Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Dainese Racing 3 odinė striukė


THE dainese Racing 3 odinė striukė siūlo a puiki tradicijų ir naujovių pusiausvyra. Balansas toks brangus ir tinkamas dainese prekės ženklas. Jei svarstote, ar tai labiau vasarinė ar žieminė striukė, ypač turėtumėte žinoti, kad ji buvo skirta sportiniam naudojimui. Tai reiškia, kad jo paskirtis yra labiau pašalinti šilumą, o ne apsaugoti nuo šalčio. Atraskite savo švelnioms ar net karštoms dienoms... trasoje ir kelyje.

Dainese Racing 3 odinė striukė, balanso taškas tarp tradicijų ir naujovių

THE dainese Racing 3 odinė striukė rodo švarias linijas, paprastas ir be lengvabūdiškumo. Ir taip, nes Dainese motociklų sportas yra rimtas dalykas. Prigludusiu kirpimu, jo karvės odos ir kokybiška apdaila... Visi to elementai dainese striukė prisideda prie šios gražios pusiausvyros. Taip pat atkreipkite dėmesį į šį nedidelį priedą, kuris galbūt nukreipia svarstykles link naujovių: integracija naujausia Dainese logotipo versija. Plonesnis, klasiškesnis, Dainese .

Daug daugiau nei vienas odinis švarkas, naujausia iš Dainese – tikra antroji oda. Taip naudojama karvės oda jau turi gerą lankstumą. Bet be to, ištemptos tekstilės zonos buvo pridėta kiekvienoje krūtinės pusėje ir vidinėje rankos pusėje. Taip įgausite papildomo komforto.

Ši antroji oda vis dėlto atlieka savo vaidmenį motociklininko striukė. Iš tiesų, dainese Racing 3 odinė striukė orientuota į saugumą. Mes randame apsauginiai dėklai, 1 lygis, ant alkūnių ir pečių (čia iš išorės išklota plastikiniu įdėklu su metaliniu apvalkalu). Be to, jis buvo specialiai sukurtas taip, kad tilptų geros kokybės apsauginius elementus, tokius kaip dvipusės krūtinės apsaugos ar net pro Armor G2 nugaros apsauga.

Ar pabaigsime su paskutiniu naujovių elementu? THE dainese Racing 3 odinė striukė turi šviesą atspindintį įdėklą nugaroje... juoda, todėl labai diskretiška. Jis puikiai atliks savo vaidmenį didindamas jūsų matomumą naktį. Protingas! Galimas įprastas ir perforuotas variantas, skirtas vyrams ir moterims, įvairių spalvų... Mažiausiai galime pasakyti, kad dainese Racing 3 odinė striukė, Jų bus kiekvienam !

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo