Sekite mus :

VIDEO: DXR Aronn kuprinė


Aronn yra naujas motociklo kuprinėmotoblouz tekstilės prekės ženklas, DXR. Tačiau tarp mūsų galėtume beveik apibūdinti dXR Aronn kuprinė kaip gražus butas: jis turi didelę erdvę ir yra pilnas protingų ir praktiškų patogumų kasdieniam gyvenimui. Nagi, pasižvalgykime po savininką?

DXR Aronn kuprinė: 25 litrai tvarkingos netvarkos!

Šoninė plotas pirmiausia erdvė, dXR Aronn kuprinė gali atlaikyti iki 25 litrai pavaros. Vėliau jūs turite pamatyti, ar galite juos dėvėti. Tačiau žinokite, kad DXR komandos padarė viską, kad palengvintų jūsų darbą. Pažiūrėkime.

Šie 25 litrai yra paskirstyti per du didelius pagrindinius skyrius, įskaitant vieną paminkštintą ir specialiai sukurtą nešiojamam kompiuteriui laikyti, ir daug mažų kišenių kuri leis logiškai laikyti asmeninius daiktus. Kaip įprasta, būkite atsargūs ir nenešiokite daiktų, kurie netvarkos atveju gali pakenkti nugarai. Mes niekada nežinome!

Mažai papildomos: Aronn įrengtas a vandeniui atsparus dangtelis. Paprastai jis laikomas (ir atsargiai) apatinėje nugaros dalyje, o esant dideliam potvyniui, jį galima greitai išimti, kad būtų apsaugota jūsų įranga ir ji būtų sausa.

25 L. Galbūt galvojate, kad jį bus sunku nešti? Juk ne tiek daug. THE dXR Aronn kuprinė iš tikrųjų turi skirtingas reguliavimo sistemas prisitaikyti prie savo kūno formų ir nepalik savo nugaros. Kompresiniai dirželiai, reguliuojamo ilgio pečių dirželiai, krūtinės ilgis ir aukštis... Gerai sureguliuotas, nepajudės nė cento. Netgi paleistas dideliu greičiu keliuose. Galiausiai ir jūsų gerovei, DXR įrengė savo motociklo kuprinė komforto putos. Nugaroje ir ant dirželių porolonai net buvo padengti a kvėpuojantis audinys kad krepšys kasdien išliktų malonesnis.

O apie jos išvaizdą dar nekalbėjome. Na, tarp mūsų, tiesa, svarbiausia išliekaergonomika. Tačiau jis siūlo neblogą stilių, kuris yra ir atsargus, ir detaliai išdirbtas. Jis buvo pagamintas iš pilko korio stiliaus audinio ir patobulintas raudonais elementais ir kitais stilizuotais užtrauktukais. Stilingas ką! THE dXR Aronn kuprinė taip pat praktiška, reguliuojama, maloni. Be abejo, tai yra tas, kurį ilgai turėsite ant nugaros.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo