Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Helstons šachmatų striukė


Būkime atviri, helstons prekės ženklas yra savotiškai gabus gaminant vintažinės odos. Įrodymas dar kartą yra su helstons Chess striukė, A odinis švarkas pažymėtas a šiek tiek sportiškumo. Pristatome jums išsamiai.

Helstons Chess striukė puikiai derina stilius!

Sena šaškių lenta ant peties, Perfecto stiliaus asimetrinis užtrauktukas, priekinė kišenė su atvartu... Be abejo, helstons Chess striukė prašmatnus. Tarsi pasiruošimas, išdirbtas iki smulkmenų. Ši netipiška harmonija tinka ne kiekvienam, tačiau reikia pasakyti, kad val Motoblouz, vertiname šį pusiau vintažinį vaizdą, pusiau paimtą iš 70-ųjų aptvarų helstons striukė turi gerą įspūdį. Apykaklės, taip pat minkštos odos pamušalas, dar labiau paženklintas identitetas užveržiamos sagtys ties juosmeniu, kad geriau atitiktų jūsų kūno formas, arba jo rankogaliai su užtrauktuku ir spaudėmis. Visada vintažinio stiliaus.

Tada reikia pasakyti, kad jauniausiajai jos helstons prekės ženklas padarė tai dar kartą kokybiškai. Odinėje pusėje mes esame a juoda pilno grūdėtumo oda, labai elastinga ir lygi. Malonus liesti, malonus nešioti. O norint padidinti jūsų komfortą, šachmatai yra su a pilnas termo-aliuminio pamušalas. Dvisluoksnė izoliacija, kuri apjungia privalumus. Pirmasis vatos sluoksnis sulaiko šilumą aplink jūsų krūtinę. Antroji, aliuminio plėvelė, atspindi infraraudonuosius spindulius iš jūsų kūno... atgal į jūsų kūną. Jokių šilumos nuostolių, šią žiemą jums nebus šalta... Arba mirti nuo karščio šią vasarą! Dėl geros priežasties šis terminis pamušalas, žinoma, yra nuimamas.

Ir mes šiek tiek kalbame apie apsaugą? Nes taip pat reikia pasakyti, kad šiuo klausimu Helstons labai veržiasi. Pirma, oda apsaugos jus nuo dilimo. Tačiau apsauga čia visų pirma apibrėžiama pagal dvigubi apvalkalai, pečiai ir alkūnės. 2 lygio korpusai, prašau. Didelis pliusas. Ir tai dar ne viskas: a 1 lygio stuburas taip pat standartiškai tiekiamas kartu su helstons Chess striukė.

Senų dviračių mėgėjams, pavyzdžiui, pasirengimo mokyklai keistuoliams, taip pat galime pasakyti, kad tai motociklininko striukė turi keletą pagal gaubtas oda. Charizmatiškas, saugus, patogus, o kartu ir praktiškas su 4 vidinėmis kišenėmis: tai geras pasirinkimas mėgstantiems ištrūkti iš vėžių.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo