Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Segura gomore striukė


Apibrėžkite segura Gomore striukė ? Iššūkis priimtas*. Tai odinis švarkas yra netipinio tipo, nebūdamas prašmatnus, elegantiškas, nebūdamas tvankus, senamadiškas be būties senoji mokykla. Sena gera oda, kaip kiekvienas baikeris mėgsta turėti ant pečių.

Segura Gomore striukė iš visų pusių

Prabangus, elegantiškas, besiribojantis su vintažu... Dėl jo segura Gomore striukė, ten segura prekės ženklas sužaista su estetiniais kodais, nepataikant klaidingos natos. Nuimama kepurė prieš menininką. Pasviręs perfecto stiliaus užtrauktukas, paminkštintos juostelės ant pečių, trumpa apykaklė patogesnė, sena oda... Na, sena oda. Visų pirma, tai apie gražią odą, graži buivolo oda, grubus kaip ir turi būti. Tačiau, be stiliaus, turėtumėte žinoti, kad patogumas taip pat yra segura odinė striukė. Pirmiausia jame yra a izoliacinis pamušalas žiemai, su rankovėmis prašau! Tačiau nesijaudinkite, tiesiog atsisegkite, kad vasarą galėtumėte mėgautis švarku.

Tada ir saugumo prasme jis atrodo gerai segura Gomore striukė. Paprasčiausiai todėl, kad turi aAP sertifikatas, įrodymas, kad jis puikiai išlaikė atsparumo ir apsaugos testus. Jame taip pat yra CE sertifikuoti apvalkalai ant pečių ir alkūnių bei užpakalinė kišenė (galima pasirinktinai). Kalbant apie kišenes, žinokite, kad ji taip pat turi tris išorines ir vieną vidinę, kad būtų patogiau. Na, kita vertus, kai reikia sugriežtinti, segura Gomore striukė siūlo tik minimumą su kojomis ties klubais ir pečiais. Taip, pirmenybė išvaizdai!

Oda lietuje... ir viskas

Tik greita pastaba: jei tai odinis švarkas yra paruoštas žiemai ir vasarai, būkite atsargūs lyjant. Oda ir vanduo tikrai nesimaišo. Puikus lietus, gerai, bet saugokitės stipraus lietaus. Jei jau valgėte padažą, tebūnie su šiuo segura striukė ar kita, patartina (žinoma grįžus namo) pasidėti ant pakabos ir leisti išdžiūti lauke. Neužrakinkite jo, nes galite rasti pelėsio, ir nedėkite šalia šildytuvo, nes rizikuojate, kad jis bus kartoninis. Ir nepamirškite: karts nuo karto palepinkite jį palaikomuoju pienu! Niekada neskauda.

Tai sakant: geras stilius ir tinkamas apsaugos lygis segura striukė pasirūpins Jumis keliuose, kasdien ar savaitgaliais. Tikrai !

*Iššūkis priimtas. 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo