Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Helstons išmanioji striukė


Aistra už helstons prekės ženklas gražiai odai, derinant sportiškumą ir vintažinį, nebėra paslaptis. Bet helstons Smart Rag striukė turi ne vieną gudrybę po oda: apsauga, komfortas, apdaila... Apžiūrime savininką.

Ir daugiau neieškok! Jei jums įdomu, kodėl tai gražu odinis švarkas turi vardą Protingas, žinokite, kad tai yra teisingas derinys tarp angliško apibrėžimo, protingo ir piloto Paulo Smarto įtakos. Anglų motociklininkas, kuris aštuntajame dešimtmetyje spindėjo ant savo Ducati 750 GT vairo. helstons Smart striukė retro klasės išvaizda remiasi praeitimi, o išmanaus dizaino, orientuoto į apsaugą, patogumą ir gamybos kokybę, dabartį.

Protinga, Helstons Smart striukė!

Sukurkite kokybę, pakalbėkime apie tai. Jo helstons Smart striukė, prekės ženklas pasirinko a pilno grūdo galvijų oda. Elastingas, lygus ir drąsus, malonus liesti ir ypač nešioti. Taip pat vertiname kontrastą tarp juodos odos ir natūralios odos, sustiprintą pečių siūlėmis. Viduje jums bus malonu rasti žieminis pamušalas, toks brangus Helstons. Vata ir aliuminis. Pilnas pamušalas, krūtinė ir rankovės. Puikiai tinka ilgesniam važinėjimui šaltuoju metų laiku. O vasarą? Tiesiog nuimk! Mes jums sakėme, kad jis protingas vaikinas.

O mes kalbame apie apsaugą? Pirma, nepamirškime, kad tai yra a kokybiška odinė striukė kuri apsaugo jus nuo dilimo. Be to, šis helstons striukė yra įrengtas cE sertifikuoti korpusai 2 lygis ant pečių ir alkūnių, taip pat a stuburas kaip standartinis 1 lygis. Keletas prekių ženklų suteikia jums pagrindą pirkti. Jei norite pereiti prie aukštesnio saugumo lygio, galime tik patarti pasirinkti kitą 2 lygį, nugaros apsaugą su dirželiais ar net airbag. Vidinė nugaros apsauga yra tiesiog būtina norint apsaugoti nugarą netvarkos atveju...

Protingas, helstons Smart Rag striukė taip pat kasdien. Jis įlipa su juo keturios vidinės kišenės susidėti savo asmeninius daiktus prieš išvažiuojant į kelią. Riešuose ir juosmenyje taip pat yra suveržiamieji skirtukai, kad geriausiai prisitaikytų prie jūsų kūno formos. Taigi, užkariavo? Tai odinis švarkas skirtas visiems ieškantiems kelionės draugo, ištisus metus, saugančio ir charakterio nestokojančio.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo