Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Falco oxegen 2 neperšlampami batai


Ar tavo širdis plyšta tarp kelio ir sporto? Yra nemažai modelių motociklo batai kurie sugeba rasti gerą komforto ir apsaugos pusiausvyrą. Tai ypač pasakytina apie falco Oxegen 2 Neperšlampami batai kurį pristatome čia vaizdo įraše. Pažiūrėkime, kas italijos gamintojas

Falco Oxegen 2 Neperšlampami batai: keliauti ar sportiški?
Abu, mano kapitone!

Taip, reikia pasakyti, kad falco Oxegen 2 Neperšlampami batai su savimi turėkite ir komforto, puikiai tinkančių kelyje, ir kitas saugos priemones, ypač sportuojant.

Kalbant apie gamybą, mes esame ties a oda derinama su standžiais TPU sutvirtinimais. Tačiau skirtingai nei sporto įranga, ant šių falco batai, jie nėra pernelyg įspūdingi ir apima tik strategines sritis. Po kelių savaičių įsilaužimo jie mažiau trukdys jūsų judesiams nei lenktyniniai ir užtikrins daug didesnį saugumo lygį nei keliuose.

Kalbėdami apie saugumą, pridurkime, kad tai falco Oxegen 2 Neperšlampami batai turėtianti-šoko įdėklai D3O. Ypač nukreiptas į malleolus. Žinote, D3O yra ši itin lanksti medžiaga, kuri smūgio atveju tampa itin standi. Geriausias būdas suderinti komfortą ir apsaugą! Galiausiai, jie taip pat turi slankiklius... cinko, prašau. Taigi su visu tuo, falco Oxegen 2 Neperšlampami batai yra sertifikuoti kaip AAP.

Į falco Oxegen 2 Neperšlampami batai, taip, yra atsparus vandeniui! Šis modelis turi vandeniui atsparią ir tariamai kvėpuojančią membraną, kuri padidina sezoninį diapazoną falco batai… Bet reikia pasakyti, kad dėl to vėdinimas daugiau ar mažiau sumažėja iki nieko!

Taigi, kelias ar sportas? Tarkime, kad šie neperšlampami Falco Oxegen 2 batai derinkite gerą apsaugos lygį... Kasdien siūlykite lankstumą ir komfortą. Jie skirti motociklininkams, norintiems optimizuoti savo saugumą kelyje ir ieškantiems trasai tinkamo modelio.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo