Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Ixon filtro apvalkalas


Galima puikiai atrodanti ventiliuojama striukė. Ten ixon prekės ženklas mums tai įrodo ixon Filter striukė : A vasarinė motociklo striukė, ir retro įkvėptas, kuris vasarą atnaujins jūsų idėjas.

Ixon Filter striukė jūsų idėjoms atnaujinti

Jo mėgstamiausia vietovė? Keliai. Jo mėgstamiausias sezonas? Karštieji sezonai (pavasaris/vasara). Reikia pasakyti, kad ixon Filter striukė yra didelės plokštės kieto tinklelio poliamidas. Kitaip tariant, tekstilė, praleidžianti kuo daugiau oro ir pasižyminti dideliu atsparumu dilimui.

Dienos pabaigoje, aukštyje arba lyjant nedideliam lietui, žinokite, kad tai ixon striukė galima su a nuimamas Drymesh pamušalas, atsparus lietui ir vėjo striukė. Kai tik termometro stulpelis nukrenta žemiau 20 laipsnių ar užklumpa lietus, tereikia jį išimti, užsegti užtrauktuku ir toliau mėgautis važiavimu.

Lengvas, bet saugus?

Nesijaudinkite, tai ne todėl, kad taip yra tekstilinė striukė galvoja apie jūsų patogumą, kad nepaiso jūsų apsaugos. Pirma, kaip minėjome, kieto tinklelio tekstilė yra pripažinta dėl savo atsparumo dilimui. Papildomai, Ixon pridėjo keletą noxiguard 600 denų poliesteris labiausiai atvirose vietose dubens atveju.

Kita vertus, šis ixon motociklininko striukė turi 2 lygio CE sertifikuoti korpusai (prašau) iki alkūnių ir pečių. Taip pat galimos dvi papildomos nugaros apsaugos, turinčios tą patį smūgio sugėrimo laipsnį. Taigi, ixon Filter striukė yra sertifikuota kaip AAP.

Prie visų šių savybių galime pridurti, kad ixon Filter striukė taip pat praktiška: 4 išorinės kišenės, 2 vidinės kišenės ir 1 vandeniui atspari piniginės kišenė. Argi gyvenimas nėra gražus? Suveržiami ąselės leidžia gerai priglusti prie kūno formos, o šviesą atspindintys įdėklai užtikrina matomumą. Praktiškas, vėdinamas, apsauginis... ir tuo pat metu elegantiškas: ixon Filter striukė veikia geriau nei konkurencija (tai neabejotinai įteisina kainų skirtumą).

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo