Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Overlap Sturgis motociklų džinsai


Sturgis yra mažas miestelis Pietų Dakotoje, JAV. Tačiau tai ir vienas didžiausių Harley gerbėjų susibūrimų, kasmet vykstančių šiame to paties pavadinimo miestelyje. Išimkite savo Harley arba diskretiškesnį rodsterį, mes jums pristatome overlap Sturgis motociklo džinsai. Kalbant apie apsaugos lygį, tai leis į Sturgį vykti užsimerkus (arba beveik).

Maksimalus saugumas ir komfortas su Overlap Sturgis motociklo džinsais

Reguliariai tiesiu pjūviu overlap Sturgis motociklo džinsai tiks tiek Harley gerbėjams, tiek rodsterių entuziastams. Tačiau tarp mūsų stilius iš tikrųjų nėra svarbiausias dalykas motociklo džinsai. Jo reikalas yra saugumas. Ten overlap prekės ženklas čia mums siūlo džinsus, kurie leis važiuoti užmerktomis akimis... Ar bent jau leis jaustis saugiai.

THE overlap Sturgis motociklo džinsai pirmiausia integruojasi sustiprintos zonos kevlaro pluoštai ir aramidas, būtent labiausiai atvirose vietose, ty klubuose ir keliuose. Dizainas, padidinantis džinsų atsparumą dilimui 8. Neblogai, ar ne? Tada žinok, kad tai overlap džinsai taip pat turi apsauginius apvalkalus ant kelių… ir klubų. Pakankamai retas, kad būtų paryškintas. Dėl to šis overlap Sturgis motociklo džinsai yra sertifikuota kaip AAP.

Ar mes kalbėjome apie (Cool)max?

Taip, kai kalbama apie komfortą, tai pamušalas overlap Sturgis motociklo džinsai įlipti su juo iš Coolmax. Šios medžiagos pranašumas yra geresnis kūno drėgmės valdymas nei medvilnė. Iš esmės šis Coolmax perkelia prakaitą nuo odos į išorę. Ir tu kvėpuoji daugiau nei su šiurkštesniais, standesniais, sunkesniais medvilniniais motocikliniais džinsais. Be to, kad būtų patogiau, Overlap netgi pridėta tempimo zonos. Na, nesitikėk, kad jautiesi taip, lyg dėvėtum senus gerus šortus... Bet motocikliniams džinsams tai gana patogu.

Pranešimas visiems ieškantiems a motociklo kelnes : už gerą išvaizdą, gerą komfortą ir tinkamą saugos lygį overlap Sturgis motociklo džinsai pasirodo geras pasirinkimas!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo