Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Helstons speed pro minkštos odinės pirštinės


Terminas vintage vartojamas visur. Kartais susimąstote, ar išvaizda neatsižvelgia į apsaugą, ar net patogumą ar praktiškumą. Su helstons Vitesse Pro minkštos odinės pirštinės, mes turime gerą išvaizdą, bet taip pat gerą apsaugą ir reikšmingą kasdienį praktiškumą. Atsisveikink, nereikšmingas rinkodaros terminas ir sveiki pora motociklininko pirštinės kuris tau nepaliks nė centimetro. Pateikiame jums juos išsamiai.

Iš arti Helstons Vitesse Pro Leather Minkštos pirštinės

Eikime tiesiai į reikalo esmę. THE motociklininko pirštinės, visi žinome, kad dabar jie yra privalomi. Žinokite, kad pirštinės Helstons Vitesse Pro Leather Soft atitinka standarto EN 13594:2015 1 lygis. Todėl galite juos dėvėti nesijaudindami dėl savo apsaugos ar net policijos patikrinimų. Argi gyvenimas nėra gražus?

Didelis jų pranašumas yra tai, kad jie integruoja daugybę jūsų apsaugos sprendimų. Jau jie buvo suprojektuoti a pilno grūdo galvijų oda, lankstus, bet visų pirma labai atsparus. Be to, po šia oda, helstons prekės ženklas pridūrė a kevlaro pamušalas. Jei šis terminas jums atrodo neaiškus, papasakokite daugiau.

Kevlaras yra a sintetinis pluoštas kuris turi daug privalumų, ypač motociklų įrangai. Jis skirtas labai lengvas ir atsparesnis nei jo plieno ekvivalentas. Jis atsparus sukibimui ir dideliam dilimui. Savo tekstilės pavidalu jis plačiai naudojamas motociklų džinsų dizainui, taip pat pirštinės Helstons Vitesse Pro Leather Soft. Galiausiai, paskutinis jūsų saugumo elementas: visa atributika standūs anglies sutvirtinimai ! Visų pirma galvojame apie masyvų apvalkalą ant plaštakos, skirtingus elementus ant sąnarių, lanksčius įdėklus delno pusėje... Trumpai tariant, yra ką veikti.

Apsauginiai, tai odinės pirštinės taip pat buvo sukurti jūsų kasdieniam patogumui. A velcro dirželis suteikia gerą atramą prie riešo. Paprasta ir efektyvu. Baigsime ties išvaizda? Nes mes vis dar turime apie tai kalbėti, juolab kad šios pirštinės atrodo gerai. Jų gamyba iš sendintos odos, siūlomas senamadiškų spalvų asortimentas ar net įdubimai ir klasikinis kirpimas... Viskas, kas yra dizaine, pagerbia didžiąją motociklizmo erą 70-aisiais.

Atkreipkite dėmesį: šios pirštinės neturi pamušalo ir yra skirtos mūvėti vasarą. Be to, apsauga, patogumas ir „vintažinė“ išvaizda pirštinės Helstons Vitesse Pro Leather Soft pristatyti įvairiais lygiais (ir ne tik rinkodaros).

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo