Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Alpinestars Bionic apsauginių liemenių asortimentas


Siekdami gerai apsisaugoti treniruodamiesi cross , itališkas prekės ženklas Alpinestars sprendimų netrūksta. Ji diapazonas alpinestars Bionic apsauginės liemenės yra sudarytas iš 4 liemenių, kurios visos turi savo specifiką. Ar pažiūrėsime tai?

Alpinestars Bionic apsauginių liemenių asortimentas: vienas praktiškumas, keturios galimybės

Pradėkime nuo šių keturių savybių alpinestars apsauginės liemenės turi bendro. Pirma, bendra architektūra. Visi iš tikrųjų sudaryti iš sutvirtinimų, sumontuotų ant a tinklinė liemenė tuo pačiu elastinga, lengva ir kvėpuojanti. Truputį daugiau, Alpinestars priekyje juos užsega užtrauktuku, kad būtų labai lengva užsidėti. Toliau – apsauga. Žinoma, apie tai randame alpinestars Bionic apsauginių liemenių asortimentas, kriauklės ant pečių ir alkūnių, taip pat nugaros apsauga ir krūtinės sutvirtinimas. Tikri šarvai. Taip pat žinokite, kad visi gali gauti BNS, gimdos kaklelio apsauga nuo Alpinestars. Galiausiai trys iš jų apsaugines liemenes yra patvirtinti lenktynėms FFM ir UFOLEP.

Tik bionic Plus apsauginė liemenė dėl krūtinės sutvirtinimo nėra labiau skirtas jūsų patogumui, o ne apsaugai. Tai alpinestars liemenė visur turi lanksčias apsaugas, kad netrukdytų judėti. Be to, jo apsaugos yra 1 lygio... Dėl to jis labiau gali apsaugoti jus treniruotėse nei varžybose.

O kiti?

THE alpinestars Bionic Pro apsauginė liemenė jis siūlo idealų kompromisą: sujungia minkštus ir kietus apvalkalus, kad apsaugotų jus ir netrukdytų jūsų judesiams. Pečių, alkūnių ir krūtinės apvalkalai yra 1 lygio, o nugaros apsauga siekia 2 lygį.

Jei jums tik sunkios bylos nusipelno vardo apsaugos, verčiau pažiūrėkite į alpinestars Bionic Action apsauginė liemenė (galima ir tik vaikiško dydžio). Jis siūlo 1 lygio apvalkalus, pagamintus iš polimerų mišinio, sumontuotus ant paminkštintų plokščių. Todėl amortizacija ir patogumas vis dar išlieka. Galiausiai, su visais reguliavimo dirželiais, š alpinestars apsauginė liemenė padaryti kuo geriau prisitaikyti prie jūsų kūno formų. Geras taškas.

Pereikime prie paskutinio, t alpinestars Bionic Tech apsauginė liemenė, flagmanas alpinestars Bionic apsauginių liemenių asortimentas. Tai labiausiai apsauganti, su 2 lygio standžiais apvalkalais ant krūtinės ląstos ir nugaros. Be to, jis yra geriausias šioje srityje. Tvirtas, patvarus, gana nepatogus... Bet tokia kaina už tiek saugumo. O ir šiek tiek papildomos: tai modulinė. Galite atsegti nugarėlę, kad galėtumėte naudoti atskirai.

Trumpai tariant, nuo minkštos liemenės iki ginkluotos liemenės varžyboms, alpinestars Bionic apsauginių liemenių asortimentas pasiūlymas visiems poreikiams ir bet kokiam biudžetui.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo