikeriams ar tiesiog gerbėjams aštuntasis dešimtmetis. Tiksliau jį įkvėpė modelis, kuris padarė sėkmę bell prekės ženklas 70-aisiais. Tada šiame pakartotiniame leidime randame apvalaus dizaino dangtelį, smakro apsaugą su tinklelio ventiliacija ir nuimamą skydelį, pritvirtintą 5 spaustukais. Senas geras receptas, kuris veikia kiekvieną kartą... Įrodymas yra su Pasirinktinis 500 apie kurį neseniai kalbėjome. Ar leidžiamės į kelionę atgal į praeitį/ateitį?

Bell Moto 3“ šalmas, tarp stiliaus aštuntasis dešimtmetis ir šiuolaikiškas komfortas

Jei pasakysite sau: „Gerai cross šalmas senamadiškas, labai mažai... mano saugumui“, įrodysime, kad klydote. Mažasis senas naujas iš bell prekės ženklas yra daugybė patogumų, užtikrinančių tikrai šiuolaikišką komfortą. Jis iš tikrųjų turi a vidus iš kilpinio mikro kilpinio audinio. Itin švelnus jūsų galvos odai, malonus ir apgaubiantis. Ir nors jis yra antibakterinis, jį taip pat galima išardyti, kad būtų lengviau nuplauti.

Kalbant apie saugumą, mes dar toli nuo aštuntojo dešimtmečio. bell Moto 3 šalmas turieuropos patvirtinimas ECE R 22.05. Vertimas, taip, jis atitinka prancūzų standartus... ir net Amerikos standartus. Gera žinoti, jei norite kirsti 66 kelią senu keliu. Kitas dalykas, jūsų saugumui, tai viso veido šalmas taip pat yra įrengtas a putų polistirolo (arba EPS) pamušalas kuri užtikrina optimalų amortizaciją smūgio atveju. 

Po dangteliu, dangtelis yra 3 dydžių. Tai aukščiausios klasės, jo reikia visiems dydžiams... Asortimento viršūnė? Taip, ponios ir ponai, bell Moto 3 šalmas buvo sukurtas iš kompozicinio pluošto, kurio bendras svoris yra 1300 gramų. Lengvumas, stilius, patogumas, saugumas... Aukščiausia asortimento, kaip jau minėjome, ir puikus derinys tarp senos išvaizdos ir modernios kokybės.

Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį: jei norite a šalmas senamadiškas, puikiai tinka, bet reiks ir apsirengti motociklo akinius kad dera su juo. Nes, deja, šis neturi ekrano...

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo