Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Icon airflite šalmas


Kas mums patinka Icon, tai jų gebėjimas mus nustebinti kiekvienu nauju dalyku. Čia vėl paskutinis integralas icon Airflite šalmas nieko nedaro kaip visi kiti. Ypač kai kalbama apie išvaizdą! Dėl to galima sakyti, kad charakterio jam netrūksta, būtent tai mes jame vertiname. Pristatome jums vaizdo įraše.

Icon Airflite šalmas: oro netrūksta!

Atvirai kalbant, negalime nepastebėti to, kas lemia šio pobūdį icon Airflite šalmas. Ar matėte tą ekraną, kuris nusileidžia iki smakro apsaugos pagrindo?! Niekada anksčiau nematė a viso veido šalmas. Rezultatas tikrai neblogas, o privalumas yra tas, kad jums naudingas labai platus matymo laukas (jokio Pinlock objektyvo, kuris sakė...). Šiek tiek papildomo: galite pasirinkti rūkytą, spalvotą arba iridžiu apdorotą ekraną, kad dar labiau pabrėžtumėte šią savybę. Taip pat atkreipkite dėmesį į ekraną laikančias plokštes, antiturbulentinį spoilerį ir ypač tai didžiulė oro įleidimo anga ant smakro apsaugos. Kaskadininkų dvasia garantuota.

Techniniu požiūriu, icon Airflite šalmas yra viso veido šalmas galų gale gana įprasta. Kad ir kaip būtų, jame vis tiek yra įpurškiamas apvalkalas, kuriam suteikiami keli patvirtinimai. Mes ypač galvojame apie ECE Europai, DOT – JAV ir PSC – Japonijai. Geras būdas keliauti! Beje, šio labai atsparaus apvalkalo atitikmuo yra 1600 g. Šiek tiek viršija vidurkį šioje kategorijoje.

Norėdami baigti paskutines detales icon Airflite šalmas, atkreipkite dėmesį, kad jis turi dvigubą D sagtį. Kalbant apie lengvumą ir saugumą, nieko nėra geriau. O vidus išimamas ir skalbiamas mašinoje... Kas padidina jo patvarumą. Trumpai tariant, tai icon šalmas išlieka gana paprastas techninis klausimas... Bet mes jį renkamės visų pirma dėl išvaizdos, kuri tikrai nepaliks abejingų.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Šarlotė

Moteriškoji Motoblouz vaizdo įrašų pusė – aš! Tarp seniausių įmonėje aš jau beveik 10 metų pasinėręs į įrangą ir aistrą motociklams. Pakanka pasakyti, kad turiu šiek tiek perspektyvos šiuo klausimu! Esu sportinių automobilių entuziastas, bet apskritai man patinka viskas, kas turi variklį ir du ratus... Nagi, būk saugus ir #EnjoyTheRide ;-)

Be komentarų

Pridėkite savo