Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Ixon falcon striukė


Ieškote motociklininko striukės, specialiai sukurtos intensyviam važiavimui ar tiesiog pasivažinėjimui vasarą? Gerai, supažindinsime jus su ixon Falcon striukė, A odinis švarkas... bet perforuotas, kad galėtumėte vaikščioti neuždusę.

Atleiskite dujas su Ixon Falcon striuke

Ok, oda šildo... Nebent vėdinama, kaip mūsų brangusis ixon Falcon striukė. Kai siunčiate dujas, jos siunčia orą savo dėka didelės perforuotos odinės plokštės krūtinės, rankų ir pečių lygyje. Viduje taip pat buvo pridėtas fiksuotas 2D tinklelio pamušalas su daugybe angų ventiliacijai. Ne c** Ixon . Ir būkite atsargūs, mes nekalbame apie bet kokią odą: čia Ixon sutelkė dėmesį į viską pilnagrūdė karvės oda. Ar žinote, ką tai reiškia? Po įsilaužimo laikotarpio gausite naudos iš jo atsparumo ir lankstumo.

Kalbant apie lankstumą, ixon prekės ženklas galvojo apie jūsų patogumą kelyje ir trasoje. THE ixon Falcon striukė lanksčios odinės zonos sąnariuose ir elastingos tekstilės zonos po pažastimis. Tai ypač leidžia vairuotojams geriau judėti trasoje. Šios elastinės zonos turi tik vieną tikslą – netrukdyti jūsų judesiams trasoje. Be to, visada trasoje galėsite prijungti savo ixon Falcon striukė pas tave sakalo kelnės dėka užtrauktuko, kuris gerai priglunda.

O kaip su apsauga?

Žinoma, Ixon galvojo apie jūsų patogumą, tačiau neapleido jūsų apsaugos. THE ixon Falcon striukė yra įrengtas cE apvalkalai ant pečių ir alkūnių. Standartiškai nėra nugaros apsaugos, tačiau yra kišenė, skirta jai tilpti. O kalbant apie kišenę, žinokite, kad tai sportiška striukė turi 5 kišenes, iš kurių viena atspari vandeniui. Argi gyvenimas nėra gražus?

Mūsų sportiškiems draugams, kurie mėgsta karts nuo karto suplanuoti keletą vairavimo seansų, galime tik rekomenduoti ixon Falcon striukė (tai taip pat bus itin patogu vasarą).

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo