Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Bering jaspio sportbačiai


Jei nedrįsti motociklų sportbačiai, per masyvūs arba per daug orientuoti, šie bering Jasper sportbačiai yra sukurti tau. Liekni, jie taip pat gana elegantiški ir blaivūs. Jie puikiai tinka kasdieniniam jodinėjimui, einant į darbą ar vakare su draugais. Jie vis dar atlieka savo, kaip motociklų įrangos, vaidmenį aAP sertifikuota. Ir taip, ponai! Pateikiame jums juos išsamiai.

Bering Jasper sportbačiai, kasdienė apsauga

Iš premier žvilgsnio šie nauji sportbačiai iš bering prekės ženklas demonstruoti gana elegantišką ir gana blaivų stilių. Bent jau juodajai versijai. Jie yra dviejų kitų spalvų: juoda versija su fluorescencinės geltonos spalvos užuominomis ir a kamufliažinė versija, kuri patraukia akį akis dėl savo originalumo. Bet kokiu atveju šie bering Jasper sportbačiai yra puikūs ir išskirtiniai. Puikiai tinka kasdieniniam pasivažinėjimui.

Apsaugos požiūriu šie nauji sportbačiai yra įspūdingi. Turėtumėte žinoti, kad jie buvo sertifikuota kaip AAP. Įtrynimas, įplyšimai, smūgiai... Jaspers išlaikė visus išbandymus: užtikrina tokį apsaugos lygį, kuris laikomas pakankamu motociklui. Taip yra dėl daugybės sutvirtinimų ir sintetinės odos dangos. Tai sintetinės odos gamyba, gana tvirtas, leidžia jiems naudotis tokiomis pat atsparumo ir komforto savybėmis kaip ir natūrali oda. Jie yra elastingi, malonūs dėvėti, taip pat reikalauja mažiau priežiūros nei natūrali oda. Geras pastebėjimas !

Norėdami tęsti gerus dalykus: bering Jasper sportbačiai buvo įrengti a vandeniui atspari membrana. Labai praktiška kasdien, jūsų kojos yra apsaugotos nuo netikėtos liūties žalos. Galiausiai, dviejų spalvų padas užtikrina patikimą sukibimą manevruojant motociklą.

Norėdami baigti ir patekti į kvalifikaciją, apsistojame su sportbačiais... kurie neužtikrina geros poros apsaugos motociklo batai. Tačiau, bering Jasper sportbačiai užtenka kasdieniniam naudojimui, kasdien einant į darbą ar vakare susitikti su draugais. Puikūs, stilingi ir patogūs, jie bus tokie pat malonūs ant motociklo, kaip ir pėsčiomis.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo