Sekite mus :

Vaizdo įrašas: tcx x- Five gore-tex® batai


Ko tikitės iš geros poros motociklo batai ? Komfortas, hidroizoliacija ir apsauga. THE tCX X- Five batai GORE-TEX® buvo sukurti atsižvelgiant į tai. Todėl visi, kurie bandė juos, juos priėmė. Nagi, pristatysime jums tai išsamiai TCX kuri patiks baikeriams, kurie yra didžiosios klasikos gerbėjai.

Išbandykite ir patvirtinkite TCX X- Five GORE-TEX® batus

Oda yra vienintelis dalykas, kuris yra tikras. Juolab kad čia, mes esame ant odos kremo, pilno grūdo oda. Pagrindinis odos privalumas yra tai, kad ji gerai sensta... Na, kol ją prižiūrėsite. Tačiau tiesa, kad laikui bėgant jis įgauna lankstumo ir stiliaus. Be šios odos, kuri užtikrina atsparumas ir geras sandarumas, ką jie mums siūlo tCX X- Five GORE-TEX® batai ?

Pakanka, kad dar labiau padidintų sandarumą, atsparumą ir komfortą.

Dėl patogumo, itališkas prekės ženklas pridėti įdubimai pėdos priekyje ir gale, siekiant pagerinti lenkimą. Kita vertus, šio laiko viduje taip pat pastebime a anatominis vidpadis kuris padidina jūsų komfortą.

TCX taip pat pridėjo GORE-TEX® apsaugoti kojas nuo šalčio, o ypač nuo lietaus. Turėtumėte žinoti, kad GORE-TEX®, a mikroporinė membrana, yra vienas iš efektyviausių sprendimų, užtikrinančių gerą sandarumą, leidžiant pėdai kvėpuoti. Vasarą su šiais batais nesimėgaukite hamamu: GORE-TEX® dėka jūsų kojos kvėpuoja.

Galiausiai dėl pasipriešinimo ir visų pirma dėl jūsų apsaugos tCX X- Five GORE-TEX® batai buvo aprūpinti sutvirtinimais: malleolus, kulniukai, blauzdos, pirštai... Visi yra gerai apsaugoti. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šie motociklo batai turi šventą selektorių apsaugą. Visa tai taip pat leidžia jiems gauti naudos iš a cE sertifikatas.

Taigi, ar TCX X- Five GORE-TEX® batai yra tobuli? Galbūt mažas jų trūkumas slypi pado sukibime... Būkite atsargūs su angliavandeniliais, jie ne visada pasirodo itin stabilūs. Sakė, jei tu ieškoti gerų batų kasdien ir ilgoms kelionėms: jie puikiai atlieka savo misiją!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo