Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Segura retro striukė


Ne, tu nesvajoji, mes negrįžtame į gražiuosius 70-uosius. segura Retro striukė yra vienas iš svarbiausių naujausio katalogo elementų segura prekės ženklas. O stiliaus prasme Retro pateisina savo pavadinimą: kokybiška oda, blaivi išvaizda, 70-ųjų kirpimas... odinis švarkas patiks senų dviračių gerbėjams, Café lenktynininkams ir kitiems naujesniems rodsterių mėgėjams. Juolab kad kalbant apie įrangą, tai tikrai a motociklininko striukė šiuolaikinis. Pažiūrėkime.

Segura Retro striukė: viena rankovė 70-ųjų, kita 2017 m.

Mes nemeluosime vienas kitam: segura Retro striukė turi burną. Ir taip, prancūziškas prekės ženklas čia viską sutelkė į aštuntojo dešimtmečio stilių, kad pateiktų mums seną gerą odą, tokią, kokia mums patinka. Retro yra trijų spalvų: rudos, kupranugario ir juodos. Juoda buvo sukurta a karvės odos o kiti du buvo suprojektuoti a buivolo oda. Visais atvejais tai dideli, kokybiški kūriniai, parinkti atsargiai. Ir tai rodo. Galiausiai, mes taip pat nepasigendame smėlio spalvos lygiagrečių juostų ant pečių, Retro parašo.

Bet ko tai verta, be stiliaus? segura Retro striukė ? Kadangi 70-ųjų stilius yra geras, bet kalbant apie apsaugą, geriau likti 2010-aisiais! Nesijaudinkite: mes čia susiduriame su gerais dalykais. THE segura Retro striukė buvo sertifikuota kaip AAP. Tai reiškia, kad išlaikius visą bateriją testų – patikrinti atsparumą dilimui, plyšimams ir net smūgiams – buvo įvertinta, kad jis gali užtikrinti pakankamą motociklo apsaugos lygį. Be to, turi cE sertifikuoti korpusai ant pečių ir alkūnių. Standartiškai neįtrauktas tik stuburas.

Stilinga, apsauganti, žinok, kad Segura Retro striukė tinka ir žiemai. Tiesą sakant, jis turi a pilnai izoliuotas pamušalas (t. y. korpusas ir rankovės), kad nukritus temperatūrai jų nesutrauktų. Trumpai tariant, čia negaili pastangų pasirūpinti kiek nostalgiškais, gražių gaminių, senų dviračių mėgėjais. Jei tu ieškoti odinės striukės, čia yra nesenstantis produktas, kuris suteiks jums visišką pasitenkinimą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo