Sekite mus :

Vaizdo įrašas: Kenny Hexa apsauginė liemenė


Apsauginė liemenė, sukurta tik Prancūzijoje? Dabar tai įmanoma su hexa liemenė iš Kenny. Šiame vaizdo įraše Peb, mūsų žavioji šeimininkė, aptars daugybę šio modelio, kuris neabejotinai yra tarp geriausių rinkoje esančių MX liemenių, savybių. Magneto Serge!

Kenny Hexa liemenė: pažangiausia motociklininkų apsaugos technologija

Kaip matote, Kenny Hexa liemenė įsivaikina apsauginiai sutvirtinimai iš Hexaflex technologijos kuri praeityje daug kartų pasitvirtino. Ši technologija ne tik geriausiai sugeria smūgius, bet ir yra labai lanksti ir lengva, nes yra tuščių vietų (arba jų nėra, bet supranti!).

Kitas didelis šių tuščių erdvių pranašumas yravėdinimas, kuris tuo pat metu yra labai optimizuotas. Todėl nesunkiai suprasite Kenny Hexa liemenės naudą sportui!

Kalbant apie patogumą, taip pat nereikia nerimauti: kelios reguliavimo parinktys yra jums prieinami, kad kuo labiau atitiktų jūsų anatomiją. Taip randame a elastinga juosmuo, taip pat du velcro dirželiai ties raktikauliais. Norėdami jį užsidėti, a užtrauktukas per visą liemenės aukštį labai palengvins užduotį.

Hexa Kenny liemenė: modelis pagamintas Prancūzijoje

Informacija, kuri yra labai svarbi ir naudinga planetai: Hexa apsauga yra visiškai pagamintas Prancūzijoje, o tiksliau Normandijoje. Kai žinome, kad prekės ženklas kuria visą savo katalogą netoli Amjeno, Somoje, galime pasakyti, kad labai sunku padaryti daugiau, pagamintų Prancūzijoje, nei šis produktas!

Liemenę galima įsigyti a platus dydžių pasirinkimas, nuo S iki 3XL. Jo patogumo ir apsaugos santykis, nepaisant šiek tiek didelės kainos, neabejotinai įtikins jus jį įsigyti!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo