Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Forma rožiniai batai


Darbas, laukai, tolimesni kraštai... Nesvarbu jūsų kelionės tikslas forma Rose Outdry batai jus visur lydi. Ši pora batai moterims skirtas keliui, kasdieniam gyvenimui ir laukiniams pabėgimams.

Forma Rose Outdry“ batai kasdieniams motociklininkams ir keliautojams

Greitai pereikime prie stiliaus, nes reikia pasakyti, kad vieną kartą prekės ženklas čia Forma, mums siūlo moteriški batai ne per didelis... Nepakliūdamas į per daug fuksijos spąstus mergaitiškas. Mes avime paprastus, bet efektyvius batus. Lieknos, nebūdamos balerinomis. Taip pat pridurkime, kad jų ergonomika forma batai buvo specialiai sukurtas mums, dviratininkams, ir gerbti moters anatomiją. Šia prasme jie turi, pavyzdžiui, natūralios gumos padą su vidutinio aukščio kulnu.

Gerai. Dabar pakalbėkime apie tai, kas mus iš tikrųjų domina: kas tai yra forma Rose Outdry batai vieną kartą ant kojų? Komfortas, apsauga, atsparumas vandeniui... Neliksite nusivylę. Pirma, šie forma Rose Outdry batai buvo pagaminti iš pilno grūdėtumo odos, kuri užtikrina gerą atsparumą dilimui. Be to, jie integruojasi anti-shock sutvirtinimai ant kulkšnių, malleolus, blauzdų ir, žinoma, selektorių pastiprinimai. Nenuostabu, kad šie Forma moteriški batai turi CE sertifikatą.

Vyras, vadinamas Outdry, ar mes apie jį kalbame?

Taip, žinoma, forma Rose Outdry batai turėk membrana tuo pačiu pavadinimu… Bet ką tai iš tikrųjų reiškia?

Tai išdžiūvusi membrana, kelių dešimtųjų milimetro storio, buvo tiesiogiai termiškai užsandarintas prie bagažinės. Jokių siūlių ar skylių. Taigi, jis užtikrina nepriekaištingą hidroizoliaciją... leisdamas kojoms kvėpuoti. Lietaus vanduo gali prasiskverbti tik į išorinę medžiagą. Ir ne tik kojos lieka sausos, bet ir nejaučiate to (nemalonaus) jausmo, kai su kiekvienu žingsniu nešate 5 litrus vandens.

Gebėjimas susidoroti su lietumi ir kilometrais nesijaudindamas forma Rose Outdry batai yra skirtos moterims motociklininkėms, kurios pačios nebijo matyti bėgančius kilometrus ar kiekvieną rytą pasiskolinti motociklą, kad galėtų eiti į darbą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Šarlotė

Moteriškoji Motoblouz vaizdo įrašų pusė – aš! Tarp seniausių įmonėje aš jau beveik 10 metų pasinėręs į įrangą ir aistrą motociklams. Pakanka pasakyti, kad turiu šiek tiek perspektyvos šiuo klausimu! Esu sportinių automobilių entuziastas, bet apskritai man patinka viskas, kas turi variklį ir du ratus... Nagi, būk saugus ir #EnjoyTheRide ;-)

Be komentarų

Pridėkite savo